• بریتن در ماه عسل کروز مبتلا به کروناویروس
  • دکتر چینی که منفجر سوت در coronavirus می میرد
  • آمبروز Evans-Pritchard: این ممکن است در نهایت نزول بازار
  • Coronavirus علائم: آنچه به دنبال که به تماس و نحوه درمان آن

به روز رسانی خودکار

تصویر: بریتن در ماه عسل کروز مبتلا به کروناویروس

یک انگلیسی در ماه عسل خود را در میان 41 مسافران در کشتی کروز در بندر یوکوهاما تشخیص داده می شود یک شبه با رمان coronavirus.

آلن استیل, 58, از ولورهمپتون شده است هودار با توجه به ژاپن وزارت بهداشت. همسرش وندی, 51 نشان داده است هیچ علائم و باقی مانده بر روی الماس شاهزاده همراه با 3,700 مسافران که محدود به کابین خود. او نوشت: در Facebook صفحه

“فقط به اجازه دهید همه شما می دانید من تشخیص داده شده است به عنوان داشتن ویروس هستم و در حال حمل به بیمارستان. همچنین می خواهم بگویم که در این لحظه من نه نشان دادن هر گونه علائم بنابراین فقط ممکن است یک حامل است. به شما اجازه می دانم که چگونه من می خواهم در زمانی که ممکن است.”

آلن استیل

تعداد افراد آلوده در حالی که روی عرشه کشتی تقریبا سه برابر 61. دفعات بازدید: داستان کامل توسط خبرنگار ما نیکولا اسمیت و جولیان Ryall اینجا.

جهان می پردازد coronavirus

Good صبح خوش آمدید به ما liveblog در coronavirus. به عنوان این بیماری همچنان به گسترش هدف ما به شما همه آخرین تحولات نه فقط در انگلستان بلکه در سراسر جهان است. ما خواهد بود با گزارش چگونگی اثرات این بیماری همه گیر احساس بودن در حوزه سیاست, کسب و کار, سفر, ورزش و جاهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de