Coronavirus: ایتالیا می گوید از 1000 فوت کرده اند اما مستند کار می کنند

بی بی سی جهان | No comments


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Coronavirus ادعا کرده 1,016 در ایتالیا زندگی می کند, مقامات می گویند, اما وزیر خارجه Luigi Di Maio می گوید او امیدوار است کشور خواهد بود که برای اولین بار در اروپا به بیش از اورژانس.

یکی دیگر از 188 نفر بیش از 24 ساعت است.

با این حال آقای Di Maio به بی بی سی گفت این اقدامات اعمال شده در این منطقه برای اولین بار از شیوع بودند اثبات موثر است.

دو هفته پس از اولین 10 شهر در شمال ایتالیا اعلام شد یک “منطقه قرمز” قرار داده و تحت مستند او گفت که آنها تا به حال هیچ عفونت های جدید.

این پس از آن به عنوان یک مدل برای تشدید اقدامات در سراسر کشور است.

ایتالیا در حال حاضر دیده می شود 1,016 مرگ و میر در میان تعداد کل 15,113 عفونت. حفاظت مدنی مقامات می گویند 1,258 بهبود یافته اند اگر چه تعداد موارد بالا رفته توسط 2,651 پس از چهارشنبه. ایتالیا بدترین جهان-آمار کشور پس از چین است.

“ایتالیا اولین کشور در اروپا تحت تاثیر قرار بدی گفت:” آقای Di Maio. “اما من امیدوارم که آن را نیز بدان معنی است که ایتالیا یکی از اولین به ترک اضطراری است.”

جنبش محدود شده است و به فوری پزشکی یا حرفه ای نیاز دارید. تمام مغازه ها در حال حاضر بسته شده به جز داروخانه ها و کسانی که زیر مواد غذایی; شرکت دستور داده شده است به وب سایت های غیر ضروری در ادارات; طیف گسترده ای از سالن از تئاتر به مدارس و آرایشگری به موزه ها – بسته است.

“اجداد ما بودند پیش نویس برای رفتن به جنگ; ما خواسته شده تا در خانه بماند” گفت: آقای Di Maio.

“اگر یک دکتر و یک پرستار می تواند کار را برای 24 ساعت بدون توقف ما می تواند به ترک خانه خود ما. اکثریت عظیمی از شهروندان احترام به قوانین است. کسانی که نمی خواهد در صورت تحریم: یا جریمه و یا اتهامات جنایی.”

بیشتر در ایتالیا و coronavirus

  • ایتالیا خاموش تقریبا تمام مغازه ها در میان virus بحران
  • ایتالیا ضربه سردرگمی در میان coronavirus مستند

ایتالیایی, مقامات می گویند که آن را می تواند دو هفته برای تاثیر محدودیت دیده می شود در شیوع کروناویروس در سراسر کشور که هنوز هم صعودی در شهرهای بزرگ و خارج اولیه منطقه قرمز.

آن است که قرار دادن استثنایی فشار بر ایتالیا را به سیستم بهداشت و درمان – یکی از بهترین ها در اروپا است.

دولت نام جدید کمیسر برای مقابله با ویروس, دومنیکو Arcuri. او را هماهنگ با برنامه تدارکات بیمارستان با تجهیزات آنها به فوریت نیاز دارید.

به عنوان شیوع این بیماری در چین آغاز می شود به سهولت دولت در پکن است ارسال ایتالیا تیم از پزشکان متخصص و تجهیزات.

“ما نیاز به اکسیژن واحد ما شروع به تولید با کارخانه هایی که تولید آنها و یا دیگران است که می تواند انطباق با شروع تولید آنها گفت:” آقای Di Maio. “ما در حال تماس با کشورهای سراسر جهان بسیاری از آنها مایل به عرضه ما با تجهیزات.”

اما او می گوید: خرید تجهیزات پزشکی باید سازمان یافته در یک پان اروپایی در سطح یک واحد تدارکات بیمارستان ها و درمانگاه ها.

کشورهای سراسر جهان باید مبتنی پروازها به مقصد ایتالیا و یا ورود ممنوع به ایتالیایی ها و یا هر کسی که به سفر از ایتالیا. اتریش و اسلوونی قرار دادن محدودیت در مرزهای خود را با ایتالیا.

ایتالیایی اتباع ساکن در کشورهای دیگر نیز گزارش داد فردی اعمال خصومت نسبت به آنها شانس توسط وزیر امور خارجه به عنوان “غیر قابل قبول تبعیض” باعث “مداخلات” از خود دولت است.

یک تعداد انگشت شماری از سیاستمداران در اینجا بوده است با این ویروس آلوده هستند و یا در پیشگیرانه خود انزوا از جمله رهبر حزب دموکرات بخشی از ائتلاف حاکم.

آقای Di Maio گفت که او تا به حال تست شده – و منفی بود.

ایتالیا در حال حاضر در مواجهه با بزرگترین بحران پس از جنگ جهانی دوم ، دولت متعهد به صرف €25bn ($28bn; £22bn) به مقابله با آن – سه برابر بیشتر از آن برآورد شده و این امر نیاز به فقط یک هفته پیش. اقتصاد در حال حاضر انتظار می رود به اسلاید به رکود عمیق است.

اما وزیر امور خارجه صدا توجه داشته باشید از خوش بینی با یک پیام به جامعه بین المللی است که “ایتالیا را از آن و اروپا آن را – من مطمئن هستم”.

و به او ارائه شده برای به اشتراک گذاشتن تجربه و دانش است که دولت ایتالیا تا به حال ساخته شده است تا پس از وقوع آغاز شد و با هر کشوری که در آن مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>