Coronavirus آخرین اخبار: بریتانیا نبوده است تست شده مانند این پس از حمله رعد اسا می گوید: وزیر بهداشت

تلگراف | No comments

  • جانسون صنعت در جای پای جنگ به تجهیز بیمه خدمات درمانی
  • مت Hancock: ما باید تمام ما می توانیم برای محافظت از زندگی
  • مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای ویروس
  • که در آن در انگلستان موارد شناسایی شده است?
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
  • دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را

Matt, Hancock, به وزیر بهداشت گفته است که “نسل ما آزمایش شده است هرگز مانند این” به عنوان دولت گام تا پاسخ خود را به کروناویروس بیماری همه گیر.

در مقاله ای برای دیلی تلگراف او خواستار این کشور به جلو و با هم مثل آن را در طول جنگ جهانی دوم و خواست شرکت تولید تجهیزات حیاتی برای بیمه خدمات درمانی – که دولت را متعهد به خرید.

از آن به عنوان مرگ و میر در انگلستان دو برابر شده در شنبه. از آخرین 10 مرگ و میر در انگلستان هشت نفر مرد سالخورده بیش از 80. اما یکی از شناخته شده بود اساسی شرایط بهداشتی. یک مادر و نوزاد او نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

دنبال زندگی می کنند به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

بریتانیا توصیه می کند در برابر سفر به اسپانیا

تیاو خارجی دفتر مشاوره در برابر “همه اما ضروری سفر” به اسپانیا – از جمله جزایر بالئارس و جزایر قناری – پس از فوران در موارد در کشور است.

در بیانیه ای در روز یکشنبه صبح خارجه گفت: “با توجه به اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری در 14 مارس که تحمیل محدودیت های قابل توجهی در جنبش سراسر کشور در پاسخ به شیوع کروناویروس ما در حال حاضر مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به اسپانیا.”

دولت اسبق بریتانیا در اسپانیا به “ماندن در تماس با خود شرکت های هواپیمایی و تور اپراتورها و به دنبال دستورالعمل از مقامات محلی”.

“اتباع بریتانیا با آینده سفر برنامه ریزی شده باید با خود شرکت های هواپیمایی و تور اپراتورهای.”

فوتبالیست اهدا توپ به بیمارستان

Ilicic گل چهار گل برابر والنسیا و حفظ توپ

اعتبار:
ایسنا

یک فوتبالیست در ایتالیا اهدا کرده است یک توپ است که با او چهار گل به ثمر رساند به یک بیمارستان در برگامو شده است که در برخورد با کروناویروس.

Josip Ilicic که نقش آتالانتا در برگامو منطقه گل چهار گل در یک 4-3 به پیروزی والنسیا در لیگ قهرمانان دور-از-16 هفته گذشته است.

“ما بیش از حد به سمت خود و فرشتگان ما برای برنده شدن در مهم ترین مسابقه از همه گفت:” Ilicic که استعداد توپ به Papa Giovanni XXIII بیمارستان در این شهرستان است.

Gian Piero Gasperini مربی تیم است درخواست برای کمک های مالی برای بیمارستان برای خرید تجهیزات پزشکی.

Lorenzo Insigne کاپیتان ناپولی اهدا €100 ، 000 برای یک بیمارستان در شهر ناپل در حالی که Leonardo Bonucci از یوونتوس به €120,000 به تورین مرکز پزشکی.

از اسپانیا تا ویروس

Begona گومز با همسرش در ماه ژوئن گذشته

اعتبار:
Jorge سیلوا/ایسنا

Sدرد دولت تایید کرده است که Begona گومز, همسر پدرو سانچز نخست وزیر دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دولت گفت: خانم گومز و نخست وزیر هستند و در سلامت خوب است.

دو وزیر از آقای سانچز در دولت وزیر برابری و وزیر امور منطقه ای آزمایش مثبت در اوایل این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون ‘منفی’

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای coronavirus, با توجه به کاخ سفید.

در یادداشت منتشر شده توسط دکتر خود را در شنبه شب بود که ادعا کرد که آقای ترامپ بود “علامت رایگان”.

سلامت از رئیس جمهور تا به حال یک نگرانی شده است و پس از او زمان صرف شده در Mar-a-لاگو خود به فلوریدا رفت و آمد مکرر در آخر هفته گذشته با یک برزیلی رسمی که بعدها به این بیماری است.

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت, گفت:” دکتر شان P کانلی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, دکتر, در این یادداشت.

دو نفر دیگر بودند که با رئیس جمهور در رفت و آمد مکرر آزمایش مثبت و برخی از اعضای کنگره شده اند خود منزوی پس از تعامل با مردم همان.

ادامه مطلب: رئیس جمهور است ‘علامت رایگان’

ساعت قرار می دهد صنعت در جای پای جنگ

بoris جانسون قرار دادن صنعت بریتانیا در جای پای جنگ برای کمک به تحویل این تجهیزات که بیمه خدمات درمانی نیاز به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در گذرگاه زمان صلح و تماس با اسلحه نخست وزیر خواسته است تولید کنندگان از جمله رولز رویس و JCB برای تبدیل فعلی خود را در خطوط تولید به کمک تولید هواکش به عنوان بخشی از “تلاش ملی” برای مقابله با ویروس است.

Sir Simon استیونس بیمه خدمات درمانی رئیس اجرایی گفت که سرویس های بهداشتی مورد نیاز “هر بخشی از جامعه و هر صنعت به درخواست آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای کمک به این تلاش است.”

بیشتر بخوانید: دولت به دنبال تجهیز بیمه خدمات درمانی برای coronavirus نبرد پیش رو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>