جدید کروناویروس که جاروب در سراسر جهان شده است به نام Covid-19 سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است.

نام رونمایی شد در پایان اولین روز از نشست دو روزه بیش از 400 نفر از کارشناسان بین المللی برگزار شده توسط, که در یک پیشنهاد به سطح شیب دار بالا پاسخ به این بیماری است.

نام انتخاب شده برای جلوگیری از singling هر موقعیت جغرافیایی حیوانات و یا گروه. و آن را نیز اجازه می دهد تا برای یک تعریف گسترده از ویژگی های بالینی این بیماری است.

“داشتن یک اسم مهم برای جلوگیری از استفاده از نام های دیگر است که می تواند نادرست و یا stigmatising” گفت که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 40 ، 000 نفر کشته و بیش از 1000 نفر از این بیماری برای اولین بار پدید آمده در ووهان چین مرکزی در پایان سال گذشته است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 400 مورد در سراسر جهان است.

Dr Tedros همچنین اعلام کرد که سازمان ملل متحد تا به حال فعال مدیریت بحران تیم به رهبری توسط چه کسی مدیر اورژانس دکتر مایک رایان.

این تیم را در تماس با سازمان ملل تخصص به طوری که آن را می توانید تمرکز بر روی سلامت پاسخ گفت: Dr Tedros.

این حرکت نشانه آن است که مقامات بین المللی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران گسترش این بیماری و چگونگی آن مؤثر است و نه تنها سلامت اما تجارت بین المللی و سفر.

دکتر رایان گفت: “ما بسیاری از آژانس های خواهر در سیستم سازمان ملل متحد بسیاری از آنها نیاز به اطلاعات خوبی در جهت مدیریت خود را روز به روز عملیات. شرکای بشردوستانه و صلح-نگه داشتن شرکای نیاز به درک ویروس.”

اما او گفت که دیگر سازمان ملل متحد سازمان مانند بین المللی دریایی سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری سازمان و بانک جهانی می تواند اضافه کردن تخصص خود را به پاسخ.

سازمان ملل متحد و اتحاد گسترده لجستیکی و تکنولوژیکی منابع در اختیار دارد و در طول سال 2014 تا 2016 شیوع ابولا در غرب آفریقا از آن راه اندازی یک پل هوایی برای سرعت بخشیدن به جریان مواد مانند داروها و وسایل نقلیه و پرسنل.

یونیسف سازمان ملل کودکان سازمان دارای تخصص در معرض خطر و ارتباطات می تواند کمک به گسترش پیام در پیشگیری از عفونت و کنترل است.

“موسسات مالی مانند بانک جهانی می توانید نگاهی به پیامدهای مالی و شوک می تواند کمک به حداقل رساندن و یا کاهش این اثرات” گفت: دکتر رایان.

در حالی که چین قوی نظام سلامت که نگران است که چگونه کشورهای فقیر را به مقابله با شیوع. وجود تاکنون هیچ مورد شناسایی شده در آفریقا و هنوز هم وجود دارد تنها سه مورد تأیید در هند – اما کارشناسان معتقدند این تنها یک ماده از زمان قبل از موارد یافت و آنها نگران از پیامدهای این بیماری در نظر گرفتن نگه دارید در مگا شهرستانها از آفریقا و آسیا است.

Dr Tedros گفت: تهدید یک بیماری همه گیر موثر بر کشورهای فقیر چیزی بود که “او را نگه داشته و در شب بیدار”.

“ما باید با کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی و ما تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه” او گفت:.

در هفته گذشته که به نام برای $675m به کمک در پاسخ او خواست کشورها به عنوان “متجاوز به عنوان امکان پذیر است” در تلاش خود را برای مهار این ویروس.

“اگر جهان نمی خواهند از خواب بیدار و در نظر گرفتن این ویروس به عنوان دشمن شماره یک من فکر نمی کنم ما خواهد آموخت که از ما درس” گفت: Dr Tedros.

او اضافه کرد که به لطف کنترل اقدامات تصویب شده در ووهان و بقیه از چین جهان تا به حال یک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش ویروس بیشتر است.

“ما باید برای استفاده از این زمان پنجره فرصت برای ضربه سخت … اگر ما نمی توانستیم به مراتب بیشتر موارد و مراتب بالاتر هزینه روی دست ما. این دشمن مشترک است,” او گفت:.

آقا جرمی Farrar, مدیر پزشکی موسسه خیریه خوش آمدید گفت که این بود که در مواجهه با یک “بی سابقه” وضعیت و در شش هفته پس از آن برای اولین بار از هشدار به این ویروس در حال انجام یک کار قابل توجه در های گالوانیزه رهبران جهان و کارشناسان بهداشت و درمان.

“این آسان به انتقاد که در یک زمینه از یک بیماری همه گیر مانند این است که خیلی سریع در حال حرکت است و تحت تاثیر بسیاری از مردم است. ما درمان ندارد و هیچ واکسن و آن را قابل توجه کار که انجام داده است,” او گفت:.

او اشاره کرد که که مدیریت coronavirus در حالی که همچنین حاوی طولانی در حال اجرا شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو.

آقا جرمی نیز گفت: مقامات چینی سزاوار برخی از ستایش. “این اقدام در چین به تاخیر افتاد این بیماری در سراسر جهان و اجازه داده است هر کس دیگری برای آماده سازی,” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su