• بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها در ‘مستند’ پس از دو آزمایش مثبت
  • Coronavirus جهش یافته است به تهاجمی تر بیماری می گویند دانشمندان
  • Allister هیت: ویروس خشک اجرا برای فاجعه همه گیر آمده
  • که در آن در انگلستان موارد شناسایی شده است?
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

California با اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus به عنوان یک مسافر در یک زده کشتی کروز تبدیل شده است که فرد برای اولین بار در کشور به مرگ از ویروس.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال بررسی یک خوشه از coronavirus موارد در شمال کالیفرنیا در میان 62 مهمانان بودند که با آن مسافر در شاهزاده بزرگ کشتی آن را به عنوان سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک بازگشت. مهمانان و خدمه خواسته شده است به ماندن در کابین تا زمانی که آنها در حال نمایش توسط کشتی تیم پزشکی.

مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافت و به 11 روز چهارشنبه به قانونگذاران در کنگره موافقت به ارائه بیش از 8 میلیارد دلار برای مبارزه با این بیماری است.

در ضمن آلمان دارای برچسب ویروس یک بیماری همه گیر و ایتالیا گرفته, مرحله بی سابقه ای از بسته شدن تمام مدارس و دانشگاه ها در تلاش برای متوقف کردن گسترش این بیماری که تا کنون به کشته شدن 107 نفر و آلوده بیش از 3000 در اروپا بدترین شیوع.

به روز رسانی خودکار

استرالیا ممنوعیت بازدید از کره جنوبی

یکustralia خواهد شد ممنوعیت ورود اتباع خارجی از کره جنوبی و انجام پیشرفته نمایش از مسافران از ایتالیا به کمک شامل گسترش coronavirus اسکات موریسون گفت: این صبح است.

این نخست وزیر استرالیا گفت: دفتر خود را نیز گسترش ممنوعیت سفر اتباع خارجی در ورود از سرزمین اصلی چین و ایران.

“آن را می توان به بهترین حفاظت و ما را قادر به کم کردن سرعت نرخ انتقال” آقای موریسون خبرنگاران در کانبرا است.

موارد کمی در چین

Cهینا گزارش افزایش جدید تایید موارد coronavirus این صبح معکوس سه روز مستقیم از کاهش به دلیل افزایش عفونت های جدید در ووهان مرکز از وقوع.

چین تا به حال 139 جدید مورد تأیید دیروز ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت: در پنج شنبه, آوردن مجموع انباشته تعداد موارد به 80,409. این چشم انداز مثبت در روز چهارشنبه رانده شد افزایش موارد در ووهان در استان هوبئی که در آن عفونت های جدید صعود به 131 از 114 روز پیش از آن.

چین امروز صبح گزارش 31 بیشتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید اپیدمی مصرف کشور را به طور کلی تلفات به 3,012.

اما قرنطینه و دیگر محدودیت های مسافرتی در سراسر کشور به نظر می رسد پرداخت کردن با آمار و ارقام رسمی نشان میدهد به طور کلی ثابت کاهش در موارد جدید در هفته های اخیر.

آمازون گفت: برای جلوگیری تجاری در coronavirus

جف بزوس مورد انتقاد قرار گرفته است برای اجازه دادن قیمت محصولات بهداشتی در آمازون به موشک

اعتبار:
میشل TANTUSSI/ایسنا

Jeff بزوس گفته شده است برای سرکوب “coronavirus-الهام قیمت-درآوردن” در آمازون گزارش زیر از بیش از 2000 درصد مارک کردن ماسک محافظ در کنار فزاینده هزینه های از دست sanitiser.

سناتور ادوارد Markey با ارسال نامه ای در روز چهارشنبه یادآوری آقای بزوس آمازون اجرایی که “هیچ کس نباید اجازه داده می شود به جمع اوری ثروت باد آورده از ترس و درد و رنج انسان”.

این بیماری همه گیر کوروناویروس فرستاده است سراسیمگی از پاچه خریداران به آمازون به فروش فله سلامت, ماسک, دستمال مرطوب ضد باکتری و دست sanitiser اجازه می دهد درنده فروشندگان به افزایش قیمت به عنوان عرضه اجرا می شود.

در روز سه شنبه فایننشال تایمز گزارش داد که یک بسته 20 ماسک ساخته شده توسط تولید کننده 3M اما به فروش می رسد توسط یک نمایندگی فروش در فروش برای $387 نسبت به نرمال قیمت خرده فروشی $14.99.

علاوه بر این جعبه Purell دست sanitiser که معمولا به فروش می رسد برای $10 نفر ذکر شده است در $400.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im