ایران خواسته است مردم را به ماندن در خانه در طول نوروز سال نو ایرانی هشدار داد که coronavirus بیماری در حال حاضر در حال کشتن یک نفر در هر 10 دقیقه است.

“با توجه به این اطلاعات تصمیم گیری آگاهانه در مورد سفر روز خانواده و بازديد” وزارت بهداشت, سخنگوی توییتی.

تهران بازار مشغول بودند و آن جاده پر از ماشین به عنوان ایرانیان آمادگی برای نوروز شروع می شود که در روز جمعه.

این کشور گزارش کرده است 18,407 تایید موارد Covid-19 و 1,284 مربوط به مرگ و میر در ماه گذشته است.

دولت بسته شده است و مدارس و دانشگاه ها و زیارتگاه ها و ممنوع فرهنگی و مذهبی تجمعات در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری اما آن است و نه تحمیل مستندات.

در توسعه جداگانه در روز پنج شنبه ایران به طور موقت یک شهروند آمریکایی در ترکیه بازداشت شده پس از سال 2018 وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت.

مایکل سفید که در حال گذراندن 13 سال حبس و خانواده او گفت: او مبتلا به سرطان در سال گذشته است که در حال حاضر در بازداشت سفارت سوئیس خواهد شد و تحت آزمایش پزشکی و ارزیابی است.

“ایالات متحده همچنان به کار برای مایکل آزادی کامل و همچنین آزادی همه اشتباه بازداشت آمریکایی ها در ایران” آقای Pompeo گفت.

  • ایران coronavirus تلفات عبور می کند 1,000
  • آنچه ایران انجام می دهند شامل coronavirus?

در روز پنج شنبه, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour اعلام 149 جدید و میر ناشی از Covid-19 در 24 ساعت گذشته و دیگر 1,046 موارد است.

در زمان رای او پرسیدم 50 مورد جدید از عفونت های شناسایی شده در هر ساعت و یک مورد مرگ ثبت شده هر 10 دقیقه”.

آقای Jahanpour اعتراض به ایرانیان به ماندن در خانه و مسافرت در طول دو هفته تعطیلات عمومی برای نوروز, زمانی که بسیاری از خانواده ها با هم به جشن به منظور کمک شامل گسترش ویروس.

روز چهارشنبه معاون وزیر بهداشت علیرضا Raisi ابراز ترس که برخی از مردم مصرف نمی بیماری “به طور جدی”.

عکس نشان داد بسیاری از مردم هنوز هم خرید در تهران, بازار و رانندگی اتومبیل خود را در آشکار نقض شرعی از آیت الله خامنه ای ممنوع “غیر ضروری” سفر می کند.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پیش از این سخنگوی قوه قضائیه ایران اعلام کرد که حدود 10 ، 000 زندانیان نیمی از آنها در خدمت جملات برای “امنیت ملی جرائم” خواهد بود اعطا عفو رهبر به مناسبت نوروز.

عفو با هدف “کاهش تعداد زندانیان در این شرایط حساس در کشور” غلامحسین اسماعیلی گفت: به صراحت و بدون اشاره به Covid-19 شیوع.

سازمان عفو بین الملل گفت: این استقبال “انتشار هر کسی بازداشت به عنوان یک زندانی عقیدتی” و به نام مقامات ایرانی برای آزادی همه دیگران در آن برگزار شود.

قوه قضائیه در حال حاضر با توجه 85,000 زندانیان دو هفته به طور موقت منتشر شده در تلاش برای کاهش گسترش Covid-19 از طریق آن شلوغ زندانها.

بسیاری از موارد گزارش شده در جاهای دیگر در خاورمیانه نیز مربوط به ایران است.

در اردن که گزارش شده 35 مورد از این Covid-19 ویروس ارتش آغاز شده است اعمال محدودیت در دسترسی به سرمایه امان.

سربازان در ایست های بازرسی در جاده های اصلی به شهر تنها اجازه می دهد از طریق کالا و وسایل نقلیه و مردم رفت و آمد در مجاز و کسب و کار.

مصر که در آن چهار نفر کشته و 166 نفر دیگر آلوده شده اند تا دستور بسته شدن تمام کافه ها و مراکز خرید از طلوع تا غروب.

عربستان سعودی که به گزارش 171 مورد گفته است: “کاهش هزینه های دولت 5 درصد یا حدود 13.3 میلیارد دلار برای جبران افت قابل توجه قیمت جهانی نفت و تاثیر شیوع بیماری در اقتصاد آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im