Coronavirus: ژاپن پزشکان هشدار می دهند از سلامت سیستم ‘شکستن’ به عنوان موارد افزایش


پزشکان در ژاپن هشدار داده اند که این کشور سیستم پزشکی می تواند به سقوط در میان موج جدید کروناویروس موارد است.

اتاق های اورژانس شده اند قادر به درمان برخی از بیماران با شرایط بهداشتی جدی به دلیل بار اضافی ناشی از ویروس, مقامات می گویند.

یک آمبولانس حامل یک بیمار با علائم کروناویروس تبدیل شده بود دور از 80 بيمارستان قبل از او می تواند دیده می شود.

ژاپن که در ابتدا به نظر میرسد که این ویروس را تحت کنترل گذشت 10,000 موارد تایید شده در روز شنبه.

بیش از 200 نفر در حال حاضر با درگذشت Covid-19 و سرمایه توکیو باقی مانده بدترین منطقه آسیب دیده.

  • به روز رسانی های زنده از سراسر جهان
  • درسهایی از هوکایدو موج دوم از عفونت

گروه از پزشکان در اعمال جراحی GP در این شهرستان در حال کمک به بیمارستان ها با آزمایش پتانسیل coronavirus بیماران به منظور کاهش برخی از فشار بر سیستم بهداشت مقامات می گویند.

“این است که برای جلوگیری از سیستم پزشکی از فرو ریختن” Konoshin Tamura معاون رئیس یک انجمن از GPs به گفته خبرگزاری رویترز.

“هر کس نیاز به گسترش کمک به دست. در غیر این صورت بیمارستان ها خواهد شکستن,” او اضافه شده است.

ژاپن, ویروس, پاسخ, انتقاد

تجزیه و تحلیل توسط مایکل Bristow, BBC World Service آسیا ویرایشگر

این یک استارک هشدار.

دو انجمنهای پزشکی گفت: شیوع کروناویروس شد کاهش توانایی ژاپن در بیمارستان برای درمان دیگر, جدی, اورژانس های پزشکی.

بیمارستان ها در حال حاضر تبدیل به دور بيمار و این همه در حالی که تعداد موارد تایید شده از Covid-19 باقی می ماند نسبتا پایین در مقایسه با کشورهای دیگر است.

پزشکان شکایت از عدم وجود تجهیزات حفاظتی که نشان می دهد ژاپن آماده است به خوبی برای ویروس. این به رغم این واقعیت است دوم کشور در خارج از چین به رکورد یک عفونت راه بازگشت در ماه ژانویه است.

نخست وزیر شینزو آبه مورد انتقاد قرار گرفته است برای معرفی محدودیت ها برای مقابله با شیوع هر چه زودتر برای ترس آنها می تواند آسیب اقتصاد است.

دولت و استدلال با فرماندار توکیو که می خواستند اقدامات سخت تر معرفی بیشتر به سرعت.

تنها در روز پنج شنبه بود آقای آبه تمدید وضعیت اضطراری برای کل کشور است.

دولت نیز در تلاش برای افزایش نرخ تست با معرفی درایو-از طریق امکانات. در هفته های اخیر ژاپن انجام شده به مراتب کمتر تست از در دیگر کشورها و کارشناسان می گویند این ساخته شده است آن را مشکل تر برای پیگیری گسترش این بیماری است.

در ماه گذشته انجام شده فقط 16 درصد از این تعداد به روش PCR (polymerase chain reaction) آزمون است که کره جنوبی را با توجه به داده ها از دانشگاه آکسفورد.

و بر خلاف کره جنوبی – آورده است که شیوع آن تا حد زیادی تحت کنترل از طریق یک برنامه در مقیاس بزرگ آزمایش – دولت ژاپن گفت که حمل کردن گسترده تست بود “اتلاف منابع”.

تست نیز توسط اداره بهداشت محلی مراکز نه در دولت ملی سطح – و برخی از این مراکز محلی مجهز برای انجام آزمایش در مقیاس بزرگ است.

اما در روز جمعه نخست وزیر شینزو آبه نشان داد که دولت تغییر سیاست خود را در تست و نورد آن را به طور گسترده تر.

“با کمک از پزشکی منطقه ای انجمن ما خواهد شد راه اندازی مرکز آزمون,” او گفت:.

“اگر خانه پزشکان تصمیم تست لازم است آزمایش نمونه های گرفته شده در این مراکز و ارسال به خصوصی بازرسی شرکت” او گفت:. “این بار در مراکز درمانی را کاهش می شود.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

نظرات خود آمد و مدت کوتاهی پس از او اعلام کرد در سراسر کشور وضعیت اضطراری به دلیل وخیم تر شدن شیوع.

حرکت مجاز منطقه ای دولت برای ترغیب مردم به ماندن در داخل اما بدون اقدامات تنبیهی و یا حقوقی. آن را در نیروی باقی می ماند تا 6 مارس.

پس از اولیه وضعیت اضطراری به اجرا در آمد در 8 آوریل تعدادی دیگر از منطقه ای فرمانداران خواستار اقدامات به گسترش به مناطق خود گفت که موارد در حال رشد بودند و امکانات پزشکی غرق شد.

ژاپن دو اورژانس انجمنهای پزشکی نیز با صدور یک بیانیه مشترک هشدار داد که آنها “در حال حاضر سنجش فروپاشی سیستم پزشکی اورژانس”.

و شهردار اوزاکا به دادگاه تجدید نظر برای مردم به خود را اهدا بارانی, به طوری که آنها می تواند به عنوان استفاده می شود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای سلامت کارگران آنها به او گفته بودند که مجبور به مد PPE از زباله و کیسه های.

در دیگر تحولات جهانی:

  • سنگاپور و وزارت بهداشت تایید 942 بیشتر عفونت کروناویروس در روز شنبه یک رکورد روزانه. سنگاپور ستایش شده است برای دست زدن به آن از شیوع اما در مورد اعداد به تازگی افزایش یافته است
  • سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه کشورها به طرح محتاط مسیر از مستند به جای تکیه بر آنتی بادی آزمون
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع توییتهایی که به نظر می رسد برای تشویق معترضان به “آزاد” ایالات – اجرا توسط اپوزیسیون دموکرات – که در آن دقیق مستند اقدامات در محل
  • انگلستان مرگ و میر رسیده 14,576 به عنوان 847 جدید مرگ گزارش شده در بيمارستان
  • و به عنوان جهان coronavirus مرگ و میر گذشت 150,000 بیش از 4.5 میلیارد نفر در حال حاضر زندگی می کنند و مهار به سرعت همه گیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de