Coronavirus: آن زمان برای متوقف کردن با استفاده از حمل و نقل عمومی ؟

تلگراف | No comments

حمل و نقل برای لندن پیوست و ده ها تن از شهرستانها در سراسر جهان روز سه شنبه اعلام کرد یک “افزایش تمیز کردن رژیم” برای قطار و اتوبوس.

“تمیز کردن در سراسر لوله و شبکه اتوبوسرانی در حال حاضر شامل مواد اضافی که کشتن ویروس ها و باکتری ها در تماس به منظور کاهش خطر ابتلا به کروناویروس, پخش كردن, گفت لندن, شهردار, صادق خان.

واکنش بسیاری از اهالی لندن بدون شک خواهد بود که این بود که دیر شده حتی بدون coronavirus. مترو لندن است کثیف, برخی می گویند گه در بهترین زمان است.

رسمی دولت مشاوره مبتنی بر آن را به عنوان در موازنه اقتصادی با نگرانی های بهداشتی است که وجود دارد هیچ چیز به ترس از ادامه استفاده از حمل و نقل عمومی.

“من می خواهم به اطمینان لندن و بازدید کنندگان که مشاوره از کارشناسان این است که برای ادامه زندگی روزمره ما به صورت عادی از جمله با استفاده از حمل و نقل عمومی گفت: آقای خان.

قطعا درست است که وجود دارد بزرگتر خطرات مرتبط با ابتلا به این ویروس از رفت و آمد در اتوبوس و قطار و هواپیما.

دیوید Nabarro یک مشاور ویژه در coronavirus برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: اگر چه حمل و نقل عمومی مهم بود چیزی که در نگاه شواهد نشان می دهد که نوع “زودگذر تماس با ما” مردم باید در هنگام مسافرت با هم نمی تا کنون به نظر می رسد “مهم ترین منبع انتقال”.

او درست است. بسیاری از ادبیات علمی به تاریخ نشان می دهد این ویروس است که به طور عمده در میان مردم در خانه یا محل کار خود که در آن تماس نزدیک تر هستند بیشتر مکرر و پایدار است.

با این وجود آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn به دادگاه تجدید نظر برای مردم به پیاده روی یا دوچرخه سواری در روز دوشنبه به جای استفاده از حمل و نقل عمومی در صورت امکان.

او گفت که اولویت کمتر از اجتناب از حوادث بزرگ مانند کنسرت ها و مسابقات فوتبال اما گفت: “ساکنان شهرهای بزرگ باید به فکر پیاده یا با دوچرخه به محل کار هنگامی که آب و هوا اجازه می دهد تا آن را به جای استفاده از حمل و نقل عمومی.”

این هم مشاوره خوب است. بسیاری از ما را از بهره مند شدن بیشتر ورزش های هوازی به هر حال و پیاده یا با دوچرخه به محل کار (با فرض جاده ها و پیاده رو های بسته بندی نیست) در حال حاضر کمتر از یک ویروس در معرض خطر از شلوغ اتوبوس یا قطار.

تحقیقات منتشر شده در BMC بیماری های عفونی در سال 2011 در بر داشت که کسانی که با استفاده از حمل و نقل عمومی در طول شیوع بیماری آنفلوآنزای شد تا شش برابر بیشتر احتمال دارد به انتخاب کنید تا یک عفونت های حاد تنفسی.

این درست است به خصوص در شهرستانها. زیرزمینی که در خدمت حدود 1.2 میلیارد مسافر در سال است که یک کانون خاص با توجه به مقاله منتشر شده در محیط زیست, مجله بهداشت در سال 2018 است.

مطالعه “نشان می دهد یک لینک بین حمل و نقل عمومی استفاده و انتقال بیماری های عفونی” و متوجه خطر شد و بالاترین برای کسانی که سفرهای طولانی و یا استفاده از مشغول تبادل ایستگاه به عنوان آنها در تماس با بیشتر به اشتراک گذاشته سطوح و مردم است.

یکی از نویسندگان این مطالعه Dr لارا Gosce از موسسه بهداشت جهانی گفت: “به خصوص نشان می دهد که بخش نیویورک خدمت کرده است توسط خطوط کمتر – که در آن ساکنان مجبور به تغییر خط یک بار یا بیشتر در هنگام سفر در زیر زمین – نرخ بالاتر از آنفلوانزا مانند بیماری در مقایسه به خوبی در خدمت شهرکی که در آن مسافران رسیدن به مقصد خود را توسط یکی از لینک مستقیم سفر”.

همچنین شواهدی وجود دارد که افرادی که بیشتر ورزش گزارش کمتر عفونت های تنفسی از بیحرکت.

استاد لوسی Yardley, co-مدیر (تحقیق) برای مرکز دکترا آموزش و دیجیتال سلامت و مراقبت از دانشگاه بریستول گفت: “یک مطالعه ای در بیش از یک هزار نفر 18-85 در مقایسه با افرادی که زمان زیادی را صرف نشستن و انجام بسیار کمی فعالیت با افرادی که فعال بودند و برای 20 دقیقه چند بار در هر هفته. فعال مردم تا به حال کمتر به روز بودن بیمار با عفونت های تنفسی و علائم خود بودند به عنوان بد نیست اگر آنها به این بیماری است. فعال تر مردم بیشتر سود می کردم.”

اما اگر شما نمی توانید پیاده روی و یا دوچرخه ؟ چه بهترین راه برای کاهش خطر ابتلا به چیدن این ویروس در یک اتوبوس یا قطار ؟

مهم ترین چیز این است برای درک اینکه چگونه این ویروس به فکر گسترش از طریق قطرات است. سقوط آنها بر روی سطوح و در حال برداشت در دست شما است. شما باید یک خطر عفونت اگر شما و سپس آنها را به چشم خود بینی یا دهان.

همچنین ممکن است برای آلودگی هوا رخ می دهد اما در محله های نزدیک – یک متر یا دو. این فکر نیست که این ویروس انجام شده است بسیار فاصله قابل توجهی در هوا.

کارشناسان می گویند شما می تواند به کاهش خطر خود را در حمل و نقل عمومی اجتناب از ساعات اوج سفر و کاهش تماس نزدیک با مردم و سطوح و مطمئن شوید که شما شستن دست های خود را قبل ، در طی و بلافاصله بعد از سفر.

“نشستن یا ایستادن به دور از مردم به عنوان شما می توانید, به خصوص اگر آنها یک سرفه خشک” گفت: استاد Yardley. “باز کردن پنجره ها اگر ممکن است و اجتناب از دست زدن به سطوح بیش از شما نیاز به – اما نه در خطر سقوط بیش از.”

استاد Yardley همچنین توصیه می شود به استفاده از GermDefence وب سایت ساخته شده توسط دانشگاه ساوتهمپتون. نشان داده شده است در یک مطالعه از 20 ، 000 نفر در مجله لانست منتشر شده برای کاهش عفونت از ویروس های تنفسی توسط شما آگاه باشید از کلید زمان و مکان برای شستن دست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>