Coronavirus سفر: “آخرین کشتی کروز بر روی زمین’ در نهایت به خانه می آید


سه آخرین کشتی های کروز هنوز قایقرانی با مسافران خواهد حوض امروز – و یکی تا به حال کاملا ادیسه.

این کارشناس Magnifica چپ اروپا در ماه ژانویه و در گوشه ای دیگر از جهان که پورت شروع به نزدیک است.

با هیچ جایی برای رفتن سوئیس متعلق به کشتی آغاز سفر طولانی به خانه. مسافران آن استفاده می شود به یک بندر جدید هر چند روز گذشته احساس زمین شش هفته پیش.

روز دوشنبه کسانی که مسافران را در نهایت در مارسی داشتن آخرین متحرك در ولینگتون.

سفر خود را شامل طوفان سیاسی, ریاست جمهوری, درخواست, یک, مرگ, و با وجود آن همه – مقدار زیادی از سرگرم کننده است.

زمانی که Magnifica چپ جنوا, ایتالیا, در تاریخ 5 ژانویه جهان نگاه بسیار متفاوت است.

ناشناخته “پنومونی” آن را به عنوان نامیده می شد یک نام نیست. هیچ کس تا به حال کشته شده اند سازمان بهداشت جهانی گفت و فقط 59 نفر آلوده شدند همه در ووهان.

آن را ایمن می گویند بسیاری از Magnifica را 1,760 مسافران – عمدتا ایتالیایی و فرانسوی و آلمانی – تا به حال شنیده نشده از ویروس. و به طوری که آنها به تماشای غروب آفتاب از قایق نوار دلم تنها و یا خوردند در Quattro Venti رستوران ارواح بالا بودند.

در راس بود کاپیتان روبرتو Leotta از شهر کوچک ریپستو در سیسیل. کاپیتان Leotta مشغول به کار در کشتی برای 32 سال پس از سه سال در تانکر و یک در نیروی دریایی ایتالیا.

مانند بسیاری از مردم از ریپستو پدرش و پدربزرگ ملوانان بودند. “این چیزی است که در دی ان ای من,” او می گوید ،

پس از خروج از اروپا کشتی متوقف شده در کیپ ورد در سواحل غرب آفریقا قبل از رفتن در سراسر اقیانوس اطلس. در آن زمان آنها لنگر انداخت در برزیل در ژانویه 19, ویروس تا به حال چپ چین و کاپیتان Leotta متوجه شده بود.

“ما همیشه در تماس با مقامات محلی” او می گوید. “[اما آن را] پس از آمریکای جنوبی وضعیت بیشتر در مورد.”

کشتی در سمت چپ شیلی در فوریه 21, رسیدن به Pitcairn در جنوب اقیانوس آرام سه روز بعد. در حال حاضر کشتی های کروز در اخبار.

بنادر شد و بسته شدن درهای خود را. مسافران از قرنطینه کشتی های در حال مرگ بودند. و اقیانوس آرام جزیره Aitutaki – فقط شرق از تاریخ خط بین المللی جمعیت 2,000 – نگران بود.

کشتی های کروز و coronavirus

این Magnifica به دلیل Aitutaki, مشهور برای آن فیروزه تالاب و شن و ماسه سفید در 2 مارس. اما به عنوان coronavirus رخنه کرد و نزدیک محلی نگرانی بزرگ شد.

جزیره متکی کروز پول اما از آنها خواسته دولت ملی – جزایر کوک – به ممنوعیت تمام کشتی. کشتی بود که ویروس رایگان اجازه داده شد به حوض در پایتخت Rarotonga اما نه Aitutaki.

برای اولین بار Covid-19 تغییر کرده بود که قصد دارد از کارشناس Magnifica مسافر.

یکی از این مسافران اندی Gerber سپس در سن 69, از برن در سوئیس. این Magnifica او 20th کروز.

در اوکلند – توقف بعدی پس از این جزایر کوک – او لذت می برد یک آبجو در آفتاب; در نپیر او را تحسین هنر دکو; در ولینگتون او سوار ماشین کابل. اما یکی سیدنی یک هفته پس از ولینگتون که در آن او می خواهد به نوبه خود 70.

“مدت زمان طولانی پیش من محفوظ steakhouse به جشن می گیرند با یک دسته از دوستان است,” او می گوید ،

تا زمانی که استرالیا Magnifica سفرنامه را یک برکت و رحمت است. در ماه ژانویه به عنوان coronavirus ظهور در آسیا, کشتی دور در آمریکای جنوبی – که در آن ویروس نیست ثبت شده و تا اواخر فوریه.

هنگامی که آن را بازدید نیوزیلند فقط پنج مورد بوده است را تایید کرد – همه آنها مسافران و یا شرکای خود و یا بستگان است.

اما به عنوان Magnifica نزدیک تاسمانی در 14 مارس, coronavirus تا به حال با کشتی کروز. این جزیره تا به حال شش مورد و اوضاع بدتر.

کشتی تا به حال اجازه دسترسی به بارانداز در هوبارت اما کاپیتان Leotta می دانستند مسافران ممکن است بازگشت با بیش از سوغاتی.

“ما تصمیم گرفتیم آن را خیلی بهتر بود برای ما مسافران باقی می ماند و با خیال راحت در هیئت مدیره” او می گوید.

جهان – که به نظر می رسید به طوری که آنها به سمت چپ جنوا در ماه ژانویه بود که ناگهان بسیار کوچکتر است.

“روشن بود می گوید:” کاپیتان Leotta “است که وجود دارد در واقع هیچ جایی برای رفتن.”

و به این ترتیب در سیدنی, کاپیتان تایید این خبر: جهان کروز بود. آنها از رفتن به خانه. سفر از یک عمر تبدیل شده بود نیمی از سفر از طول عمر است.

به جای steakhouse, اندی, Gerber جشن خود را مدتها در انتظار 70 در هیئت مدیره کشتی به عنوان مناظر سیدنی شدند tantalisingly در نظر. چگونه او احساس می کنید ؟

“در اول وحشتناک!,” او می گوید. “اما پس از شوک بودیم ممنون کاپیتان تصمیم به اجازه دهید ما در ساحل به عنوان این به معنای ما 99.999% تمیز [ویروس].”

هنگامی که کروز لغو شد مسافران اجازه داده شد خاموش – تحت شرایط سخت در سیدنی و ملبورن اگر به خواست آنها را راه خود را به خانه. چند صد بود اما بیشتر حل و فصل کردن برای سوار شدن: پنج هفته 12000 مایل [19,000 متر] و یک معنای کاملا جدید به مسافت های طولانی.

این کشتی قرار بود به سر شمال به کالدونیای جدید در جنوب اقیانوس آرام. به جای آن رفت جنوب و سمت راست را به یک طوفان سیاسی.

هنگامی که یک کشتی کروز می خواهد به حوض آن باید ارائه بندر با مدارک پزشکی به وجود بیماری های مسری در هیئت مدیره.

به عنوان Magnifica نزدیک Fremantle در غرب استرالیا پرونده نشان داد حدود 250 نفر بازدید اتاق پزشکی در دو هفته گذشته. بسیاری از آنها برای مسکن یا سس گوجه فرنگی – روال بازدیدکننده داشته است. مهمتر هیچ نشانه ای از Covid-19 در هیئت مدیره.

این Magnifica می خواستم تنها برای سوخت گیری و مجهز در Fremantle – نه پیاده. به عنوان او میره تا ساحل, کاپیتان Leotta شد شگفت زده برای دیدن این کنفرانس خبری از استرالیای غربی برتر را علامت McGowan.

“در حال حاضر بیش از 250 مسافر [در Magnifica] گزارش کرده اند تنفسی فوقانی بیماری” آقای McGowan اعلام کرد.

“این صبح با من تماس گرفت نخست وزیر…من نمی خواهد اجازه می دهد آنچه رخ داده در سیدنی اتفاق می افتد در اینجا.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد تا مسافران یا خدمه سرگردان خیابان ها. این غیر قابل مذاکره موقعیت.”

به نحوی آقای McGowan به حال اطلاعات غلط. سیم عبور شد. این Magnifica بود که منجر به, اخبار هنگامی که مسافران آن سالم بودند و نمی خواهید برای دریافت کردن به هر حال.

این شرکت اصرار وجود دارد بیماری های تنفسی و یا علائم آنفلوانزا در هیئت مدیره. اما غرب استرالیا و سپس متهم کارشناس ارشد “متناقض مشاوره” – چیزی کارشناسی ارشد را تکذیب کرد.

در هر صورت هنگامی که آن را وارد در Fremantle کشتی بود روبرو شد و پلیس مرزی نیروی – را به مطمئن شوید که هیچ کس خاموش کردم و یک تعداد انگشت شماری از معترضان.

“اجازه دهید بگویم که خوب نیست می گوید:” کاپیتان Leotta. “این ناامید کننده بود اول از همه به خاطر آن بود که خبر جعلی. این اشتباه بود. و شما می توانید تصور کنید این خبر رفت و در سراسر جهان بلافاصله.”

با وجود مخالفت های Magnifica شد مجاز به عرضه مجدد در Fremantle قبل از رفتن به بعد. اما این امر به زودی دوباره در سرفصل.

به عنوان خدمه تلویزیون فیلم برداری Magnifica در Fremantle و سیاستمداران خود را داد اخبار کنفرانسها Anura Herath زیر عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از نظر سخت کار به عنوان معمول است.

یک آشپز در یک کشتی کروز به اندازه کافی سخت است. آن را حتی سخت تر زمانی که مسافر نیست پیاده برای وعده های غذایی. اما Anura از کندی در سریلانکا است که مورد استفاده برای سخت کار می کنند.

31 سال بوده است یک آشپز برای هفت سال پس از فارغ التحصیلی از یک هتل در سریلانکا. پس از کار در کشور خود کرد و به هتل در ابوظبی و دبی قبل از پیوستن به کارشناسی ارشد در مرداد ماه سال 2017.

“در دبی, حقوق و دستمزد کافی است اما من نمی تواند صرفه جویی در مقدار,” او می گوید. “بنابراین من تصمیم به پیوستن به خط کروز آنجا که من می توانید ذخیره کنید و من می توانم سفر در جهان است.”

پس از استرالیا Magnifica طرح بود به بادبان به دبی برای “ویژگی های متوقف کند”. اما این هم غیر ممکن شد به طوری که آنها تصمیم گرفت در کلمبو پایتخت سریلانکا.

در حال حاضر Anura نمی خواهم به بادبان بازگشت به اروپا است. او را قرنطینه می شود و اگر پس برای چه مدت ؟ چگونه او را به خانه?

و بنابراین او رفت و به کارفرمایان خود را با یک برنامه ریزی: اجازه دهید من در کلمبو.

اگر چه به نظر می رسید برای ایجاد حس سریلانکا نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی که برای پیاده. او را مجبور به دیدن میهن خود ظاهر و سپس ناپدید می شوند از زیر عرشه.

بنابراین در 4 آوریل – دو روز قبل از کلمبو – Anura در حالی که پوشیدن آشپز سفیده ثبت یک 94-ویدئو دوم پیام برای سریلانکا رئیس جمهور و نخست وزیر. اجازه دهید من خاموش, او گفت:, در, Sinhalese. من تنها سریلانکا در هیئت مدیره. از آن خواهد شد بیش از حد سخت به عقب بر گردیم از ایتالیا.

پس از انتشار پیام Anura به کار می رفت. او به اشتراک گذاشته شده آن را با یک دوست روزنامه نگار در سریلانکا اما انتظار نیست خیلی. پس از اتمام کار در ساعت کوچک او رفت و برگشت به کابین خود را.

“من سعی کردم به خواب اما خانواده من به نام من و به من گفت به نگاه در Facebook,” او می گوید. “بنابراین من نگاه کرد – و بنابراین بسیاری از مردم به اشتراک گذاشتن این پیام است.”

در میمون Rata – این سری لنکایی سایت است که آن را برداشت – این ویدئو را تماشا شد یک و نیم میلیون بار. در حال حاضر هر کس می خواست به صحبت می کنند به آشپز از کندی.

“سیاستمداران نیروی دریایی ارتش بنابراین بسیاری از مردم به نام” او می گوید. “آن را مانند یک رویا است. همه چیز بسیار سریع بود.”

این سری لنکایی رئیس جمهور تصمیم به استراحت قوانین و بنابراین به عنوان Magnifica وارد کلمبو برای سوخت گیری نیروی دریایی آورده Anura در ساحل.

“من دعا, برای, آن, اما من آن را باور نمی خواهد آمد” او می گوید: “همه به من کمک کرد – تمام سریلانکا.”

برای کاپیتان Leotta – که در حال نهایی می گویند – آن دیگری بود برای اولین بار در یک سفر پر از آنها است. “ما افتخار او” او می گوید. “او واقعا غیر ممکن است برای به دست آوردن کشتی.”

همانطور که معلوم شد Anura تنها کسی نیست که به در کلمبو. یک 75 ساله آلمانی که مورد نیاز فوری (non-Covid) مراقبت نیز گرفته شد ساحل و متاسفانه بعد از آن درگذشت.

همانطور که برای Anura او هنوز در قرنطینه در نیروی دریایی مرکز در Boossa اما امیدوار به دیدن مادر خود را در کندی به زودی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

به عنوان آن را می کشد به مارسی در روز دوشنبه Magnifica خواهد بود یکی از سه هنوز قایقرانی با مسافران خطوط کروز انجمن بین المللی می گوید.

دو نفر دیگر نیز با توجه به پیاده امروز: اقیانوس آرام شاهزاده خانم در لس آنجلس و کاستاریکا Deliziosa در بارسلونا (آن را نیز رها کردن مسافران در جنوا پس از آن).

برای اندی Gerber که تبدیل 70 در بندرگاه سیدنی زندگی در هیئت مدیره “آخرین کشتی کروز بر روی زمین” شده است لذت بخش و با وجود عدم ساحل بازدیدکننده داشته است.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به انجام اگر شما می خواهید,” او می گوید. “باشگاه بدنسازی, بازی, نشان می دهد, کلاس های رقص…

“ما دو استخر و آب و هوا کامل مقدار زیادی به خوردن و نوشیدن و ما را ساخته اند بسیاری از دوستان – به خصوص در طول تمام این دریای روز.”

یک Facebook فروم نیز خوش بین است. Covid-19 هرگز رسیده Magnifica و نه به نظر می رسد, آیا cabin fever.

آیا من نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس?

در حالی که وجود دارد برخی از شکایات – عمدتا در مورد مسافر دیگر – وجود دارد مقدار زیادی از تصاویر از رقص و آواز. یک تصویر از یک عملکرد در آوریل 10 زیر نویس: “شاید این تنها تئاتر در جهان هنوز هم باز است.”

و با وجود آن همه مرد و در راس نیز خوشحال خاطرات خود را کوتاه تور.

“ما خودمان را [جهان] در یک وضعیت که در آن Covid-19 بوده است جدا از مردم و فاصله گرفتن افراد می گوید:” کاپیتان Leotta.

“در اینجا مخالف بود. شد که ما مثل یک خانواده – ما مهمانان و خدمه ما با هم. روح شده است،”

اما آنچه از کروز صنعت ؟ می توانید آن را بازیابی از مطبوعات بد را لغو رزرو و همه مشکلات دیگر Covid-19 آورده?

“ما را به بازگشت به کروز و ما را به بازگشت بهتر و آماده تر از قبل با تجربه تر. ما در حال یادگیری زیادی در ما وجود دارد خواهد بود قوی تر از همیشه قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de