Coronavirus آخرین اخبار: انگلیسی ها ممکن است مقاومت در برابر تست و ردیابی انزوا پس از مستند

 • تست و ردیابی متوقف شد چرا که سیستم نمی تواند مقابله
 • بوریس جانسون باید حرف آخر در مستند می گوید: دانشمند
 • NHS تماس با ردیابی تضعیف توسط هکرها ارسال هشدارهای جعلی
 • خطوط هوایی آماده شدن برای عجله جولای تعطیلات
 • دوم کشنده تر از موج coronavirus انتظار ‘به آمار اروپا در این زمستان’
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای هفت روز

برخی از انگلیسی ها خواهد بود و مقاوم در برابر رفتن به انزوا در هنگام تماس با Covid-19 ردیاب چون مستند تا به حال چنین خسته کننده تاثیر عمومی, بهداشت عمومی انگلستان رئیس جمهور به رسمیت شناخته شده.

استاد ایزابل الیور کمک کرد که طرح دولت برنامه ای برای ردیابی افراد در معرض خطر ابتلا به عفونت گفته ساندی تلگراف که “اکثریت” از کسانی که در حال حاضر تماس گرفته بودند اثبات مایل به کمک.

اما او گفت: PHE شد مقاطعه در انتظار آن است که یک اقلیت خواهد بود یا uncooperative یا uncontactable به دلیل این بود “شده است بسیار طولانی شیوع”.

در ضمن اسناد و مدارک رسمی نشان می دهد که بریتانیا فاجعه تصمیم به کنار گذاشتن تست برای coronavirus رخ داده است چرا که سیستم های بهداشتی می تواند به مقابله با تنها پنج مورد در هفته است.

به تازگی منتشر شده از مقالات علمی گروه مشورتی در موارد اضطراری را نشان می دهد روال تست و ردیابی از مخاطبین متوقف شد چرا که بهداشت عمومی انگلستان سیستم تلاش برای مقابله با یک تعداد انگشت شماری از موارد.

تصمیم به تسلیم در تست کسانی که با علائم کروناویروس در حال حاضر دیده می شود به عنوان دلیل اصلی انگلستان دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در اروپا است.

 دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

جهانی موارد بیش از شش میلیون

جهانی coronavirus موارد پیشی گرفته اند شش ميليون و آمریکای لاتین گزارش گریم نقطه عطف 50,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

کشورهایی مانند برزیل و شیلی و مکزیک در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Covid-19 ادعا کرده بیش از 368,700 زندگی در سراسر جهان هر چند تعداد واقعی تصور می شود بیشتر به عنوان تست هنوز محدود است و بسیاری از کشورها را شامل نمی شود مرگ و میر در خارج از بیمارستان.

بسیاری از کشورهای در حال باز شدن مدارس و محل های کار پس از هفته ها بی سابقه ای از مستندات که ناشی از گسترش این بیماری بلکه با چکش اقتصاد و پرتاب میلیون ها نفر از مردم ،

داستان بالا امروز

 • بریتانیا فاجعه بار تصمیم به کنار گذاشتن تست برای coronavirus رخ داده است چرا که سیستم های بهداشتی می تواند به مقابله با تنها پنج مورد از یک هفته اسناد رسمی نشان می دهد
 • این کشور بالا دانشمند در دفاع از دولت راست را انتخاب کنید هنگامی که و چگونه آن را برطرف مستند میان انتقاد توسط چند تن از اعضای پانل مشاوره وزیران در Covid-19 شیوع
 • مردم مجبور به “سپر” خود را در طول مستند می تواند خارج رفتن با خانواده و یا با یک دوست ورزش از دوشنبه پس از بوریس جانسون کاسته محدودیت
 • جدید بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی برنامه در حال تضعیف توسط هکرها ارسال کلاهبرداری فیشینگ دروغ هشدار عمومی آنها ممکن است Covid-19
 • کشورهای اروپایی باید خود را کنترل برای یک کشنده موج دوم coronavirus عفونت به دلیل همه گیر نشده است, سازمان بهداشت جهانی, برترین های رسمی در اروپا می گوید:
 • برخی از انگلیسی ها خواهد بود و مقاوم در برابر رفتن به انزوا در هنگام تماس با Covid-19 ردیاب چون مستند تا به حال چنین خسته کننده تاثیر عمومی, بهداشت عمومی انگلستان رئیس جمهور به رسمیت شناخته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im