پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ایتالیا نزدیک به تمام مغازه ها به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در اروپا مستند سخت ترین و در عین حال به عنوان ویروس مرگ و میر و موارد همچنان به کوه.

نخست وزیر جوزپه کونته گفت, میله, رستوران ها, آرایشگری و غیر ضروری شرکت بخش نیز نزدیک است. تحویل خانه اجازه داده می شود.

پیشتر سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: شیوع یک بیماری همه گیر.

که رئیس Dr Tedros گفت: موارد خارج از چین تا به حال افزایش یافت 13 برابر در دو هفته.

او گفت که او “عمیقا نگران” توسط “هشدار دهنده سطح انفعال”.

  • چه همه گیر و به همین دلیل استفاده از این اصطلاح در حال حاضر ؟
  • بازارهای سهام سقوط به عنوان کسی که تایید همه گیر

یک بیماری همه گیر است, تعریف شده به عنوان یک بیماری است که در حال گسترش در کشورهای مختلف در سراسر جهان در همان زمان.

آنچه که در ایتالیا انجام شده است ؟

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس آقای کونته گفت: هر گونه تاثیر تشدید محدودیت در نیروی از شنبه تا 25 مارس در میزان موارد جدید را چند هفته دیده می شود.

این کشور در حال حاضر مدارس بسته ورزشگاه و موزه ها و کاباره ها و مکان های دیگر در سراسر کشور.

آن را بیش از 12000 مورد تأیید و مرگ و میر 827.

تایید موارد شامل یک بازیکن لیگ قهرمانان آسیا باشگاه فوتبال Daniele Rugani. این بازیکن در حال حاضر بدون علامت این باشگاه گفت.

“یوونتوس, باشگاه فوتبال است که در حال حاضر فعال کردن همه روش های جداسازی توسط قانون مورد نیاز از جمله سرشماری از کسانی که تا به حال در تماس با او را” بیانیه ای گفت:.

نزدیک به 900 نفر با این ویروس در ایتالیا شد و در بخش مراقبت های ویژه این که در شرایط اضطراری به سر مایکل رایان گفت.

“ایران [یکی دیگر از شیوع hotspot] و ایتالیا رنج می برند در حال حاضر, اما من به شما تضمین کشورهای دیگر خواهد بود که در وضعیت بسیار به زودی,” او گفت:.

چه کسی می گویند ؟

Dr Tedros گفت که تماس با شیوع یک بیماری همه گیر نیست منظورم این بود که تغییر آن مشاوره در مورد آنچه که در کشور باید انجام دهد.

وی از دولت برای تغییر این دوره از شیوع مصرف “فوری و اقدام تهاجمی”.

“کشورهای مختلف نشان داده اند که این ویروس می تواند به سرکوب و کنترل,” او گفت:.

“چالش برای بسیاری از کشورها که در حال حاضر در برخورد با خوشه های بزرگ و یا جامعه انتقال است که آیا آنها می توانند انجام همان – این که آیا آنها خواهد شد.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دولت تا به حال به “اعتصاب تعادل خوب بین حفاظت از سلامت به حداقل رساندن اختلال و احترام به حقوق بشر”.

“ما در این با هم به انجام کارهای درست با آرامش و حفاظت از شهروندان جهان است. شدنی است,” او گفت:.

درخواست تجدید نظر خود را به دنبال داشت توسط چند کشور دیگر اعلام کرد تا کنون محدودیت های دقیق تر را امتحان کنید برای جلوگیری از ویروس ها نگه دارید.

دانمارک – که 514 تایید موارد تا 10 برابر از دوشنبه اما هیچ مرگ و میر تا کنون – به همه مدارس و دانشگاه ها از روز جمعه و ارسال خواهد شد صفحه اصلی تمام کارکنان بخش عمومی که در نقش بحرانی در روزهای آینده. دولت همچنین خواستار لغو حوادث با بیش از 100 نفر حضور می یابند.

در همین حال هند به حالت تعلیق در اکثر ویزا برای خارجی ها تا 15 آوریل و گواتمالا است ممنوع کردن شهروندان اروپایی از ورود از پنج شنبه.

چرا از آن است که به نام یک بیماری همه گیر در حال حاضر ؟

توسط Philippa Roxby, BBC سلامت,

استفاده از p-کلمه ای که برای توصیف گسترش جهانی این کروناویروس جدید است نه یک سورپرایز بزرگ.

تا حالا این صحبت صرفا از “تهدید” و یا “پتانسیل” به صورت یک بیماری همه گیر. اما با موارد در بیش از 100 کشور و افزایش تعداد نه مربوط به سفر زبان تغییر کرده است.

این که دیگر “اعلام کرد” یک بیماری همه گیر راه آن استفاده می شود به طوری که این است که به عنوان رسمی به عنوان آن می شود. در عین حال این بدان معنا نیست که همه گیر نمی توان آن را توضیح می دهد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آن را به یک تماس به عمل و درخواست برای همه کشورها به, مهم نیست چقدر بزرگ تعداد موارد است.

عملا کشورهای در حال گفت برای ادامه به انجام آنچه آنها توصیه شده است به انجام. این بدان معناست که ممکن است برخی به گام تا پاسخ خود را.

اما این است که تغییر چه آن را انجام می دهند و یا سطح تهدید ویروس.

آنچه که استفاده از کلمه “همه گیر” برجسته است و این اهمیت از کشورها در سراسر جهان مصرف اقدام فوری برای پاسخ خود را به شیوع بیماری – از آنجا که در حال حاضر از آن همه مسئولیت ها به نوبه خود جزر و مد در ویروس.

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر?

دکتر رایان گفت که وضعیت در ایران – که در آن آمار و ارقام رسمی در حال 354 مرگ و میر در میان 9,000 موارد – بود “بسیار جدی”. که فرستاده بود 40,000 تست کیت به ایران اما هنوز هم وجود دارد یک کمبود مصنوعی و اکسیژن است.

قبلا آلمان آنگلا مرکل هشدار داد که 70% از جمعیت کشور – برخی از 58 میلیون نفر – می تواند قرارداد coronavirus. او گفت: از آنجا که وجود دارد هیچ درمان شناخته شده تمرکز می گیرند در کاهش گسترش ویروس. “این در مورد زمان برنده شدن” او گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

برخی از آلمانی virologists اختلاف رقم بالا. سابق دولت فدرال مشاور در کنترل بیماری پروفسور الکساندر Kekulé گفت: رسانه های آلمان او را دیدم بدترین سناریو مورد از 40,000 موارد است.

تعداد موارد تایید شده در آلمان افزایش یافته است به 1,567 از 1,296 این موسسه کخ برای بیماری های عفونی گفت.

فرانسه از این گفته شده بود 48 مرگ و میر در کشور, افزایش 15 از شنبه. وجود دارد 2,281 فتح کرد گرفته شد موارد تایید شده. Coronavirus مرتبط محدودیت تمدید شده است به دو بیشتر مناطق, فرانسه, وزیر بهداشت گفت.

در دیگر تحولات

  • در غرب ایالات متحده, واشنگتن, وزارت امور خارجه است ممنوعیت برخی از اجتماعات بزرگ در برخی از مناطق و گفت: همه مدارس به آماده شدن برای امکان تعطیلی در روزهای آینده. فرماندار سیاتل پادشاه شهرستان گفت: انتظار جدی شیوع کروناویروس در هفته
  • در شرق ایالات متحده, New York فرماندار اعلام کرد که نیروهای نظامی خواهد بود و فرستاده به نیو راشل در تلاش برای جلوگیری از شیوع این ویروس به عنوان تعداد کل ما موارد گذشت 1,000 روز چهارشنبه. یک مایل (1.6 کیلومتر) منطقه مهار شد و در نیروی در اطراف شهر در شمال منهتن. برخی از افراد شده اند قرنطینه
  • موسیقی, جشنواره ها و دیگر رویدادهای مهم در ایالات متحده از جمله جشنواره Coachella در کالیفرنیا شده است لغو و یا به تعویق افتاد. E3 بازی نشان می دهد مجموعه ای برای لس آنجلس در ماه ژوئن است که در میان کسانی که لغو شد
  • هزاران پرواز لغو شده اند در سراسر جهان به عنوان هواپیمایی برای مقابله با رکود در تقاضا
  • انگلستان سلامت وزیر نادین Dorries گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus شد و خود منزوی در خانه
  • چندین کشور از جمله سوئد و بلغارستان به عنوان به خوبی به عنوان جمهوری ایرلند – ثبت شده خود را اول مرگ و میر در حالی که تعداد موارد تایید شده در قطر شروع به پریدن کرد از 24 تا 262
  • چین – که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است دیده می شود در مجموع 80,754 مورد تأیید و 3,136 مرگ و میر. اما آن را به ثبت رساند کمترین تعداد از عفونت های جدید, فقط 19 روز سه شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de