Coronavirus: من با استفاده از فر پیتزا بازی شیر یا خط به ماسک برای پرستاران


Coronavirus بستری شدن در بیمارستان انتظار می رود به اوج در شیکاگو, ایلینوی, در برخی از نقطه در دو هفته آینده. در تلاش برای جلوگیری از این نوع از پزشکی تامین کمبود دیده می شود در شهر نیویورک میانگین Chicagoans در حال مسابقه برای تحقق نیاز دارید.

در 16 مارس مطابق با دولت فرماندار جهت است که بارها و رستورانها و توقف ارائه خدمات به مشتریان در خانه, Dimo پیتزا خود را بسته اتاق ناهار خوری درب.

“ما دیگر نمی تواند در خدمت توسط تکه می گوید:” صاحب Dimitri Syrkin-Nikolau. “وجود دارد می رود و 70 درصد از درآمد ما.”

هنوز هم او

توافق کردند که اقدامات لازم بودند.

او شده است می خواهم زیر اخبار مربوط به شیوع کروناویروس برای هفته و در همان آخر هفته که Illinois توقیف رستوران خود را در شهر نیویورک با تجربه آغاز وحشتناک افزایش موارد است.

از 15 مارس 16 مارس تعداد موارد بیش از دو برابر یک شبه.

پرستاران و پزشکان گزارش کمبود ضروری قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند N95 ماسک و روپوش و دستکش. برخی از آنها نیاز به شستشو و استفاده مجدد از ماسک.

از 800 کیلومتر دورتر در یک شهر بزرگ شهرستان است که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است – اما قطعا – احساس پر زور گیر Syrkin-Nikolau می خواستم برای کمک به جلوگیری از یک شبیه کمبود منابع در شیکاگو است.

“بعید به نظر می رسد که یک پیتزا فروشی در حال رفتن به قادر به تولید PPE اما بیشتر من صحبت کرد به مردم…” او به یاد می آورد. “به نظر می رسد دور از ذهن است اما آن نیست.”

پس از مشاوره با یک زن و شوهر از دوستان مهندس و گرداندن مراکز فساد بزرگ ورق اکریلیک Syrkin-Nikolau و کارکنان خود را شروع کرده اند ساخت سپر چهره برای کارکنان بهداشتی درمانی. صنعتی فر پیتزا گرم بنفش تا آن را به اندازه کافی نرم به خم شدن به شکل سمت راست و سپس آن را متصل به یک فوم نوار و تسمه.

“این واقعا بسیار سریع روند,” او می گوید. “این که آیا آن را ضبط برش و یا ضبط اکریلیک مشابه آن اصول است.”

در سراسر شهرستان Chicagoans مسابقه هستند را به استفاده از زمان تاخیر بین افزایش در شهر نیویورک و افزایش انتظار می رود در شیکاگو که در این نقطه ممکن است در حال حاضر آغاز شده است. در روز پنج شنبه فرماندار JB پریتزکر اعلام کرد بزرگترین واحد در روز افزایش Covid-19 مرگ و میر تا کنون در دولت: 82. همانطور که از 9 آوریل وجود داشته است 6,619 موارد در شهر شیکاگو و 196 مرگ و میر.

در حالی که هیچ یک از بزرگترین شیکاگو بيمارستان منطقه گزارش داده اند که کمبود منابع ایلینوی مقامات توصیف بازار برای کسانی که منابع به عنوان “غرب وحشی”.

در یک نمونه یک کارمند دولت تا به حال به مسابقه به یک بانک با یک چک برای $3.4 m (£2.7 متر) در سفارش به خرید 1.5 m N95 ماسک از یک تامین کننده در چین قبل از bidders دیگر می تواند ضربه محکم و ناگهانی آنها را.

کوچکتر بیمارستان ها که خدمت کم درآمد Chicagoans مانند long branch بیمارستان در طرف غربی گفته اند که سهام خود را از ماسک و لباسهای کم است.

این نگرانی الهام گرفته اند Chicagoans مانند ژاکلین Morano عضو ماسک برای شیکاگو کمپین به انجام همه چیز ممکن است برای جمع آوری و یا خرید PPE.

“وجود دارد بالقوه برای چیزهای ترسناک است. ما یک کلان شهر,” او می گوید. “متن من از دوستان من در شهر نیویورک بیمارستان ها چیزهایی هستند که شما هرگز می خواهید به عنوان خوانده شده در طول عمر خود.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

کمپین Morano شده است جمع آوری پول برای, ماسک برای شیکاگو در تلاش است تا منبع و خرید 1 میلیون N95 ماسک با استفاده از یکی از بنیانگذاران آن’ تولید مخاطبین در شنژن چین است.

آنها تخمین می زنند که باید به اندازه کافی برای پوشش پنج شیکاگو بیمارستان برای دو هفته. آنها در حال حاضر دریافت 44,150 ماسک و دستورات قرار داده شده برای بیش از 75,000 بیشتر jostling در کنار دیگر شهرها و حتی کشورها به عنوان آنها سعی کنید به امن سفارشات.

این تلاش ها اتفاق می افتد در هر دو کوچک و بزرگ مقیاس در سراسر شهرستان. Michael Clifford سابق وکیل ثبت اختراع که به تازگی رفت و تمام وقت خود را با DIY صفحه اصلی بهبود (persian) کانال یوتیوب آغاز شد و با استفاده از چاپگر 3-D برای تولید پلاستیک browbands صورت سپر.

او قصد دارد از دیگران در جهانی ساز جامعه هستند که های آنها به صورت رایگان. هنگامی که ماسک به صورت شیکاگو کمپین دریافت 500 N95 ماسک با شکسته تسمه کلیفورد چاپ دسته ای از S-قلاب به راحتی دوباره وصل کنید آنها را. او فقط خریداری شده یک دوم 3-D چاپگر به تلاش برای افزایش تولید.

“فراتر از شیکاگو وجود دارد مردم به انجام این کار در سراسر جهان در حال حاضر,” او می گوید.

در برخی موارد بیمارستانهای در حال رسیدن به طور مستقیم. هیون آلن مدیر عامل و بنیانگذاران MHub غیر انتفاعی و بنگاه های تولیدی که پس از بستن آن 63,000 فوت مربع مرکز ماه گذشته است و در حال حاضر با استفاده از آن تجهیزات و مواد و بیکار مهندسین برای کمک به بيمارستان منطقه شیکاگو دریافت منابع.

اولین پروژه – ساخت ارزان و آسان به تولید ونتیلاتور از مواد می تواند خرید کردن قفسه.

“ما می خواستیم برای درایو کردن قیمت نقطه به نقطه حدود 350 واحد,” او می گوید.

سپس شمال غربی بیمارستان یادبود نامیده می شود. آنها نگران کمبود چهره سپر. چند داوطلب مهندسین به سرعت تغییر چرخ دنده ها.

“در عرض فقط چند ساعت آنها ایجاد چند نمونه با مواد آنها بر روی سایت می گوید:” مگان مک کین سخنگوی شمال غربی. “دسته اول از چهره سپر تحویل داده شد به شمال غربی بیمارستان یادبود هفته مارس 30; این خواهد شد به طور مستقیم به پزشکان و پرستاران و کارکنان مراقبت از بيماران مبتلا به Covid-19.”

آلن می گوید نمونه های اولیه برای فن های آماده خواهد شد در این هفته و این که او می خواهد به این برنامه رایگان و در دسترس به هر کسی که می خواهد به تکرار آنها.

با استفاده از PPE از داوطلبان تبادل نظر سازندگان و از unvetted تامین کنندگان در چین به عنوان مخالف به تصویب فروشندگان را می توان روی حیله و تزویر برای بیمارستان است.

برخی از محصولات تایید شده توسط مراکز کنترل بیماری و یا غذا و دارو قبل از یک بیمارستان می تواند آنها را قبول.

اما با محصولات به عنوان ساده به عنوان سپر چهره – و با ترس از عفونت بسیار بالا – برخی از کارکنان بهداشتی درمانی به نظر می رسد مایل به استفاده از هر آنچه که ارائه شده است به آنها در ازای هیچ چیز نیست.

“آیا من می توانم چیزی را که 95% به عنوان خوب به عنوان آنچه 3M خواهد شد ؟ کامل نیست اما هنوز هم 95 درصد بهتر از هیچ چیز می گوید:” کلیفورد. “ما نمی تواند استدلال می کنند در مورد چیزهای کوچک. ما باید اطمینان حاصل کنیم که بهترین حفاظت ما می تواند به دلیل کمبود.”

Tricia Rae Pendergrast یک سال اول دانشجوی پزشکی و رهبر یک گروه از 400 منطقه شیکاگو دانشجویان پزشکی که در حال گذراندن وقت خود را در تماس با کسب و کارهای محلی و درخواست کمک های مالی از N95 ماسک های حفاظتی مناسب و دیگر PPE.

او می گوید آنها موفقیت بیشتر با آزمایشگاه های منطقه و ساخت و ساز شرکت های, اما آنها نمی تواند کمک به بیمارستان ها. به جای آنها قرار داده و آنها را به طور مستقیم به دست کارکنان بهداشتی درمانی که برای آنها بخواهید.

  • خوب است که می تواند بیرون آمدن از وارونه جهان
  • از دست زدن به مهربانی, پنج دلیل برای امیدوار بود

“آنها در حال تصمیم گیری برای استفاده از آنها. آنها درک آنها نرمال تجهیزات حفاظتی,” او می گوید. “در زمان بحران در کمیاب منابع محدود وجود دارد اخلاقی و حقوقی سابقه به خوبی برای بسیاری از افراد و این چیزی است که ما در حال انجام در اینجا.”

در Dimo را پیتزا Syrkin-Nikolau می گوید آنها شده است قادر به انجام چند دستور برای سازمان های کوچکتر مانند یک خانه برای افراد مسن افراد بی خانمان و کودکان تمرین.

او تخمین می زند که آنها می توانید 3,000 سپر یک هفته. و در حالی که او می گوید او نمی تواند استطاعت به سپر دور فروش آنها را برای $3 یک قطعه او می تواند خود را نگه کارگران شاغل و لوازم موجود در شیکاگو coronavirus مورد افزایش است.

“هر جا که نگاه سراسر هر بخش, همه, تبادل نظر در به انجام هر کاری که آنها می توانند در هر راه که آنها می تواند به عنوان به زودی به عنوان آنها احتمالا می تواند” او می گوید. “من فکر می کنم که یک چیز من به برگزاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net