Coronavirus: اندونزی هایش با ترس از ویروس پنهان افزایش

اندونزی – یکی از جهان پرجمعیت ترین و دور افتاده ملل – تنها مرزهای خود را بسته است اما کارشناسان این ترس خیلی دیر آمد. به عنوان بزرگ سیاه و سفید دیک Resty Woro Yuniar و Aghnia Adzkia گزارش آن در سیستم بهداشت و درمان را نمی خواهد بود قادر به مقابله تنگه هرمز که آمار و ارقام رسمی ماسک مقیاس واقعی از ویروس موارد است.

آن را ممکن است فقط ثبت نام خود را برای اولین بار coronavirus مورد در مارس اما در حال حاضر اندونزی است دوم تنها به چین برای coronavirus مرگ و میر در آسیا است. در میان کشته شدگان هستند حداقل 12 سلامت کارگران از جمله دو پزشک در 30s خود را.

Novita Purwanti و همکار پرستاران در بهداشت عمومی مرکز در Bandung, West Java, همه بیش از حد از این آگاه است. آنها هم مخلوط بودجه برای خرید بارانی و دو پزشکی عینک برای به اشتراک گذاشتن.

“ما ضد عفونی خرقه (عبا به طوری که ما می توانید استفاده از آنها را دوباره در حالی که ما در حال انتظار برای محافظ کیت از سلامت سازمان برای رسیدن به” او توضیح می دهد.

“من می توانم خرید یک N95 ماسک را بیش از حد گران است و آنها سخت برای پیدا کردن.”

او در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس که می ترسید به طور گسترده و تحت رادار در بزرگترین مجمع الجزایر جهان.

“من تاکید کرد. من نمی توانم بخوابم. من همیشه لمس بیماران با وجود دانستن نیست برای مطمئن شوید که آیا آنها حامل یا نه,” پرستار, Novita, یک مادر دو فرزند جوان می گوید.

یک مطالعه توسط مستقر در لندن مرکز مدلسازی ریاضی از بیماری های عفونی در هفته گذشته منتشر شد تخمین می زند که به عنوان چند به عنوان 2 درصد از اندونزی coronavirus عفونت گزارش شده است. که می تواند واقعی تعداد به بیش از 89,000 اما جدی نبود از تست به عنوان با بسیاری از کشورهای دیگر بدان معنی است که ما هرگز مطمئن شوید.

فرماندار جاکارتا Anies Baswedan گفت: مردم باید به خاک سپرده شود با بدن خود پیچیده شده در پلاستیک حتی اگر آنها نمی, آزمایش مثبت است.

“شاید برخی از آنها آزمایش نشده. و یا شاید برخی از آنان آزمایش شده است اما نتایج باید دوباره نمی,” او گفت:.

کودکان نیز در میان رشد مرگ و میر در اندونزی با توجه به اطفال جامعه است. “ما نیاز به تلاش و پیگیری خودمان” می گوید: دکتر امان Pulungan این گروه رئیس جمهور.

“ما می دانیم که حداقل چهار مرگ و میر کودکان. جوانترین شد 3 سال است.”

مجمع الجزایر گلایه

اندونزی و اندازه دور قرار می دهد و آن را در یک موقعیت است که تعداد بسیار کمی از کشورهای دیگر صورت است. آن ساخته شده است تا برخی از 17,000 جزایر و جزایر و حتی در زمان خوب آن سیستم بهداشت و درمان ضعیف است به خصوص در مناطق دور افتاده.

به طور متوسط وجود دارد این است که فقط یک تخت بیمارستان به ازای هر 1000 نفر در اندونزی با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO). چین چهار بار به عنوان بسیاری از در حالی که کره جنوبی 11 برابر بیشتر تخت بیمارستان.

در سال 2017, این که اندونزی به حال چهار پزشکان در هر 10000 نفر. ایتالیا تا به حال 10 بار بیشتر بر اساس سرانه. کره جنوبی شش برابر بیشتر از پزشکان است.

اندونزی غیر متمرکز سیستم دولت و بوروکراسی نیز وسیله نورد کردن بهداشت و درمان در پیام و یا سیاست های چالش برانگیز است.

این شهر همچنین دارای یکی از بالاترین هزینه های سلامت در منطقه است.

آن را فقط پنج هفته پیش که اندونزی مقامات به شدت رد پیشنهادات است که عفونت در حال گسترش بودند کشف نشده. آنها به کندی و حتی توقف پروازهای مستقیم از ووهان چین به تعطیلات جزیره بالی.

این کشور بهداشت وزیر Terawan Agus Putranto گفت: آن را “توهین” به نشان می دهد موارد تشخیص داده نشده و استدلال کرد که اندونزی هنوز ثبت تنها یک مورد “همه به خاطر نماز”. دیگر مقامات آن پیشنهاد شده بود که از این کشور آب و هوای نیمه گرمسیری.

هفته بعد این تصویر بسیار متفاوت است.

ماه گذشته رئیس جمهور Joko Widodo بستری دولت تا به حال فیلتر اطلاعات در مورد گسترش ویروس گفت: “ما نمی خواهیم به وحشت ما نمی خواهیم به علت ناآرامی در جامعه”.

در حال حاضر که آنها را بسته مرزهای آنها همچنین پیشنهاد اجازه می دهد تا دولت های منطقه برای تحمیل مستندات چیزی که بسیاری را خواستار شده است.

جاکارتا را تهدید

به طور خاص در حال رشد وجود دارد خواستار یک مستند در جاکارتا را امتحان کنید و جلوگیری از بیشتر خروج از افراد به عنوان شغل از دست داده زمانی که با اکثریت مسلمان کشور جشن پایان روزه داری در ماه مارس.

در حال حاضر جاکارتا است که کانون این بیماری همه گیر در اندونزی, اما در هفته های اخیر هزاران نفر از مردم سفر از پایتخت به خانه های خود در دیگر نقاط کشور افزایش خطر عفونت ضرب سراسر کشور.

اما رئیس جمهور Joko Widodo متوقف کوتاه انجام است که در این هفته گفت: در عوض در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس های اجتماعی که فاصله قوانین را اجرا و محکم تر.

“ما هنوز هم می خواهید به نگه داشتن فعالیت های اقتصادی زنده اما هر کس به عمل اجتماعی فاصله فیزیکی فاصله که مهم ترین چیز است,” او گفت:.

اما واقعیت این است که قادر به اجتماعی فاصله لوکس است با بسیاری از مردم زندگی در پرجمعیت محلات و یا kampungs که در آن خانواده زندگی می کنند نزدیک به هم.

مدارس و سرگرمی لکه های بسته شده اند در اندونزی سرمایه برای حدود دو هفته به طور معمول شلوغ مراکز در حال خلوت و جاده های ساکت تر از حد معمول است.

اما حمل و نقل عمومی است که هنوز هم مشغول به اکثریت قریب به اتفاق مردم نمی توانید از خانه کار می کنند.

کنترل از راه دور سیستم بهداشت و درمان نمی تواند مقابله

دورترین منطقه پاپوا که در آن سیستم بهداشت و درمان ضعیف ترین در حال حاضر مرزهای خود را بسته به افراد غیر مقیم.

“اطلاعات ما روشن است ما آماده برای رویارویی با این بیماری همه گیر” Silwanus Sumule رئیس Covid-19 نیروی کار در پاپوآ گفت.

او می گوید: 70 درصد از تخت های بیمارستانی در پاپوآ در حال حاضر اشغال شده است.

“آنچه که ما می توانید انجام دهید اگر مردم توسعه علائم اینجا ؟ آن است که در حال حاضر دشوار است برای درمان خود ما ساکنان.”

از 202 جداسازی اتاق های موجود در پاپوآ تنها دو دیدار که استاندارد است.

کارشناسان بهداشت می گویند حفاظت بیشتر برای کسانی که در خط مقدم یک نیاز حیاتی در حال حاضر.

“اگر ما نمی حفاظت از آنها پزشکان و پرستاران را به مرگ بسیاری از آنها را رها مرده” هشدار Zubairi Djoerban سر از Covid-19 نیروی کار در اندونزی پزشکان انجمن.

در دولت و بیمارستان های خصوصی در پایتخت جاکارتا وجود دارد شبیه داستان های شدید کمبود دنده محافظ خروج پزشکان خود را به خرید و یا بداهه نوازی با بارانی.

“این به احتمال بسیار زیاد است که ما را به تجربه آنچه اتفاق افتاده است در ایتالیا که در آن 9.5 درصد از آلوده Covid-19 بیماران کارکنان بهداشتی است. اما اگر آماده سازی ما بدتر از ایتالیا, تعداد می تواند بالاتر است.”

Ninuk 37 ساله پرستار به او گفت که او اعتقاد داشت که او گرفتار coronavirus مدت کوتاهی قبل از اندونزی رسما اعلام کرد اولین مورد.

“من ویروس. آیا شما فکر می کنم من هنوز هم می توانید زنده ماندن ؟ ” او خواسته شوهرش Arul.

“من به او گفتم به آرام کردن. به من گفت: آن را در دست خدا است. من فقط می تواند بلند کردن روح او,” او می گوید.

او در 12 مارس, به تنهایی در تخت بیمارستان.

Arul همسرش گفت: نمی پوشیدن تجهیزات حفاظتی برای Covid-19 در دولت-اجرای بیمارستان در مرکز جاکارتا که در آن او کار می کرد برای 12 سال گذشته.

او می گوید: او همسر اواخر به او گفت “من زندگی می کردند, برای مراقبت از کسانی که من را دوست داشت و جان خود را انجام دهد.”

گزارش اضافی توسط Callistasia Wijaya, Yuli Saputra و ربکا Henschke.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de