• پنج مرحله استراتژی دولت برای مبارزه با ویروس
  • افراد مسن هشدار داده خواهد شد به ماندن در خانه
  • چه کشنده است من دستگیره?
  • ثبت نام در اینجا به صورت روزانه به روز رسانی coronavirus
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

یکlmost نیمی از 46 مسافر و خدمه تست شده برای coronavirus پردازنده شاهزاده بزرگ کشتی کروز آلوده شدند, آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه اعلام کرد.

از 21 که تا به حال ویروس, 19 شد خدمه بالا بردن ترس در میان مسافران که آنها می تواند آلوده شده توسط کارکنان در خدمت وعده های غذایی خود را و نگه داشتن کشتی تمیز….

کشتی است که در سواحل کالیفرنیا در نزدیکی سان فرانسیسکو برای دو روز نمی خواهد حوض در شهر همانطور که قبلا برنامه ریزی شده اما به جای رفتن به یک مرکز نظامی که در آن باقی مانده از 3400 مسافر و خدمه تست خواهد شد.

به روز رسانی خودکار

Virus اسپرد به آمریکای مرکزی

دانیل Salas, سمت چپ, کاستاریکا وزیر بهداشت و Carlos Alvarado, رئیس جمهور, را تایید کرد اولین بار در کشور مورد

اعتبار:
خوان کارلوس Ulate/ایسنا

یک گونه در سفر به کاستاریکا آزمایش مثبت برای coronavirus, اولین مورد تایید شده در آمریکای مرکزی, کشور, وزیر بهداشت در روز جمعه گفت.

49 سال تا به حال قرارداد این ویروس قبل از ورود به این کشور در مارس 1, Daniel Salas گفت.

این زن در حال حاضر “سخت انزوا” در یک هتل در پایتخت سن خوزه با شوهرش – که آقای Salas گفت: تا به حال در تماس با مردم در نیویورک که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“مرد است و نه آشکار علائم. بانوی کرده است اما آنها بسیار خفیف آنفولانزا علائم اسهال و درد شکم” وزیر در یک کنفرانس خبری گفت میزبانی مشترک با رئیس جمهور Carlos Alvarado.

موارد خارج هوبئی افزایش دوباره

Cهینا گزارش شده 28 جدید مرگ و میر ناشی از شیوع کروناویروس آوردن در سراسر کشور تلفات به 3,070.

وجود 99 تازه موارد عفونت دیروز با توجه به ملی کمیسیون بهداشت با افزایش موارد جدید در خارج از ویروس کانون هوبئی استان برای سومین روز متوالی.

وجود 25 مورد جدید گزارش شده در خارج از مرکز استان است که همچنان تحت مستند در تلاش برای کنترل گسترش ویروس.

عفونت های جدید گزارش از هوبئی شده اند در یک روند رو به پایین برای چند هفته و در 74 تعداد موارد جدید است که این پایین ترین رقم از اقدامات قرنطینه قرار گرفتند در این استان در اواخر ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im