Coronavirus: ایران در مرگ و میر حداقل 210 بیمارستان منابع می گویند


حداقل 210 نفر در ایران فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از کروناویروس جدید بیماری, منابع در کشور نظام سلامت باید گفت بی بی سی فارسی.

بسیاری از قربانیان از پایتخت, تهران و شهر قم که در آن موارد Covid-19 اول پدید آمده است.

این رقم شش برابر بالاتر از رسمی مرگ و میر از 34 داده شده توسط وزارت بهداشت در اوایل روز جمعه.

سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour اصرار داشت این بود که شفاف و متهم به بی بی سی از, پخش كردن نهفته است.

می آید بعد از یک عضو پارلمان برای قم را متهم به مقامات از یک پوشش و آمریکا ابراز نگرانی کرد که آنها ممکن است به اشتراک گذاری اطلاعات.

“ما ساخته شده اند ارائه می دهد به جمهوری اسلامی ایران برای کمک به” وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: کنگره در واشنگتن در روز جمعه.

“بهداشت و درمان خود را به زیرساخت های قوی است و, به روز تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد آنچه که واقعا در رفتن در داخل… ایران بوده است نه قوی.”

وزارت خارجه ایران سخنگوی عباس موسوی را رد کرد و پیشنهاد کمک کند.

“ادعای کمک ایران در مقابله با کروناویروس توسط یک کشور است که اعمال فشارهای گسترده بر ملت ایران را از طریق اقتصادی خود را با تروریسم و حتی مسدود کردن راه برای خرید تجهیزات پزشکی و دارو است مضحک و سیاسی-روانی بازی,” او گفت:.

رشد عدم اعتماد به نفس در مقامات

توسط Kasra Naji, BBC فارسی

نگرانی وجود دارد در ایران که دولت مطمئن نیستید که چگونه برای رسیدگی به شیوع پوشش است تا این حد گسترش جدید کروناویروس بیماری است.

در حال حاضر یک چوب خط حساب کردن از اعداد و ارقام گزارش شده توسط بی بی سی فارسی را از منابع در بیمارستان های مختلف نشان می دهد حداقل 210 نفر مردهاند در سراسر کشور از پنج شنبه شب.

بیشترین تعداد مرگ و میر شد گفت: در تهران که در آن به طور نامتناسبی بالا تعدادی از مقامات گزارش آزمایش مثبت برای Covid-19 از جمله معاون رئیس جمهور, معاون وزیر, و حداقل دو نفر از نمایندگان مجلس.

نماز جمعه در تهران و 22 سایر شهرستانها لغو شد و مدارس و دانشگاه ها بسته شده است.

هزاران نفر از ایرانیان نیز رشته در داخل و خارج از کشور به عنوان بسیاری از پروازها متوقف شده است و از ایران.

شده اند وجود دارد بیش از 83,000 موارد گزارش شده از Covid-19 در سراسر جهان و 2,800 مرگ و میر پس از بیماری پدید آمده در اواخر سال گذشته – اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

در ظهر روز جمعه ایران و وزارت بهداشت گزارش هشت جدید مرگ و میر مربوط به Covid-19, افزایش رسمی تلفات به 34.

همچنین گفت: 143 موارد جدید شده بود شناسایی آوردن مجموع به 388.

“ماندن در منزل و محدود کردن ترافیک, کاهش حرکت و فعل و انفعالات غیر ضروری اجتناب از سفر لغو هر سراسر کشور گردهمایی همراه با رعایت نکات بهداشت فردی تنها راه برای کنترل Covid-19” آقای Jahanpour توییتی.

بعد وزیر بهداشت از سعید نمکی آهنگ جدیدی اعلام کرد که تمام مدارس خواهد بود بسته به مدت حداقل سه روز از شنبه به عنوان یک احتیاط.

“ما نسبتا دشوار است هفته پیش رو… به عنوان ما می بینیم در روند اصلی قله از این بیماری خواهد شد در هفته آینده و در روزهای آینده گفت:” تلویزیون دولتی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

عضو شوراي شهر تهران گفت: خبرگزاری ایلنا که “تعداد بیماران آلوده ممکن است به افزایش 10000 یا 15000 نفر” در هفته های آینده.

رئیس سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه دکتر مایکل رایان گفت: آشکار مرگ و مير بالا در ایران خود را نشان داد شیوع ممکن است گسترده تر از متوجه باشند.

یک که ماموریت است که با توجه به رسیدن در ایران در روز یکشنبه یا دوشنبه برای کمک به.

دکتر رایان گفت: در روز جمعه که آن خروج شده بود با تاخیر به دلیل “مسائل را با گرفتن پرواز و دسترسی به ایران” اما که امارات متحده عربی کمک شد.

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان باید در مورد اقدامات مقامات ایرانی پس از اولین موارد Covid-19 گزارش شد نه روز پیش.

حسن روحانی رئیس جمهور حکومت است از قرار دادن هر گونه شهرستانها و یا مناطق در قرنطینه با وجود این سر مشترک که چینی ماموریت در Covid-19 گفت: چنین اقداماتی کرده و “تغییر مسیر” از شیوع این بیماری در چین است.

شده است وجود دارد همچنین نگرانی در مورد تصمیم به بستن شیعیان در حرم حضرت معصومه در قم است که بازدید شده توسط میلیون ها نفر از زائران هر سال است.

برخی از محدودیت در دسترسی به این تحميل شده در روزهای اخیر.

Mr آهنگ نمکی گفته تلویزیون دولتی است که به مردم اجازه داده می شود به بازدید از حرم یک بار آنها داده شده بود دست sanitising ژل اطلاعات سلامت و ماسک صورت.

“[آن باید] نه جمع آوری با هم در گروه – فقط دعا و ترک,” او گفت:.

حرم را نگهبان آیت الله محمد سعیدی گفته است که باید آن را باز نگه داشته به عنوان یک “خانه برای درمان” و این که “مردم باید تشویق به آمدن”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

معاون زنان و امور خانواده معصومه ابتکار-معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi در میان چند مقامات ارشد که آلوده شده اند.

این همشهری آنلاین, وب سایت گزارش شده است که خانم ابتکار – بالاترین-رتبه بندی در ایران در دولت حضور داشتند جلسه با حسن روحانی رئیس جمهور و تعدادی از وزرا در مدت کوتاهی قبل از تست مثبت در روز پنج شنبه.

ایران نیز بوده است منبع ده ها تن از موارد در کشورهای همسایه از جمله افغانستان, بحرین, عراق, کویت, عمان و پاکستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de