Coronavirus: اردن برطرف نامحدود مقررات منع رفت و آمد و اجازه می دهد تا مغازه ها باز

بی بی سی جهان | No comments

اردن کاسته نامحدود, round-the-clock مقررات منع رفت و آمد اعمال شده به سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

وزیران گفته بود مردم خواهد بود نه مجاز به ترک خانه های خود و که شهرداری را تحویل تجهیزات از نان و آب است.

اما نخست وزیر Omar Razzaz گفته است که آنها در حال حاضر خواهد شد اجازه پیدا می کنند به رفتن به کوچک مواد غذایی محلی و مغازه ها و نانوایی ها و داروخانه ها.

این کشور تا کنون گزارش 153 موارد Covid-19 اما هیچ مرگ و میر.

به دولت تحمیل حکومت نظامی در روز شنبه ابتدا به مدت سه روز و گفت: بیش از حد بسیاری از مردم شده بود ايميل تماس به ماندن در خانه.

زمانی که محدودیت باز شد-به پایان رسید در روز دوشنبه ملک عبدالله دوم ابراز اعتماد به نفس در مردم اردن توانایی به افزایش به چالش و مبارزه با این بیماری همه گیر.

“برادران و خواهران من و خانواده من مردم و من منبع شکیبایی و هر یک از شما یک سرباز این کشور هر کدام در پست خود را,” او گفت:.

  • غزه: ویروس ترس در نوار شلوغ
  • اسرائیل: بیمار 74 مذاکرات در مورد تجربه خود را

قبل از حکومت نظامی شروع دولت مردم هشدار داد که نقض خواهد بود مجازات تا یک سال در زندان است.

وزیران گفت نان و آب خواهد بود توزیع به خانواده ها وسایل نقلیه شهری و اتوبوس و تحویل شرکت های هر روز. به تدریج دیگر کالاهای اساسی در دسترس خواهد بود آنها اضافه شده است.

روز جمعه مردم اردن مشترک ویدئوها از اتوبوس mobbed در برخی از محلات پایتخت عمان در حالی که در دیگران محلی دیده می شد صف بندی در امن و مد منظم.

“این آزمون و خطا در زمان بحرانی” گفت: Lubna Wardeh ساکن پایتخت عمان به عنوان او منتظر یک اتوبوس با تجهیزات وارد در خیابان به طوری که او می تواند خرید نان و آب است.

“کسانی که دیوانه رفت ما قرار داده قرنطینه در صفر است.”

یک مقام امنیتی گفت: AFP news agency که از روز شنبه بیش از 1600 نفر دستگیر شده بود برای نقض مقررات منع رفت و آمد گرفته و به مراکز قرنطینه.

روز یکشنبه نخست وزیر گفت: محدودیت بودند کاسته شود و این افراد بین سن 16 تا 60 مجاز خواهد بود به ترک خانه های خود بین 10:00 و 18:00 به راه رفتن به مغازه ها برای خرید لوازم.

سوپر مارکت های بزرگ قادر خواهد بود به فروش کالا به صورت آنلاین و تحویل از شنبه.

“من درک نگرانی و اضطراب” آقای Razzaz گفت: “حکومت نظامی است نه یک حالت طبیعی است که ما باید همیشه قبل از تجربه و بازتاب منفی و روانی بر ما.”

اما آقای Razzaz تاکید کرد نیاز به اجتماعی فاصله و هشدار داد که هر گونه ازدحام تنه زدن و هل دادن می تواند منجر به بسته شدن فوری از مغازه ها.

“در هر صورت وجود نظم و انضباط و یا ما را به بستن مغازه ها که در آن ما می بینیم تراکم,” او گفت:.

هفته گذشته ملک عبدالله با صدور فرمان اعطای دولت فراگیر قدرت به محدود کردن حقوق اساسی.

آقای Razzaz متعهد به انجام آن به “باریکترین حد” و نه به تجاوز بر حقوق سیاسی و آزادی بیان و یا مالکیت خصوصی است.

دولت در حال حاضر بسته شده اردن در زمین و هوا مرزهای تبدیل بیش از 30 هتل ها به مراکز قرنطینه برای مردم ورود از خارج از کشور و بسته عمومی و خصوصی کسب و کار و دفاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>