Coronavirus: عراق گزارش دو تایید مرگ آمریکا

بی بی سی جهان | No comments

عراق را به وزارت بهداشت اعلام کرده است آن دو را تایید کرد مرگ و میر مربوط به بیماری کروناویروس.

یک زن با یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن و 65 ساله و مردی که رنج می برد از بیماری های مزمن درگذشت, شنبه در پایتخت, Baghdad.

وجود دارد همچنین گزارش های ضد و نقیضی در مورد 70 ساله روحانی که فوت کرد در سليمانيه در منطقه کردستان.

کردی مقامات گفت: مرگ ناشی از Covid-19 اما وزارت بهداشت گفت که تایید نشد.

دو بستگان روحانی بود که در قرنطینه قبل از مرگ باید آزمایش مثبت برای این بیماری با توجه به کردی مقامات بهداشتی.

عراق تا کنون گزارش 34 مورد با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO). بسیاری از آنها مربوط به کشورهای همسایه ایران است که در آن شیوع کشته شدن 107 نفر و آلوده 3,513 دیگران است.

این نگرانی وجود دارد که عراق را به سیستم بهداشت و درمان را نمی خواهد بود قادر به مقابله با عمده شیوع پس از سال ها جنگ و تحریم های سازمان ملل غفلت و فساد است.

یک عضو پارلمان عراق کمیته بهداشت و درمان است گفت این کشور “بیمارستان ها و مراکز درمانی به طور کامل مجهز برای مقابله با شیوع”.

آیا من نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس?

اما چه کسی گفت که در ماه گذشته که عراق پزشکی زیرساخت بود “برخی از شکاف قابل توجهی” که در آن مشغول به کار بود به آدرس. پزشکان گزارش داده اند که کمبود در تامین تجهیزات و کارکنان.

نیز وجود دارد بیش از 4.1 میلیون نفر تقریبا نیمی از آنها را کودکان نیاز به کمک های انسان دوستانه در عراق است.

برخی از 1.4 میلیون غیر نظامی آواره و صدها هزار نفر از پناهندگان از کشورهای همسایه.

سازمان ملل متحد هشدار داده است که بسیاری از آنها زندگی در اردوگاه های که در آن شرایط و زیرساخت های منسوخ شده به این معنی نیست که Covid-19 به طور بالقوه می تواند به راحتی گسترش.

مرز عراق با ایران بسته شده و شهروندان عراقی از بازگشت از ایران ملزم به انجام 14 روز در قرنطینه اجباری.

در تلاش برای متوقف کردن گسترش این بیماری در داخل عراق و مقامات قرار داده اند محدودیت در گردهمایی در سایت ها و دستور تعطیلی از مدارس سینماها و کافه ها. چندین وزارتخانه ها ادارات و کمیته ها نیز به حالت تعلیق در کار.

در پنج شنبه, شیعه, مذهبی, مقامات اعلام کرد که آنها تا به حال لغو این هفته نماز جمعه در جنوب شهر مقدس کربلا.

بیانیه صادر شده توسط حرم امام حسین دولت در روز پنج شنبه گفت: تصمیم گرفته شد در پاسخ به “زمان وضعیت سلامت” و یک تماس با کربلا را در بخش بهداشت و درمان را به “خودداری از برگزاری همایش بزرگ این روز”.

این عالیات در کربلا و در کشور همسایه و شهر نجف اشرف – که در آن یک ایرانی الهیات دانشجو شد عراق اولین مورد از Covid-19 – جذب میلیون ها نفر از زائران شیعه از سراسر جهان در هر سال است. شهر ایرانی در قم است و همچنین عمده شیعه زیارت, سایت بود که در آن ایران Covid-19 شیوع اول پدید آمده است.

در این ماه وجود دارد قابل توجه شیعه مقدس سال است که به طور معمول جذب تعداد زیادی از زائران از ایران.

عربستان سعودی روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را به حال معلق کمتر مسلمان زیارت یا Umra, برای شهروندان و ساکنان به عنوان یک احتیاط. هفته گذشته از آن محروم خارجی از انجام زیارت به مکه و مدینه.

موارد مرتبط ایران نیز گزارش شده توسط عربستان سعودی و همچنین افغانستان و کانادا و لبنان و پاکستان و کویت, بحرین, عمان, قطر و امارات متحده عربی.

امارات متحده عربی است که مرکز مهمی برای بین المللی مسافرت هوایی و گفت: شهروندان و ساکنان خارجی در روز پنج شنبه به “اجتناب از سفر” در هر نقطه خارج از کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>