Coronavirus: ایتالیایی ها محروم از اتریش برای جلوگیری از گسترش

بی بی سی جهان | No comments

اتریش اعلام کرده ممنوعیت ایتالیایی ها از ورود به کشور مگر اینکه آنها حمل یک گواهی پزشکی در تلاش برای جلوگیری از coronavirus ،

صحبت های بعد از دولت ایتالیا تحمیل محدودیت های مسافرتی در سراسر کشور صدراعظم Sebastian Kurz گفت اتریشی از بازگشت از ایتالیا را به خود جدا برای دو هفته.

اتریش دیده است و 158 مورد از coronavirus تا کنون.

آقای Kurz گفت: این تعداد هنوز بسیار کم است اما این بیماری مرگبار بود.

اتریش و ایتالیا به اشتراک گذاری یک مرز شمال ایتالیا و جنوب منطقه تیرول. در روز سه شنبه تیرول جنوبی مشترک با بقیه ایتالیا از بسته شدن همه مراکز فرهنگی و دسترسی محدود به میله ها و کافه ها به روز و ساعت.

ایتالیا را در سراسر کشور مستند محدودیت های سفر برای کسانی که با “کار ثابت مورد نیاز و یا شرایط از ضرورت”. تمام رویدادهای ورزشی را معلق شده است و مدارس و دانشگاه ها بسته شده اند تا 3 مارس. کارکنان شده اند خواست یا به کار از خانه و یا سالانه را ترک کنند.

هتل و محل اقامت توریستی اپراتورها در تیرول جنوبی به پایان رسید خود را در فصل تعطیلات زمستان اولیه و توافق به تاخیر بهار فصل توریستی.

“در مورد اتریشی در ایتالیا ما در حال حاضر در حال سازماندهی یک بازگشت از این اتریشی” آقای Kurz به خبرنگاران در وین.

پنج تیم سیار شروع به چک های بهداشتی در برنر و همچنین دو نفر دیگر از مسیرهای بین دو کشور در روز سه شنبه.

اتریش معرفی محدودیت بیشتر. دانشگاه آموزش است که به حالت تعلیق و همچنین داخلی حوادث مربوط به بیش از 100 نفر و وقایع در فضای باز با بیش از 500.

“کمتر ارتباطات اجتماعی وجود دارد بهتر آماده بیمارستان خواهد شد” گفت: آقای Kurz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>