الکترونیک غول Foxconn, ساز, اپل, آیفون, است که مصرف غیر معمول گام تعویض بخشی از تولید خود را به ساخت ماسک های جراحی.

این شرکت همچنین هل دادن مجاز به بازگشایی آن به طور منظم خطوط تولید ساخت الکترونیک که بسته شده اند و با توجه به کوروناویروس.

وقوع دیده است تقاضا برای ماسک افزایش می یابد و باعث کمبود منابع در سراسر جهان است.

Foxconn با هدف تولید دو میلیون ماسک یک روز به پایان ماه.

“در این جنگ در برابر این بیماری همه گیر هر فقره دوم” شرکت گفت: در رسانه های اجتماعی پلت فرم WeChat.

“زودتر ما را پیشگیرانه اقدامات قبل از ما می تواند به جلوگیری از ویروس های قبلی ما می تواند صرفه جویی در زندگی می کند هر چه زودتر ما می تواند غلبه بر این.”

و همچنین به عنوان آی فون Foxconn بزرگترین سازنده الکترونیک باعث می شود قطعات و محصولات الکترونیک مصرفی از جمله اپل, آمازون کیندل و PlayStations.

این شرکت گفت که در حال حاضر آغاز شده آزمون تولید ماسک در شاخص خود در کارخانه در شنژن در جنوب چین است.

ماسک خواهد در وهله اول توان خود را برای محافظت از کارگران از عفونت چیزی است که این شرکت معتقد است: “نه فقط در Foxconn بزرگترین شرکت مسئولیت بلکه ما مسئولیت اجتماعی”.

یک بار کامل تولید آغاز شده بود آن را شروع به ارائه ماسک برای افراد خارج از شرکت آن اضافه شده است.

این شرکت همچنین گفت که این امر با استفاده از نسل جدیدی از مادون قرمز اندازه گیری دما تجهیزات در امکانات خود را برای کمک به شناسایی هر گونه بالقوه عفونت کروناویروس در آن نیروی کار است.

مانند دیگر شرکت های Foxconn در پاسخ به شیوع بیماری توسط بسته شدن بسیاری از عملیات خود را در طول سال جدید قمری ، در سال های گذشته آن را تا به حال نگه داشته و آن کارخانه های در حال اجرا در طول تعطیلات. آن است که در حال حاضر به دنبال کسب اجازه از مقامات به راه اندازی مجدد کار در بسته گیاهان.

اعلام شد که نگرانی های رشد است که تعطیلی کارخانه ها و محدودیت های مسافرتی در سراسر کشور شد که تأثیر عمده ای بر عرضه کالا در سراسر جهان است.

برخی از تحلیلگران برآورد کرده اند که جهانی محموله های گوشی های هوشمند می تواند به میزان 10% در این سال و به علت کمبود اپل به خصوص آیفون جدید 11.

ما خودرو ساز جنرال موتورز نیز تلاش برای حل و فصل فولاد ماسک کمبود.

آن چینی سرمایه گذاری مشترک SAIC-GM-Wuling اعلام کرده است که آن را راه اندازی 14 خطوط تولید با هدف ساخت 1.7 میلیون ماسک در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im