Coronavirus آخرین اخبار: انگلیس در مسیر برای 30m واکسن توسط پاییز ادعا می کند, کسب و کار, منشی,

تلگراف | No comments

  • خطر ابتلا به کروناویروس در مدارس ‘بسیار پایین’, مطالعه می یابد
  • ارتش حمل و نقل پلیس مستقر می شود ترس از رفت و آمد ‘هرج و مرج’
  • دو هفته قرنطینه برنامه ریزی برای بازدید کنندگان آماده می شود این هفته اعلام کرد
  • کودکان مبتلا به بيماری کاوازاکی اغلب آزمایش مثبت برای Covid که دانشمند ارشد نشان می دهد
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای هفت روز

یک واکسن برای تقریبا نیمی از انگلیسی ها می تواند در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر پس از دولت میانجیگری یک معامله بین دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca شرکت دارو به تولید تا 30 میلیون دوز.

Alok Sharma, کسب و کار, منشی, گفت بریتانیا خواهد بود که برای اولین بار در کشور برای دریافت یک واکسن باید محاکمه شود موفق و اعلام اضافی £84 میلیون دلار بودجه برای سرعت بخشیدن به تحقیقات و تولید در آکسفورد و امپریال کالج.

آکسفورد واکسن دورترین همراه در آزمایشات انسانی. پروفسور سارا گیلبرت که منجر تحقیقاتی پیش بینی کرده است می تواند آن را آماده در اوایل پاییز.

آقای شارما نیز اعلام کرد که انگلستان اولین واکسن تولید مرکز نوآوری در Harwell, Oxon خواهد بود باز تابستانی 2021 و قادر به تولید واکسن برای کل جمعیت در ظرف شش ماه.

دنبال زندگی می کنند به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

رییس جمهوری برزیل flouts توصیه های بهداشتی

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro استقبال هواداران

اعتبار:
ایسنا

با پوشیدن یک ماسک صورت رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro مطرح شده برای عکس ها با کودکان کنده از جمعیت هواداران در روز یکشنبه نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره با هدف حاوی یکی از بدترین شیوع بیماری.

Bolsonaro آخرین موازین اجتماعی-فاصله دستورالعمل پس از او از دست دو وزرای بهداشت بعد از یک ماه هر دو آنها در برابر مبارزه خود را در برابر قرنطينه. برزیل را تایید موارد این ویروس منتقل کسانی که از اسپانیا و ایتالیا در روز شنبه را در سایت جهان چهارم-بزرگترین شیوع.

وزارت بهداشت آمار و ارقام منتشر شده در پنج شنبه شب نشان داد که 7,938 موارد جدید ثبت شد در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع بالاتر از 241,000 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش 485 به 16,118.

داستان بالا امروز

  • خطر ابتلا به کروناویروس در مدارس ‘بسیار پایین’ به عنوان مطالعه می یابد ناچیز انتقال Covid-19
  • ارتش حمل و نقل پلیس مستقر می شود ترس از رفت و آمد ‘هرج و مرج’ به عنوان مردم بازگشت به کار.
  • دو هفته ای قرنطینه برای بریتانیا بازدید کنندگان قرار است این هفته اعلام کرد و می تواند در محل تا فرودگاه تست برای Covid-19 موجود است.
  • کودکان مبتلا به بیماری التهابی پزشکان ترس می تواند مرتبط به Covid-19 اغلب نه تست مثبت برای این ویروس با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).
  • اقتصاد است به احتمال زیاد برای دیدن یک “بهبود کندتر” از coronavirus از ابتدا پیش بینی شده دفتر بودجه مسئولیت اذعان کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>