Kaila هینز که یک شهروند ایالات متحده ازدواج یک مرد شده است و زندگی در ایتالیا برای 30 سال است. او زندگی می کند در منفلکن شرق ونیز که در آن شوهرش تحت خودخواسته قرنطینه پس از برگزاری نمایشگاه علائم شبه آنفولانزا, اما در حال حاضر در گیر میلان جایی که او مشغول به کار بود که قرنطینه به اجرا در آمد. در اینجا او در توصیف وضعیت:

من در میلان دوشنبه تا جمعه و رفتن در آخر هفته. شوهر من یک استاد دانشگاه در ونیز.

در ماه های اخیر بوده ایم به شنیدن در مورد این موارد اما از آن شده است بسیار کسب و کار به عنوان معمول است. در مورد یکی از 10 نفر بوده است در ماسک, اما از آن شده است بسیار گذاشته پشت با وجود همه اعتیاد به مواد مخدره و عذاب و دل تنگی در اخبار.

اما پس از آن در آغاز هفته گذشته شوهرم آمد با تب است.

وزارت بهداشت خواسته است تا هر کسی که دارای یک تب و یا علائم شبه آنفولانزا فقط برای منزوی کردن خود است. بیایید نه به هر گونه شانس ماندن در خانه به مدت 20 روز. به طوری که آنچه که او انجام داد.

من قرار بود از رفتن به خانه این آخر هفته گذشته و نیست چرا که او بیمار بود و در انزوا. سپس من گیر کردم در اینجا در میلان به دلیل بیش از آخر هفته به آنها تحمیل این shutdown در منطقه لومباردی.

بنابراین من اینجا هستم تا 3 آوریل, اما او را بیرون آمدن از انزوا در 20 مارس. آن را بسیار حقیقی.

سوپر مارکت هشدارهای

من رفت و صبح دیروز به فروشگاه مواد غذایی چون من نوع کنجکاو برای دیدن اگر هر کس به ساخت یک اجرا در ماکارونی و چیزهایی مانند آن. شما روزنامه ها را بخوانید و این چیزی است که هر کس گفت.

وضعیت بسیار متشنج بود چرا که وجود یک فرد در بلندگو بود که به همه یادآوری در فروشگاه در هر 30 ثانیه است که آنها تا به حال به نگه داشتن خود را در یک متر فاصله از یکدیگر.

آنها کاملا به شدت با دعوت همگان به حفظ فاصله خود. است که کاملا غیر معمول احساس.

اما به طور کلی وجود ندارد اجرا در سوپر مارکت. هر کس مثل من در حال اجرا از شیر و گرفتن چند چیز مورد نیاز آنها برای آخر هفته. از آن احترام آن بسیار آرام است.

پس من راه می رفت پایین یکی از اصلی خرید جاده ها و حدود 70 درصد از فروشگاه ها بسته شد.

میله های زندان باز شد. این بود یک روز زرق و برق دار پس هر کس بر روی دوچرخه خود را.

بسیاری از میله جداول خارج و من می توانم آنها فاصله جداول وجود دارد کمتر از جداول استفاده می شود وجود دارد. افراد با داشتن قهوه خود را در پیاده رو در خود کافه کوچک, پس از آن بسیار آرام است.

نبود یک حس وحشت و یا ضرورت. من فکر می کنم این ممکن است در حالی که برای مردم به درک آنها نیاز به کمی دقت بیشتری در نگه داشتن فاصله خود و چیزهایی مانند آن.

این هفته من در تعطیلات هستم اما من باید برای کار از خانه. من مصرف آن را در گشاد گشاد راه رفتن.

هم بزنید دیوانه

شوهر من تا به حال تنها یک تب برای چند روز. او کمی سرفه و او کمی هم بزنید ، ما همسایه که در حال انجام خرید مواد غذایی و ترک آن را در درب برای او.

او گفت که او باید به یاد بگیرند که چگونه به طبخ – او نمی داند که چگونه به طبخ.

ما ما جشن 30 سالگرد در ماه سپتامبر.

از آن شده است آسان نیست. این یک چالش برانگیز سال برای ما به طور کلی از آنجا که من به ارتقاء و در حال حاضر ما می بینیم هر یک از دیگر در تعطیلات آخر هفته اما در حال حاضر از آن دشوار است.

با تشکر خوبی برای واتساپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de