Coronavirus آخرین اخبار: به عنوان مستندات استراحت برخی از کشورها همچنان عفونت نبرد

 • تلاش برای توسعه واکسن نباید رقابت
 • انگلستان بیش از حد مرگ و میر در میان بالاترین در اروپا
 • صف از یک کیلومتر به هیئت مدیره هواپیما پست مستند
 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از دست زدن به بحران coronavirus
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای هفت روز
 • تلگراف Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

در حالی که میلیون ها نفر از مردم گرفته اند استفاده از کاهش coronavirus مستندات برای لذت بردن از بهار آب و هوای برخی از جهان پرجمعیت ترین کشورهای گزارش نگران کننده قله های جدید در عفونت های روز یکشنبه.

دوم در جمعیت تنها به چین و هند گزارش شده بیش از 2600 عفونت های جدید. در روسیه جدید, موارد بیش از 10 ، 000.

تایید مرگ و میر در انگلیس صعود نزدیک است که از ایتالیا و مرکز اروپا شیوع حتی اگر انگلستان جمعیت جوانتر از ایتالیا و انگلیس بود و زمان بیشتری برای آماده سازی قبل از همه گیر رسید.

ایالات متحده همچنان برای دیدن ده ها هزار نفر از عفونت های جدید هر روز با بیش از 1,400 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که موج دوم از عفونت می تواند ضربه مگر اینکه آزمایش به طور چشمگیری گسترش یافته است هنگامی که مستندات آرام هستند. اما فشار برای بازگشایی نگه می دارد ساختمان پس از هفته های طولانی خاموش کردن کسب و کار در سراسر جهان سقوط اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود از دهه 1930 و محو میلیون ها شغل.

 دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘هوش فقط به من گزارش شده بود که من درست’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر در دفاع از اقدامات خود را در مورد کوروناویروس بحران بعد از منتقدان او را متهم کرد از اقدام بیش از حد آهسته است.

آن گزارش شده است او می تواند به نجات جان هزاران نفر تا به حال دولت عمل کرده و سریع تر است.

ما خبرنگار دیوید Millward گزارش اینجا.

تیلور فریتز و ادیسون Rae برنده مجازی ماندن در خانه با شدت بهم زدن

بازیکن تنیس آمریکایی تیلور فریتز ضربان تنیس مطلب در مجازی بازی.

اعتبار:
سازمان حفاظت محیط زیست

بازیکن تنیس آمریکایی تیلور فریتز و خود را دو برابر شریک Tik Tok شخصیت ادیسون Rae, برنده مجازی ماندن در خانه با شدت بهم زدن در روز یکشنبه به عنوان در زندگی واقعی تنیس باقی مانده در خود نگه دارد.

امثال خواهران ویلیامز, ژاپنی, ستاره نائومی اوزاکا و Kei Nishikori و به تازگی بازنشسته ماریا شاراپووا رقابت به عنوان شخصیت های مورد علاقه خود را از جهان نینتندو برای جمع آوری پول برای امور خیریه.

حرفه ای تنیس تورهای در حال تعطیل تا اواسط جولای در اولین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

خواهران ویلیامز نمی تواند ترجمه در زندگی واقعی خود را دلاوری به جهان مجازی را به عنوان هر دو از دست رفته خود را باز دور مسابقات.

شاراپووا و شریک مدل Karlie Kloss, همچنین رفت و در دور اول.

جهانی موارد پیش افتادن از 3.5 میلیون اگر چه نرخ کاهش

جهانی coronavirus موارد پیشی 3.5 میلیون در روز دوشنبه با مرگ و میر نزدیک به یک چهارم از یک میلیون اگر چه میزان مرگ و میر و موارد جدید کاهش پیدا کرده است و از قله رسیده در ماه گذشته.

آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی به خود اختصاص بسیاری از موارد جدید گزارش شده در روزهای اخیر اما تعداد آنها رو به افزایش کوچکتر از پایگاه های خود در آمریکای لاتین و آفریقا و روسیه است.

در سطح جهان وجود دارد 84,004 موارد جدید طی 24 ساعت با توجه به رویترز شمارش است که بر اساس رسمی دولت, داده, در نظر گرفتن مجموع موارد به بیش از 3.5 میلیون.

برزیل Bolsonaro سرفصل های ضد دموکراتیک رالی در میان زنگ بیش از دست زدن به کروناویروس

رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro در یک تجمع در برابر کنگره و دادگاه عالی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اعتبار:
گتی ایماژ, جنوب امریکا

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro حمله به کنگره و دادگاه در یک سخنرانی برای صدها نفر از هواداران در روز یکشنبه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد منفجر گذشته 100,000 در برزیل.

Bolsonaro کشیده شده انتقاد از سراسر طیف سیاسی برای برکناری تهدید ویروس در برزیل است که ثبت نام 101,147 مورد تأیید و 7,025 مرگ و میر با توجه به داده های اخیر از وزارت بهداشت.

روز یکشنبه ده ها تن از چهره های عمومی امضا نامه ای سرگشاده به دولت برزیل با دعوت از مقامات برای حفاظت از ملت و مردم بومی که اغلب زندگی در مکان های از راه دور با دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی.

در همان زمان Bolsonaro چهره جدی ترین بحران سیاسی خود را از قیمومیت و پس از آن وزیر دادگستری سرجیو مرو ترک هفته گذشته و متهم به رئیس جمهور شلیک پلیس فدرال ارشد در تلاش برای تعیین شخصی متحد به پست و دخالت در حساس تحقیقات.

دادگاه برزیل مسدود Bolsonaro را برای انتخاب یک رئیس جدید در روز چهارشنبه enraging رئیس جمهور.

کانادا سرمایه گذاری در آنلاین مراقبت از سلامت روان در میان بحران

کانادا نخست وزیر جاستین ترودو به سرمایه گذاری در سلامت روان ابزار برای کانادایی ها در طول بیماری همه گیر.

اعتبار:
بلر شیروانی/ایسنا

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید کانادا سرمایه گذاری می تواند$240 میلیون (US$170 میلیون دلار) برای توسعه مجازی مراقبت و بهداشت روانی ابزار برای ساکنان برای مقابله بهتر با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بودجه استفاده می شود عمدتا برای ایجاد دیجیتال جدید سیستم عامل و برنامه های کاربردی به کانادایی ها “استراتژی برای مدیریت استرس و یا حمایت از یک خرید حرفه ای,” او گفت:.

آن را نیز با هدف تقویت مجازی آنلاین مراقبت برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس که رسما آلوده حدود 60000 نفر و منجر به بیش از 3,750 مرگ و میر در کانادا.

سابق دولت مشاور اشکال ‘شفاف’ مستند علم کمیته

یک دولت سابق مشاور ارشد علمی مونتاژ شده است یک گروه از کارشناسان به نگاه چگونه انگلستان می تواند کار راه خود را از coronavirus مستند.

آقا داود پادشاه که مشغول به کار تحت تونی بلر و گوردون براون ایجاد مدیره به تأکید بر “اهمیت شفافیت” به دنبال نگرانی های بیش از زمان جلسات دولت بریتانیا علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی).

Sir David جدید 12-قوی کمیته دانشگاهیان برگزار خواهد شد برای اولین بار در روز دوشنبه ،

آقا داوود گفت: او خواهد شد به اشتراک گذاشتن یافته های خود را و عملکرد با مردم توسط جریان جلسات در یوتیوب.

خلاصه ای از داستان بالا امروز

به عنوان بریتانیا در مرگ و میر از coronavirus می ایستد در 28,446 در اینجا آخرین خبرها:

 • مدارس ابتدایی با توجه به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 1 به عنوان بخشی از بوریس جانسون طرح به تدریج برای “آنلاک” بریتانیا
 • بلبل بیمارستان ها تا حد زیادی خالی از سوی دولت مدلسازی اشتباه محاسبه که چگونه بسیاری از مردم خواهد نیاز به مراقبت های ویژه درمان برای Covid-19
 • یک بررسی نشان داده است که چگونه مردم به نظر می رسد به شدت ترس این ایده از بلند کردن اجسام کنونی مستند اقدامات سرعت بیش از حد با وجود عواقب اقتصادی
 • انزوای اجتماعی است که به عنوان آسیب رساندن به سلامت خود را به عنوان سیگار کشیدن 15 نخ سیگار در روز, علمی ارائه مشاوره به دولت در مستند هشدار داد
 • بوریس جانسون نشان داد که چگونه پزشکان شروع به ساخت آماده سازی برای اعلام مرگ او را به عنوان او مبارزه coronavirus
 • ارتباطات اجتماعی در خارج از خانه و مدرسه ممکن است محدود به کمتر از 10 روز حتی اگر گسترده تست و تماس با ردیابی معرفی شده است به عنوان بخشی از یک استراتژی خروج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im