Coronavirus آخرین اخبار: دستیاران انکار است که بیمار نخست وزیر قادر به اداره کشور

 • بوریس جانسون بستری در بیمارستان برای آزمایش به عنوان علائم کروناویروس
 • اسکاتلند افسر ارشد پزشکی واریز شده پس از هشدار پلیس بیش از مستند سفر
 • ملکه تاریخی ارائه سخنرانی به قول بریتانیا: “ما دوباره ملاقات خواهد کرد’
 • دنبال coronavirus موارد در انگلستان و در سراسر جهان با ما زندگی می کنند ردیاب
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
 • تلگراف Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

Number 10 دستیاران اصرار داشت که بوریس جانسون ورود به بیمارستان تنها احتیاطی و انکار است که بیمار نخست وزیر قادر به اداره کشور.

آقای جانسون, 55 پذیرفته شد و پس از coronavirus علائم پافشاری برای 10 روز 10 گفته است.

او گرفته شده بود به یک بیمه خدمات درمانی بیمارستان لندن در روز یکشنبه و تحت احتیاطی آزمون.

نخست وزیر بستری در بیمارستان می آید به عنوان coronavirus مرگ و میر در انگلیس همچنان به کوه با وجود افزایش تعداد تخت مراقبت ويژه.

ملکه به برانگیخته خاطرات بریتانیا حمله رعد اسا روح او به عنوان تشبیه درد coronavirus مستند به زمان جنگ و جدایی و اما وعده داد که به ملت: “ما دوباره ملاقات خواهد کرد.” او گفت که در طول جنگ جهانی دوم این کشور باید به راحتی در این واقعیت است که یک بار دیگر “روز بهتر خواهد شد و بازگشت”.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

ببر در نیویورک باغ وحش تست مثبت

چهار سال نادیا رو به بهبود است در باغ وحش برانکس

اعتبار:
WCS

یک ببر در باغ وحش برانکس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده عفونت در حیوانات در ایالات متحده و یا یک ببر در هر نقطه مقامات فدرال و باغ وحش گفت: در روز یکشنبه.

چهار سال ببر مالایا به نام نادیا – شش سال دیگر ببر و شیر که هم بد افتاده – اعتقاد به آلوده شده اند توسط یک کارمند باغ وحش بود که در عین حال نشان دادن علائم باغ وحش گفت.

اولین حیوان شروع به نشان دادن علائم در 27 مارس و همه به خوبی انجام می دهند و انتظار می رود برای بازیابی گفت: باغ وحش است که به روی عموم بسته شده از تاریخ 16 مارس به دلیل افزایش شیوع کروناویروس در نیویورک است.

ژاپن با هدف جلوگیری از ما شماره

Mسنگ بیش از 1200 نفر کشته شده اند از coronavirus عوارض در ایالات متحده در روز گذشته جان هاپکینز گفت: این صبح است.

بالتیمور مستقر در دانشگاه است که نگه داشتن چوب خط حساب کردن در حال اجرا جهانی coronavirus اعداد وجود دارد گفت: حداقل 337,072 تایید عفونت در آمریکا با 9,633 مرگ و میر.

سرزمین اصلی چین گزارش 39 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه با همه اما یکی از آنها وارد شده از خارج از کشور از 30 گزارش یک روز پیش از آن به عنوان تعدادی از موارد بدون علامت نیز رسید.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که 78 جدید بدون علامت موارد شناخته شده بود. تنها یکی از جدید مرگ ثبت شده در آوریل 5, اطلاعات جدید نشان داد.

ژاپن‘s” شینزو آبه ” است که دیده می شود در حال حرکت و نزدیک به اعلام حالت اضطراری در چند روز پس از تایید عفونت کروناویروس در توکیو رسید بیش از آخر هفته به بالا 1000 تا برای اولین بار یک روزنامه گزارش گفت:.

اخیر سنبله در عفونت موجب نگرانی ژاپن است که به سمت یک بحران در سطح دیده می شود در ایالات متحده و چند کشور در اروپا است.

مکزیک ثبت شده 2,143 موارد افزایش 253 موارد از یک روز پیش وزارت بهداشت گفت.

تعداد مرگ و میر مرتبط با این ویروس افزایش 15 تا 94.

‘بدون نیاز به ذخیره کردن’ برنج

Government مقامات در چین بزرگترین مصرف کننده و تولید کننده برنج به نام شهروندان به ذخیره کردن دانه پس از اخیر ممنوعیت جدید فروش صادرات ویتنام موجب نگرانی جهانی منابع.

این کشور دارای کافی برنج و گندم در انبارهای برای یک سال مصرف در حالی که واردات از غلات هستند و تنها حدود دو درصد از داخلی استفاده وی Baigang یک وزارت کشاورزی گفت: در یک کنفرانس در روز شنبه. “بازار لوازم کافی و وجود دارد بدون نیاز به ذخیره کردن” او گفت:.

چین افزایش منابع در حالت منظم و فروش در هفته گذشته به سه میلیون تن از گندم و 1.2 میلیون تن برنج به ثبات قیمت ها در بازار.

ماندن در خانه پیام به اهداف پارسه

Gamers خواهد بود هدفمند با تبلیغات یادآوری آنها را به ماندن در خانه در طول شیوع کروناویروس.

“ماندن در خانه صرفه جویی در زندگی” پیام خواهد بود بافته شده را به آب نبات قصههای له خاک تجمع و قهرمانان مزرعه حماسه به یاد بازیکنان از اهمیت ماندن در به توقف گسترش Covid-19.

این بخشی از یک تلاش مشترک توسط دولت و برخی پیشرو در انگلستان بازی شرکت را امتحان کنید و کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

دولت آن را می بیند به عنوان یک “خلاق و هدفمند و فوری” ابزار و سعی در تقویت آن در خانه بماند پیام به نسل جوان و افرادی که به احتمال زیاد به صرف زمان بیشتری بازی بازی های ویدئویی از بقیه جمعیت.

حدود 37 میلیون نفر در بریتانیا بازی و در اطراف وجود دارد 2,277 فعال شرکت های بازی های ویدئویی در بریتانیا با توجه به بخش فرهنگ.

مشکل اسکله کشتی در استرالیا

Carnival پارسیان مشکل روبی شاهزاده بوش کروز لنگر انداخت در یک بندر در استرالیا سواحل شرق در روز دوشنبه برای کمک به خلاص شدن از خدمه که نیاز فوری به درمان پزشکی و برای سوخت گیری کشتی به ارسال آن به دور است.

روبی شاهزاده خانم بوده است بزرگترین منبع واحد از استرالیا 5,687 Covid-19 موارد است و در حال حاضر هدف از تحقیقات جنایی رهبری, قتل, تیم ملی در ایالت نیو ساوت ولز.

یک کارناوال استرالیا گفت: روز دوشنبه این شرکت خواهد همکاری با پروب.

“در علاوه بر این به میل و رغبت شرکت کننده در این تحقیق کارناوال استرالیا را با شور و نشاط پاسخ به هر گونه اتهامات که وجود دارد در حال حاضر باید افشای کامل و پایه و اساس آنها را” سخنگوی گفت: در ایمیل و نظرات.

بررسی خواهد شد تمرکز بر ارتباطات و اقداماتی که منجر به اتصال و توشه از کشتی 2,700 مسافران در 19 مارس در بندرگاه سیدنی برای دیدن اینکه آیا ملی ایمنی زیستی قوانین و یا قوانین دولتی شکسته شد, NSW Police Commissioner میک فولر گفت: در روز یکشنبه.

کشتی کروز روبی شاهزاده آن را به عنوان منتظر در سواحل سیدنی استرالیا

اعتبار:
جوئل CARRETT/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

Tدر اینجا شده اند حداقل 360 Covid-19 نفر از جمله خدمه همراه با روبی شاهزاده خانم. حداقل شش نفر از آنها اند تا حداقل یک ششم از کل استرالیا مرگ و میر 36 عنوان از دوشنبه, دولت استرالیا گفت.

اخراج آمریکا فرمانده نیروی دریایی آزمایش مثبت

کاپیتان برت Crozier دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

اعتبار:
نیروی دریایی ایالات متحده

تیوی ما فرمانده نیروی دریایی که به طور گسترده ای به اطلاع عموم درخواست کمک برای coronavirus متاثر از خدمه منجر به اخراج او نیز خود را آزمایش مثبت برای این بیماری است.

کاپیتان برت Crozier را Covid-19 نتیجه آزمون گزارش شد در روز یکشنبه توسط نیویورک تایمز تنها چند ساعت پس از وزیر دفاع علامت Esper دفاع از کاپیتان شلیک.

آقای Esper ABC گفت که نیروی دریایی, منشی, Thomas Modly بود “ساخته شده و یک تصمیم دشوار, سخت, تماس” در تصمیم گیری به آتش کاپیتان Crozier از فرمان خود را از ناو هواپیمابر یو اس اس روزولت در حال حاضر لنگر انداخت در گوام است.

خواسته در مورد یک گزارش که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواستم کاپیتان Crozier اخراج آقای Esper پاسخ داد: “این کار را بگیرید. او آمد و داد به من … آن را به دبیر تماس بگیرید. من به او گفتم من به حمایت از آن است.”

شلیک شد و به طور گسترده ای محکوم به سنگدلانه و ناعادلانه مجازات محترم افسر بود که به دنبال رفاه و آسایش خدمه خود را زمانی که او التماس مافوق خود به او اجازه دهید به سرعت تخلیه این کشتی پس از آن از منوی view در گوام است.

“ما در جنگ” کاپیتان Crozier نوشت: در نامه ای که به مطبوعات درز. “ملوانان لازم نیست برای مردن.”

خلاصه ای از داستان بالا

یکs تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان افزایش می یابد به 4,934 در اینجا این است که دور از ما بالا داستان در اینجا و خارج از کشور.

 • بریتانیا استراتژی خروج از مستند خواهد بود نازل شده است توسط یکی از دولت بالا مشاوران, که تاکید کرد که باید به دولت برای تست بیشتر مردم
 • مرگ و عفونت نرخ کاهش یافت و در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان بیش از آخر هفته بالا بردن امیدوار است که این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است اوج, اگر چه صدها نفر هنوز در حال مرگ روزانه
 • Coronavirus مرگ و میر در انگلیس همچنان به کوه با وجود بیمه خدمات درمانی به طور چشمگیری در حال گسترش آن مراقبت ويژه ظرفیت
 • گل پامچال هیل بود فقط یکی از چندین پارک و فضاهای باز در اطراف این کشور که در آن مردم مسخره قوانین اجتماعی فاصله بیش از آخر هفته
 • بیماران مبتلا به سرطان و دیگران با بیماری های مزمن هستند که دست یک “حکم اعدام” به عنوان منابع به طور فزاینده ای منحرف به درمان coronavirus افراد مبتلا به آن هشدار داده اند
 • فقیر از خواب می تواند تاثیر منفی بر سلامت روان ما. خواب متخصص Dr مرد مراتع توضیح می دهد که چگونه به شما در مسیر بازگشت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im