Coronavirus آخرین اخبار: فراخوان برای توده غربالگری برای از دست دادن طعم و بو به شناسایی موارد

  • ماسک صورت اجباری در حمل و نقل عمومی از 15 ژوئن
  • ماسک صورت: که برای خرید و یا چگونه خود را
  • دانشگاههای برتر آماده به پایین تر ارائه می دهد برای پر کردن مکان های
  • عفونت در انگلستان و ولز ضربه اوج روز قبل از مستند
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Large-مقیاس غربالگری برای بررسی اینکه آیا مردم از دست داده اند و احساس خود را از طعم و مزه یا بوی آن باید نورد در محل فرودگاه ها و مدارس به انتخاب کنید تا به بسیاری کشف نشده coronavirus موارد دانشمندان گفته اند.

کالج کینگ لندن شده است درخواست از مردم برای گزارش علائم این ویروس در یک برنامه از ماه مارس و محققان به سرعت متوجه شدم که کسانی که آلوده نمی شد و فقط تجربه کلاسیک نشانه هایی مانند تب یا سرفه بلکه تا به حال مشکلات حسی.

اعتقاد بر این است که coronavirus گاهی جان کردن جوانه های چشایی و بویایی سلول ها در دستگاه تنفسی است که رشد نمی کند تا زمانی که بیماری رفته است.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

بلر خواستار توده تست رژیم

یک توده coronavirus تست رژیم که اجازه می دهد تا بخش عمده ای از جمعیت به آزمایش می شود باید به تصویب رسید به نگه داشتن بیماری در بررسی تونی بلر گفته است.

کار نخست وزیر سابق هشدار داده که بریتانیا در حال باز شدن است محدودیت زمانی که Covid-19 سطح باقی می ماند “سرسختانه بالا”.

او گفت: کاهش از اقدامات قرار می دهد حق بیمه در داشتن بهترین استراتژی مهار در محل و در عین حال او هشدار داد: “ما آن را ندارید.”

آقای بلر گفت بریتانیا باید تصویب توده با استفاده از تست های آزمایشگاهی مبتنی بر آزمون و سریع در نقطه تست – هر دو آنتی ژن و آنتی بادی – “که اجازه خواهد داد که ما برای تست بخش عمده ای از جمعیت و انجام این کار در صورت لزوم به طور منظم”.

سوزش سر دل و مواد مخدر ممکن است کمک به درمان علائم خفیف تحقیقات می یابد

یک به طور گسترده ای در دسترس سوزش سر دل و مواد مخدر ممکن است کمک به درمان خفیف تا متوسط Covid-19 علائم دانشمندان بر این باورند.

تحقیقات جدید نشان داد که 10 نفر اتفاق افتاده است که به مصرف فاموتیدین — فروش تحت نام تجاری Pepcid AC در انگلستان — بهبود سرعت بسیار بیشتری از حد انتظار بوده است پس از عقد قرارداد coronavirus.

بیماران گزارش شده است که علائم تنفسی مانند سرفه و تنگی نفس بهبود در عرض 24 تا 48 ساعت پس از مصرف فاموتیدین سه بار در روز.

دفعات بازدید: داستان کامل

داستان بالا امروز

  • پوشش صورت اجباری خواهد بود در تمام حمل و نقل عمومی از 15 ژوئن پس از دولت معکوس سیاست خود را بر این مسئله است.
  • Coronavirus عفونت در انگلستان و ولز به اوج خود رسید و چند روز قبل از این مستند در آمد یک مطالعه جدید نشان می دهد.
  • بریتیش ایرویز بود درگیر در یک furious ردیف با دولت پس از تحریم صنعت اجلاس به بحث در مورد قرنطینه برنامه.
  • حداقل 11 کشور reimposed محدودیت در میان ترس از coronavirus موج دوم.
  • برترین دانشگاه ها در حال آماده سازی به پایین تر ارائه می دهد برای پر کردن مکان خود را در پاییز امسال به عنوان آنها آماده شدن برای یک موج deferrals.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de