• انگلیسی ها در الماس شاهزاده خانم ممکن است به قرنطینه در ژاپن
  • زن تست مثبت پس از دو هفته در گیر Westerdam کروز
  • Covid-19 علائم: آنچه به دنبال و چگونه آن را درمان
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای 30 روز

بritish شهروندان به دام افتاده در یک کشتی مملو از coronavirus ممکن است به قرنطینه در ژاپن ظهور آن در روز یکشنبه به عنوان آنها را متهم به خارجی از رها کردن آنها را.

وزرای مقاومت در برابر فشار به بلافاصله بازگرداندن 78 انگلیسی پردازنده پس از ایالات متحده, کانادا, هنگ کنگ, کره جنوبی و ایتالیا تشدید تلاش ها برای نجات مربوطه مسافران است.

هزاران نفر از مردم شده اند قرنطینه در الماس شاهزاده بوش کروز از بندر یوکوهاما پس از شیوع این بیماری مرگبار.

حداقل 355 نفر روی عرشه کشتی کروز در حال آلوده و آن را بزرگترین خوشه از coronavirus موارد خارج از سرزمین اصلی چین است.

به روز رسانی خودکار

رول توالت دزد می خواستم

هنگ کنگ از ساکنان پایدار کمبود منابع اولیه

اعتبار:
ممکن است جیمز/ایسنا

یکrmed سارق مسلح که به سرقت برده و صدها نفر از توالت رول بودند که شکار توسط پلیس هنگ کنگ روز دوشنبه در یک شهر موجب ویرانی کمبود ناشی از کوروناویروس وحشت-خرید.

توالت رول را تبدیل به ملک داغ در پر بسته بندی شده مرکز کسب و کار با وجود تضمین دولت است که منابع بی پیرایه باقی می ماند با شیوع ویروس.

سوپر مارکت ها که خود را قادر به restock به سرعت به اندازه کافی منجر به گاهی اوقات صف طولانی و قفسه های موردنیاز در لحظات باز کردن.

در کنار توالت رول شده و به اجرا در کالاهای اساسی مانند برنج و ماکارونی و همچنین دست sanitiser و دیگر آیتم های تمیز کردن.

پلیس گفت: یک راننده کامیون بود و برگزار شد تا اوایل روز دوشنبه توسط سه مرد در یک فروشگاه بزرگ در مونگ کوک یک کارگر منطقه با یک تاریخ “سه تایی” سازمان یافته باندهای جرم و جنایت.

“یک مرد تحویل تهدید شد توسط سه چاقو-دارای حق اعمال مردانی که در زمان کاغذ توالت به ارزش بیش از هنگ کنگ به 1000$($98)” یک سخنگوی پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت.

بازارهای آسیایی باز پایین تر بیش ویروس ترس

ثانیهong کنگ سهام باز پایین تر در روز دوشنبه به عنوان تلفات از چین جدید کروناویروس شروع به پریدن کرد و نگرانی های عمیق تر بر پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

این شاخص هانگ سنگ در سقوط 0.18 درصد یا 48.89 امتیاز به 27,766.71 در اوایل تجارت است.

سرزمین اصلی چین را معیار شاخص ترکیبی شانگهای افتتاح شد 0.27 درصد بالاتر یا 7.98 امتیاز در 2,924.99.

در ژاپن توکیو سهام نیز باز پایین تر است. معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص پایین بود 0.81 درصد یا 191.88 امتیاز در 23,495.71 در اوایل تجارت گسترده تر Topix شاخص 0.85 درصد یا 14.46 امتیاز در 1,688.41.

میزان موارد جدید به عقب در حال افزایش است

خریداران صف برای دریافت منابع در پکن

اعتبار:
Kevin Frayer/گتی ایماژ

تیوی تعداد موارد جدید در چین رشد دیروز این کشور در کمیسیون بهداشت تایید پایان سه روز متوالی است که در آن تعداد موارد جدید کاهش یافت.

موارد رشد به 2,048 تا کمی از یک جهش 2,009 در روز شنبه. در مجموع در حال حاضر وجود دارد بیش از 70,000 موارد coronavirus و 1,770 درگذشت – 105 از دیروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im