Coronavirus: چگونه دیدن جهان بدون ترک خانه خود را


خطوط هوایی در اطراف جهان مبتنی پروازهای خود را. کشورها مرزهای خود را بسته و دستور داد هر کس در داخل خانه.

سن coronavirus را محدود کرده است جنبش ما در هر راه, اما آن را ندارد به محدود کردن تخیل ما. در اینجا 10 راه شما هنوز هم می توانید تمام جهان از طریق تعجب می کنم از وب کم.

1) فیل ها در آفریقای جنوبی

این خوراک زندگی می کنند می آید از یک سوراخ آبیاری در Tembe فیل پارک نزدیک به آفریقای جنوبی مرز با موزامبیک است. بسیاری از زمان وجود خواهد داشت حداقل چند فیل ها در مورد فرز – و آنهایی که زندگی او در حال گزارش جهان ،

در هر حال حاضر و پس از آن, شما ممکن است گرفتن پلنگ شیر و کرگدن و بوفالو در ظاهر برای یک نوشیدنی. و آن بز کوهی کوچک شما مشاهده می کنید به نام sunis.

(تصادفی واقعیت: فیل نمی تواند پرش.)

2) در میدان تایمز شهر نیویورک

شاید یکی از شلوغ ترین مکان ها در جهان در زمان عادی در حال حاضر قلب منطقه منهتن نیویورک است که به طرز مرموزی آرام به عنوان شهر معاملات با نزدیک به 50,000 تایید coronavirus موارد است.

روشن آگهی در میدان تایمز در حال حاضر ترویج و نشان می دهد که هیچ کس می تواند شرکت, لباس, هیچ کس می تواند خرید و شهرستانها هیچ کس می توانید ببینید.

3) لاپلند

این ممکن است برنده یک جایزه برای بیشتر زنده از راه دور-جریان – 360-درجه فیلم می آید از اعماق برف در شمال فنلاند در بالای دایره قطب شمال.

به طور معمول کوچک جنگلی روستای Köngäs خواهد میزبان گردشگران زني تا اساطیر شمال فنلاند و مرموز آن الف.

اما این روزها حتی آرام تر از حد معمول.

4) ساحل تایلندی

این خوراک برای تماشای اگر شما می خواهید برای استراحت های دیدنی از غروب آفتاب در هر روز است.

خوراک می آید از منزوی سفید ساحل در جزیره Koh Samui در تایلند شد و مردم به نظر می رسد تمرین های اجتماعی فاصله در یک واقعا رضایت بخش راه است.

غروب آفتاب وجود دارد و در حدود 18:30 به وقت محلی (12:30BST) این روز است.

5) شفق شمالی

Coronavirus ممکن است طبیعت بازیگری در آن تهاجمی ترین, اما این است که طبیعت در آن صلح آمیز است.

این غذای زنده در می آید از Manitoba استان در کانادا. اگر شما آن را ببینید در حالی که در آن شب وجود دارد, شما دیدن شفق شمالی در جریان کامل, به عنوان ما سیاره میدان مغناطیسی تعامل با ذرات باردار از خورشید است.

ما فقط از نخست شفق شمالی فصل در حال حاضر, اما آن را هنوز هم بسیار دیدنی و جذاب است. وجود دارد چرخش های سبز در آسمان هنگامی که ما بررسی می شود در روز پنج شنبه.

(تصادفی واقعیت: سیارات دیگر از جمله نپتون و زحل نیز auroras.)

6) ونیز

یکی از زیبا ترین و پر بازدید ترین شهرستانها بسته است.

ایتالیا دیده می شود بدترین شیوع کروناویروس و هیچ کشور گزارش کرده است که بسیاری از مرگ و میر. به عنوان یک نتیجه ونیز و سایر نقاط کشور بوده است و تحت سخت مستند اقدامات برای هفته ها.

به عنوان غذای زنده از سایت های مختلف در ونیز نشان می دهد آسفالت خیابان های آرام هستند و از کانال آرام است. بنابراین آرام, در واقع, که آنها واضح تر از همیشه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

7) گوریل در آفریقا

این خوراک – که در عمل روز و شب را نشان می دهد گوریل انجام آنچه گوریل را در فضل حفاظت از گوریل مرکز در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو است.

این است که در آن حدود 300 شرق گوریل دشت زندگی می کنند – در حدود 8 درصد از جمعیت کل – و آن را نمی خواهد برای دیدن یک روی دوربین. این جریان زندگی یکی از بسیاری نگهداری می شود explore.org

(تصادفی واقعیت: گوریل اشتراک 98 درصد از انسان ها’ کد ژنتیکی.)

8) توکیو

بسیار شبیه به نیویورک در میدان تایمز این Shibuya عبور در ژاپن سرمایه به طور معمول خواهد بود یکی از شلوغ ترین اتصالات در جهان است. آن را ساکت تر در دقیقه, اما نه ترک. و به عنوان این خوراک نشان می دهد که مردم در حال انجام یک کار خوب از حفظ فاصله آنها از یکدیگر است.

9) نروژ با قطار

این است که نه از لحاظ فنی یک جریان زنده – آن را به یک سری از مدتها قبل از ثبت ویدئوها متصل به هم نشان دادن یک منظره قطار سفر بین برگن و اسلو.

مهم نیست. به عنوان قطار مارها گذشته fjords دریاچه و جنگل در برف آن را فوق العاده آرام بخش است.

10) فضایی!

این است که شاید دیدنی ترین جریان زندگی می کنند از همه آنها را. می آید از ایستگاه فضایی بین المللی است که رفت و آمد در حدود 17000 مایل در ساعت (27,300 متر/ثانیه, آسمان صاف;) بالای سر ما (و است که شما ممکن است دیده می شود در یک شب روشن).

شما شاهد یک طلوع یا غروب آفتاب تقریبا هر 45 دقیقه بازی یک بازی حدس زدن از “کدام کشور است که دارم پرواز می کنم؟”

غذای زنده در دسترس است تنها زمانی که ایستگاه فضایی است که در تماس با زمین وجود دارد و گاه به گاه از دست دادن سیگنال اما آنها که شایع نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im