Coronavirus آخرین اخبار: بوریس جانسون هشدار سختگیرانه تر مستند می تواند تحمیل شود

 • بوریس جانسون هشدار coronavirus بحران بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود
 • منحصر به فرد: بیمه خدمات درمانی شکست خورده همه گیر تست چهار سال پیش
 • جرمی هانت: تست توده سریعترین مسیر بازگشت به زندگی عادی
 • که چگونه بسیاری از موارد در انگلستان – و آنها کجا هستند ؟
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
 • تلگراف Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

بوریس جانسون هشدار داده است هر خانواده او می تواند تحمیل کند حتی سختگیرانه تر مستند اقدامات برای مقابله با کروناویروس شیوع آن را به عنوان به ناچار بدتر.

تیاو نخست وزیر است که خود منزوی با Covid-19 است نوشتن به هر آدرس گفتن افراد نزدیک به آنها پایبند به قوانین “هر چه زودتر زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت”.

تاکید بر “ملی اضطراری” نامه های زمین را در درب خانه پس از تعداد زیادی از مردم به درگذشت در انگلستان بيمارستان رسید گذشته 1,000 افزایش 260 در 24 ساعت.

دنبال آخرین به روز رسانی در اینجا:

به روز رسانی خودکار

Cambridges هشدار بهداشت روان در بحران

تیاو دوک و دوشس کمبریج خواست مردم بریتانیا به “زمان را برای حمایت از هر یک از دیگر” برای مبارزه با پتانسیل سلامت روانی بحران به عنوان آنها می گویند چند هفته گذشته از شیوع کروناویروس شده اند “مضطرب و نگران کننده” برای همه است.

دوک و دوشس شده اند که تماس های تلفنی خود را به patronages در حالی که کار از خانه گفت: برداشتن گام های ساده برای محافظت از سلامت روحی و روانی خواهد اطمینان حاصل شود “همه ما می تواند بهتر آماده برای بار جلوتر”.

دوشس کمبریج مشغول به کار بوده است از خانه

اعتبار:
کاخ کنزینگتون

Sاوج به بهداشت عمومی انگلستان راه اندازی, راهنمایی های جدید برای مقابله با اجتماعی فاصله خود و انزوا و دولت اعلام کرد £5 میلیون دلار کمک مالی برای سلامت روان موسسات خیریه به اداره شده توسط ذهن Cambridges مورد ستایش قرار داد قدرت از مردم به دنبال یکی دیگر.

“چند هفته گذشته بوده است مضطرب و نگران کننده برای همه” دوک و دوشس در بیانیه ای گفت.

“ما باید به موقع به حمایت از یکدیگر و پیدا کردن راه هایی برای مراقبت از سلامت روان ما. این فوق العاده است برای دیدن روان بخش بهداشت و درمان مشغول به کار همراه با بیمه خدمات درمانی برای کمک به مردم در حفظ و در بالای ذهنی خود را به خوبی بودن.

“با کشیدن با هم و در نظر گرفتن مراحل ساده را هر روز همه ما می تواند بهتر آماده برای بار جلوتر است.”

دفعات بازدید: داستان کامل.

خوش آمدید

یکfter یک روز که دیدم انگلستان مرگ و میر افزایش می یابد از 759 به 1,019 – تا کنون بزرگترین در روز افزایش یابد از آنجا که شیوع آغاز شد – در اینجا نگاهی به آخرین تحولات از شنبه:

 • بوریس جانسون هشدار داده است که “همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر” به عنوان بیمه خدمات درمانی خواست در برابر “خوشنودی” بیش از این تلاش ملی برای کاهش گسترش coronavirus.
 • بیمه خدمات درمانی شکست خورده عمده متقابل دولت و آزمایش توانایی خود را برای رسیدگی به همه گیر شدید اما “وحشتناک” نتایج راز نگهداری از ساندی تلگراف می دهد.
 • راف هلیکوپتر را برای کمک به حمل و نقل خدمات سلامت کارکنان و تجهیزات در سراسر کشور از وزیر دفاع گفته است.
 • وزیران و مقامات کشیده اند تا rotas و در حال حرکت جلسات برنامه ریزی برای مکالمه تصویری برای پیشگیری از شیوع کروناویروس در بالای دولت پس از یک سوم کابینه وزیر توسعه علائم.
 • چهار روز منتظر coronavirus نتایج آزمون خطر یک “آخرالزمان” در استان بیمارستان NHS پزشکان هشدار می دهند.
 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم اواخر روز شنبه در برابر اعمال گسترده و مستند در نیویورک و همسایگان خود پس از یک قوی مقاومت مواجه محلی و رهبران سیاسی و هشدارها از وحشت آن می تواند جرقه.
 • تعداد کل موارد می ایستد در بیش از 662,000 در حالی که مرگ افزایش یافت و به بیش از 30,780.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de