Coronavirus آخرین اخبار: بوریس جانسون آماده برای به دست گرفتن کنترل به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گام به سمت

 • بوریس جانسون قطعات مسیر از مستند
 • مستند آغاز می شود به فرای به عنوان بریتانیا متوجه آن نمی تواند زندگی می کنند مانند این
 • ‘بازی در حال تغییر’ آکسفورد آزمایش پادتن ادعا می کند ‘پر از شکوفه’
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای هفت روز
 • Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

بوریس جانسون را صبح امروز صندلی خود را در اولین جلسه Covid-19 “جنگ کابینه” از او گرفته شده بود به بیمارستان بیش از سه هفته پیش و آماده است تا رزومه خود را نقش میزبانی تلویزیونی شماره 10 کنفرانس های مطبوعاتی.

اما در آمریکا روز بعد از او علنا mused که دانشمندان باید کشف تزریق سمی مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک ویروس های بالقوه درمان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده است ابزار خود را روزانه نیروی کار جلسات.

دستیاران خود را با هدف به حرکت رئیس جمهور به آشنایی بیشتر و امن تر آنها امید – زمین: صحبت کردن اقتصاد در تنگ تر کنترل تنظیمات.

این یک الزام سیاسی به عنوان متحدان دیده اند فرسایش در حمایت از رئیس جمهور است. چه شده بود خود را بزرگترین دارایی در انتخابات ریاست, مبارزات انتخاباتی, توانایی های خود را به پتو اخبار با هرزگرد اجرای تبدیل شده است و روزانه یک مسئولیت.

دنبال آخرین به روز رسانی در زیر

به روز رسانی خودکار

مطالعه قرار می دهد انگلیسی ها در مستند به 3 گروه

انگلیسی ها می توان بطور گسترده به سه گروه تقسیم خود در پاسخ به کروناویروس مستند: کسانی که پذیرش وضعیت کسانی که رنج می برند به عنوان یک نتیجه از آن و کسانی که مقاومت در برابر آن را تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط کالج کینگ لندن نشان داد که در روز دوشنبه.

دولت اعلام کرد در سراسر کشور مستند به مقابله با گسترش coronavirus در مارس 23, گفتن انگلیسی ها تنها به ترک خانه برای نیازهای اساسی به ورزش یک بار در روز برای پزشکی نیاز دارید و یا برای کار اگر آنها نمی تواند از خانه کار می کنند.

شاه را مورد تجزیه و تحلیل اطلاعات از یک نظرسنجی از 2,250 بزرگسالان انجام شده توسط Ipsos MORI در اوایل ماه آوریل و پیدا 48% می تواند طبقه بندی شده به عنوان “پذیرش” 44 درصد عنوان “درد و رنج” و 9 درصد به عنوان “مقاومت”.

“بزرگ عمده ای از جمعیت به طور کامل در پشت این اقدامات اما حتی در این گروه وجود دارد پاک کردن خطوط تقسیم بین کسانی که در حال مقابله بسیار خوب و به کسانی که واقعا رنج می برند گفت:” بابی دافی مدیر موسسه سیاست در کالج کینگ لندن است.

“تقریبا همه از این درد و رنج را بیشتر احساس اضطراب و افسردگی و شش در 10 در حال از دست دادن خواب.”

فراخوان به حمایت از هنر

کمدین Stephen Fry, هنرمند, Grayson پری و نوازنده نیک غار در میان امضا کنندگان به نامه خواستار دولت را به اقدام برای جلوگیری از انگلستان تبدیل شدن به “یک فرهنگی بایر”.

این نامه که فرستاده شده توسط صنایع خلاق فدراسیون (CIF) می گوید که کمک های مالی ضروری و مورد نیاز برای حمایت از این هنر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آن را می گوید که سازمان ها و کارگران “که در حال سقوط از طریق شکاف های موجود حمایت دولت اقدامات” نیاز به توجه اضافی کمک.

هنرمند Anish Kapoor, خوانندگان, PJ Harvey and Jamie Cullum, نویسنده, Sophie Dahl و کمدین Meera Syal نیز در میان این گروه از بیش از 400 نفر امضا کنندگان این نامه است.

کارفرمایان از سالن و سازمانها از جمله Somerset House, the Royal Albert Hall, Shakespeare’s Globe اسکاتلندی باله فیلم و بیرمنگام نیز قرار داده و نام خود را به نامه ای که خطاب به صدراعظم Rishi Sunak و وزیر فرهنگ الیور Dowden.

نیویورک مرگ و میر در یک ماه اخیر

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: 367 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که او گزارش روز یکشنبه بودند “وحشتناک” اما تعدادی از نصف کمتر شده بود نزدیک به 800 مرگ و میر رخ داده است که در یک روز در طول همه گیر اوج در نیویورک است.

این اولین بار است که در این ماه که ایالت روزانه مرگ و میر شده است زیر 400.

او همچنین گزارش داد که تعدادی از hospitalisations که هنوز هم در صدر 1000 نفر و تعداد افراد را در یک دستگاه تنفس مصنوعی تا به حال کاهش یافته است و همچنین.

مرگ و میر ثبت شده شنبه و گزارش یکشنبه شامل 349 بیماران فوت در بيمارستان و 18 نفر که در خانه های سالمندان دموکراتیک فرماندار گفت.

آخرین خبرها

 • بوریس جانسون است که انتظار می رود به اعلام برنامه ریزی برای چگونه این مستند می توان کاسته به عنوان اوایل این هفته پس از بازگشت او به خیابان داونینگ در شب یکشنبه
 • دولت در حال آماده سازی برای راه اندازی زمین های ارتش به سبک انتخاب برای بریتانیا’ کمپین برای کمک به کشاورزان در برداشت محصولات زراعی
 • صنعت روسای هشدار داده اند که تمدید اجتماعی فاصله خواهد بود ‘فاجعه بار’ به صورت مهمان نوازی
 • خود اشتغالی می تواند اضطراری پرداخت نقدی قبل از هدف اصلی ژوئن
 • دولت را تحت فشار به توضیح آن مستند استراتژی خروج پس از بریتانیا در سواحل و پارک های بسته بندی شده بودند در روز یکشنبه
 • یک وزیر ارشد را متهم کرد وزیر بهداشت از اقدام به سرعت به اندازه کافی برای پیاده سازی توده تست قبل از مرگ افزایش یافت
 • مسافران پس از رسیدن در فرودگاه ها و بنادر قرار داده خواهد شد در قرنطینه به مدت دو هفته تحت برنامه “فاز دوم” دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس
 • بوریس جانسون است که انتظار می رود به ایجاد یک سری از تصمیم گیری های کلیدی در این هفته در مورد لغو برخی از محدودیت های مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de