Coronavirus: ایران ممنوعیت سفر داخلی برای جلوگیری از ‘موج دوم’

دولت ایران را ممنوع کرده است داخلی سفر و هشدار داده بود که “موج دوم” از آن coronavirus شیوع بیماری به عنوان رسمی تلفات گذشت 2,000.

سخنگوی Ali Rabiei تاسف است که برخی از مردم را نادیده گرفته بود مشاوره و سفر در طول نوروز تعطیلات سال جدید.

به عنوان یک نتیجه, او گفت:, مردم دیگر نمی خواهد بود قادر به ترک شهرهای خود خواهد بود و به زودی در صورت محدودیت های دیگر.

رهبران ایران تا کنون در برابر تحمیل مستندات وجود آن که یکی از بدترین جهان-آمار کشور است.

آنها اصرار داشت که تمام اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش Covid-19 گرفته اند و با وجود بسیاری از ایرانیان ابراز نگرانی است.

  • است که ایران در پوشش آن شیوع?
  • می کند و همه گیر را ارائه می دهند و ایران فرصتی برای جزئی reset?

روز شنبه, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گزارش 143 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 2,077 فتح کند گرفته شد از اواسط فوریه.

او گفت: تعداد موارد تایید شده بود افزایش یافته است 2,206 به 27,017 اگر چه تعداد واقعی اعتقاد بر این است به مراتب بالاتر است.

هفته گذشته وزارت بهداشت تا به حال به نام ایرانیان به ماندن در خانه در طول نوروز به جای بازدید از خانواده های خود و یا در جریان سفر روز.

“متاسفانه برخی از ایرانیان را نادیده گرفته و مشاوره از وزارت بهداشت مقامات و سفر در طول تعطیلات سال جدید” آقای Rabiei گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این می تواند باعث موج دوم coronavirus.”

او افزود که نیروهای امنیتی در حال حاضر متوقف کردن مردم از رفت و آمد بین شهرها و مقررات جدید شد و به زودی به کمک شامل گسترش Covid-19.

“ما باید سفت مقررات ما اگر مردم اطاعت از مقررات جدید,” او هشدار داد.

در جلسه هیئت دولت رئیس جمهور حسن روحانی گفت: مقررات خواهد بود “سخت” و “ایجاد مشکلات” برای ایرانیان.

او افزود که دولت ممکن است هیچ چاره ای جز به نزدیک پارک برای طبیعت جشنواره سیزده در 1 مارس زمانی که ایرانیان به طور سنتی به پیکنیک.

“مردم باید متوجه باشید که این مشکل تصمیماتی که گرفته برای حفاظت از زندگی مردم است,” او توضیح داد. “اما ما هیچ چاره ای به دلیل زندگی ایرانی ها برای ما مهم است.”

در دیگر تحولات در خاورمیانه در چهار شنبه:

  • اولین فلسطینی درگذشت به عنوان یک نتیجه از Covid-19. این زن در 60s بود ساکن Bidu در شمال اورشلیم تشکیلات خودگردان فلسطین گفت. شصت و دو مورد گزارش شده در مناطق اشغالی کرانه غربی و دو در غزه
  • در اسرائیل که در آن پنج نفر کشته و یکی دیگر از 2,030 آلوده شده اند دولت تصویب محدودیت های جدید. مردم را ملزم به ماندن در 100m (330ft) از خانه های خود را; نماز تنها اجازه داده می شود در فضاهای باز و حمل و نقل عمومی کاهش خواهد یافت و به یک چهارم از ظرفیت معمول آن
  • Coronavirus تست در آغاز مخالفان-برگزار شمال غربی سوریه پس از, سازمان بهداشت جهانی تحویل 300 کیت. دولت در ضمن تحمیل 12 ساعت یک شبه حکومت نظامی در مناطق تحت کنترل خود و بسته به تمام مرزهای یک روز پس از آن تایید اولین مورد را در کشور جنگ زده
  • عربستان سعودی در گزارش دوم خود مرگ و محکم 21 روز در سراسر کشور حکومت نظامی آغاز شده است که در روز دوشنبه. مردم را در حال حاضر متوقف شود و از ورود و یا خروج سرمایه ریاض و اسلام مقدس شهرهای مکه و مدینه
  • در اردن که در آن 153 موارد گزارش شده دولت کاسته نامحدود حکومت نظامی که تا به حال مانع مردم از ترک خانه های خود تحت هر شرایطی. آنها در حال حاضر قادر به رفتن به فروشگاه مواد غذایی محلی
  • در مصر دو هفته حکومت نظامی جزئی نگه داشتن مردم از خیابانها بین 19:00 و 06:00 اثر صورت گرفت. نیز وجود دارد یک فرمت از تعطیلی مدارس تا اواسط ماه آوریل است. این کشور گزارش 402 مورد از Covid-19 و 20 و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de