Coronavirus آلمان است که بزرگترین چالش ‘پس از جنگ جهانی دوم’ آنگلا مرکل می گوید

آنگلا مرکل گفت: آلمان از آن است که در مواجهه با بزرگترین چالش از زمان جنگ جهانی دوم در مبارزه با کروناویروس در روز چهارشنبه.

در اول آدرس تلویزیونی این کشور به بیش از 14 سال در قدرت خانم مرکل خواسته آلمانی ها به هم ایستاده.

“این جدی است. و ما باید آن را به طور جدی” اعظم آلمان گفت. شده است از جمله چالش برای کشور ما پس از الحاق آلمان – نه پس از دومین جنگ جهانی دوم – که متکی به شدت بر همه ما کار کردن با هم بودند.”

اجتناب پر اب و تاب سخنان خانم مرکل ساخته صمیمانه درخواست آلمانی ها برای محافظت از آسیب پذیر ترین در جامعه خود را از ویروس.

“این صرفا انتزاعی اعداد و آمار است. آن است که برخی از یک پدر و یا پدر بزرگ یا مادر بزرگ یک شریک. آنها مردم هستند. و ما یک جامعه که در آن هر زندگی و هر فرد مهم,” او گفت:.

“این چیزی است که یک بیماری همه گیر به ما نشان می دهد: چگونه آسیب پذیر, همه ما, چگونه وابسته به ملاحظه رفتار دیگران است.”

آلمان دیده می شود و تنها 27 مرگ و میر ناشی از این ویروس تا کنون با وجود ضبط 10,082 عفونت — بیش از هر نقطه به جز چین, ایتالیا, ایران و اسپانیا.

لباس پوشیدن و در یک علامت تجاری آبی کت و نشستن در مقابل یک نظر مجلس فدرال آلمان خانم مرکل گفت: آلمان ها با آنها مواجه است “historial وظیفه” است که “تغییر زندگی در کشور ما به طور چشمگیری”.

“ایده ما از حالت عادی از زندگی اجتماعی تعامل — همه از این است که در حال آزمایش مانند قبل از هرگز” او گفت:.

“میلیون ها نفر از شما نمی تواند به کار فرزندان خود را نمی تواند به مدرسه یا مهد کودک, تئاتر و سینما ها و مغازه ها بسته هستند و شاید سخت ترین از همه این است که ما محروم از زندگی اجتماعی است که معمولا یک ماده البته.”

پس از تبدیل شدن به صدراعظم در سال 2005 خانم مرکل صدراعظم سازی آلمان از طریق بحران مالی, بحران یورو و بیشتر بحث برانگیز — مهاجر بحران 2015.

اما در نشانه ای از چگونه جدی وضعیت این اولین بار بود که او تا به حال ساخته شده است یک تلویزیون آدرس به ملت.

“من خطاب به شما در این راه های غیر معمول امروز به دلیل من می خواهم به شما بگویم آنچه راهنماهای من به عنوان صدراعظم و تمام همکاران من در دولت در این وضعیت. که بخشی از یک باز دموکراسی” او گفت:.

هدف از این دولت-دستور مستند به “کم کردن سرعت گسترش ویروس به کشش آن در طول سال و به دست آوردن زمان” او گفت:.

“آلمان عالی سلامت, سیستم, شاید یکی از بهترین ها در جهان… اما بیمارستان های ما خواهد بود به طور کامل تحت الشعاع اگر بیش از حد بسیاری از بیماران بستری شده بودند در یک زمان کوتاه شدید رنج می برد coronavirus عفونت است.”

با استناد به دوران کودکی خود را در کمونیست آلمان شرقی او گفت: “اجازه دهید من به شما اطمینان دهم: برای کسی مثل من برای آنها آزادی حرکت و جنبش بودند به سختی به دست راست چنین محدودیت هایی تنها می تواند در توجیه ضرورت مطلق است. آنها هرگز نباید سرسری گرفته شود و تنها به طور موقت اعمال شده در یک دموکراسی اما آنها ضروری در حال حاضر به صرفه جویی در زندگی می کند.”

او قول داد که دولت او را “هر آنچه در آن طول می کشد” را به کوسن تاثیر اقتصادی و صرفه جویی در شغل.

او وعده داده شده عرضه مواد غذایی امن بود و صحبت کردن در برابر وحشت خرید و احتکار.

“این است که به هر یک از ما. ما محکوم منفعلانه به قبول گسترش ویروس” او گفت:. “ما چاره: ما باید برای نگه داشتن یک فاصله از یکدیگر از احترام.

“ما می خواهیم به نزدیک به یکدیگر به خصوص در زمان نیاز… متاسفانه این قضیه صادق است در حال حاضر. و هر کس واقعا به درک که در لحظه ای که تنها به فاصله یک عبارت از مراقبت.”

این به مراتب بیشتر دراماتیک عمومی اعلام خانم مرکل مدت زمان طولانی در دفتر و برنده فوری ستایش از او سیاسی معاصران.

“خانم مرکل علاقه نیست از کلمات بزرگ, مگر اینکه زمان واقعا سخت است” گفت: Sigmar Gabriel, که در خدمت به عنوان معاونت از سال 2013 تا 2018.

“اگر برخی از یکی مثل او صحبت می کند تا به طور جدی به مردم و سپس آن را واقعا جدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im