Coronavirus: هند شاهد 14 ساعت منع رفت و آمد

بی بی سی جهان | No comments


بیش از یک میلیارد نفر در هند خواسته شده است برای مشاهده 14 ساعت منع رفت و آمد را امتحان کنید و مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد در هفته گذشته, گفتن شهروندان است که این امر می تواند یک آزمون به منظور ارزیابی این شهرستان توانایی برای مبارزه با ویروس.

آقای مودی خواست شهروندان را به ماندن در خانه از 07:00 (01:30 به وقت تهران) تا 21:00 روز یکشنبه.

هند تا کنون ثبت 315 موارد است.

آقای مودی گفت که پیروان خود را در توییتر: “اجازه دهید همه ما بخشی از این حکومت نظامی که اضافه کردن قدرت فوق العاده ای برای مبارزه با Covid-19 تهدید. مراحل ما را در حال حاضر کمک خواهد کرد که در آن بار آمده است.”

حمل و نقل در سراسر کشور تحت تاثیر قرار شده است مقررات منع رفت و آمد با توجه به NDTV. هیچ راه دور و یا قطار حومه در حال اجرا هستند; با این حال کسانی که در حال حاضر در حال اجرا قبل از حکومت نظامی متوقف نخواهد شد.

تصاویر از شهرهای مختلف در هند نشان می دهد جاده ها و شهرها عمدتا خالی است.

در دهلی نو همه مغازه ها بسته بودند به غیر از کسانی که فروش ملزومات و داروخانه ها. اماکن مذهبی لغو فعالیت به عنوان بخشی از مقررات منع رفت و آمد.

آقای مودی خواسته است مردم در 17:00 روز یکشنبه به ایستاده در بالکن و یا در نزدیکی پنجره ها و کف زدن و یا حلقه زنگ برای نشان دادن قدردانی خود را برای حرفه ای پزشکی و بهداشت کارگران است.

برخی از نقاط هند در حال حاضر اجرا خاموش شدن ناگهانی.

راجستان دستور shutdown تا 31 مارس. چهار شهرستانها در ایالت گجرات را معرفی اقدامات مشابه تا 25 مارس.

هند منع ورود به هر کس از جمله شهروندان پرواز برخی از کشورها از جمله بریتانیا و اکثر کشورهای اروپایی. آن را نیز لغو ترین ویزای ورود برای افراد پرواز از کشورهای دیگر است.

محبوب هند آثار تاریخی – مانند قرن 16 قلعه سرخ در دهلی نو – بسته شده اند به بازدید کنندگان برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

تاج محل ترین کشور, یاد, یادبود, بسته درهای خود را در روز سه شنبه همراه با بیش از 140 دیگر بناهای تاریخی و موزه ها.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>