Coronavirus: چگونه خود را برای محافظت از سالمندان بستگان و همسایگان

تلگراف | No comments

در اینجا Annabel جیمز از بنیانگذاران عصر فضا به شما می گوید چگونه به پشتیبانی از بستگان سالمند در طول coronavirus

به عنوان افراد مبتلا به بیماری های تنفسی و یا دیگر شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا Covid-19 آن معقول به نظر می رسد به تلاش برای برنامه ریزی – آیا خود جداسازی داوطلبانه است یا تحمیل شده – به خصوص اگر آنها زنده یک فاصله دور و بر خود را در خانه.

در اینجا چگونه شما می توانید کمک کند.

دارو

ایجاد یک لیست از دارو به طور منظم خود را نسبت طول می کشد. نقد و بررسی نسخه و ثبت نام آنلاین برای نسخه الکترونیکی خدمات پس از دارو می توان به داروخانه ها و بدون نیاز به سفر به دکتر. ارائه دهندگان مانند چکمه و Co-op ارائه خدمات مشابه. شما می توانید ثبت نام به نمایندگی از شخص دیگری خواهد شد اما نیاز به اطلاعات صحیح. برای همه NHS نسخه این یک سرویس رایگان است. زمان تحویل در حال حاضر بین 5 تا 7 روز در صورت تجویز می آید به طور مستقیم از GP به یکی از این ارائه دهندگان خدمات تحویل. همچنین سهام تا کیت کمک های اولیه – پاراستامول سیمان ضد عفونی کننده چشم و قطره پنبه جوانه, بی اختیاری پد و غیره.

خرید

البته این را حس می کند به کالاهای اساسی در کمد/فریزر و یخچال – اما نه به اندازه کافی برای شروع به مغازه خود را!re ترکیب منظم خرید تحویل با یک “اجتماعی فاصله” یا آستان چت. درخواست یکی دیگر از بستگان همسایه تمیز کننده و یا شخص دیگری محلی برای رها کردن از طرف شما هنگامی که شما قادر به. کتاب آنلاین سوپرمارکت خدمات تحویل حداقل یک هفته جلوتر. ممکن است ارزش راه اندازی یک سفارش به طور منظم در حال حاضر برای مدت زمان از این وضعیت است. شما همیشه می توانید آن را لغو. در نظر گرفتن روزانه تحویل شیر که می تواند همچنین ارائه مواد غذایی اساسی به درب.

خدمات تحویل غذا

اگر شما نیازهای نسبی خدمات تحویل غذا, شما ممکن است دریابید که گروه های محلی – مانند کلیسای محلی میخانه و یا موسسات خیریه – ارائه یک سرویس شبیه به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ. ملی ارائه دهندگان مانند Wiltshire, مزرعه, مواد غذایی, Oakhouse مواد غذایی و یا خرده فروشان مانند طبخ! همچنین ممکن است ارزش تماس با. حدیثی بازخورد نشان می دهد که آنها بیش از حد در حال تجربه تقاضای بالا – خیلی کتاب خوبی در پیش است.

نگه داشتن متصل

خود انزوا برای یک فرد مسن که در حال حاضر زندگی می کند به تنهایی می تواند باعث بیشتر تنهایی. بیمه خدمات درمانی است, فیلم ها و برنامه های ورزش برای طیف وسیعی از نیازهای خود – از بهبود انعطاف پذیری به طور کلی تناسب اندام.

ترکیب بهترین تکنولوژی با انسان راه حل. روزانه ایمیل و یا دست نوشته نامه هستند یک راه آسان برای اتصال. اگر بستگان شما باید یک کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند, راه اندازی اسکایپ یا واتساپ بنابراین شما می توانید به طور منظم به صورت چهره به چهره چت با آنها. توافق مشخص شده بار در روز به طوری که آنها می توانید تماس بگیرید. خط نقره ای عالی هفتگی تماس با خدمات به عنوان سن انگلستان است. شما همچنین ممکن است پیدا کردن محلی دیگر دوستی/دوستان خدمات است که ارائه تماس های تلفنی.

سالم ماندن

مصرف معمول ورزش امکان پذیر نمی باشد اما وجود دارد مقدار زیادی از راه های سالم نگه داشتن; فقط راه رفتن دور باغ هر روز چیزی است. یا شاید داخل سالن تمرین برای کسانی که بدون فضای کافی.

مشغول بودن

نه فقط با تکیه بر تلویزیون و یا رادیو برای سرگرمی سعی در تشویق پروژه های جدید – تحقیق در مورد خانواده, درخت, گرفتن یک سرگرمی جدید و یا یادگیری یک مهارت جدید. شاید حتی یک زبان جدید است.

دوره های آنلاین ارائه شده توسط دانشگاه سن سوم (U3A) در www.u3aonline.org.au/courses. دسترسی به بهترین رشته های دانشگاه اینجا و خارج از کشور از طریق سازمان هایی مانند Mooc.org.

اگر آن را نمی ممکن است به صورت آنلاین ایجاد یک لیست خواندن و به اشتراک گذاری کتاب (یا فیزیکی کتاب و یا کتاب های صوتی). اصرار بستگان که قادر به لذت بردن از کارهای داخلی – باغبانی, پاکسازی, کابینت, ساخت جم جزئی در مورد در گاراژ. برای بیشتر بیماران – اره می بطمع انداختن دور ساعت. چیزی برای نگه داشتن بستگان به عنوان اشغال شده به عنوان امکان پذیر است.

تاریخ عصر فضا در فروم www.agespace.org و یا ایمیل با ما در [email protected] برای راهنمایی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>