Coronavirus آخرین اخبار: فراخوان برای توده تست از رانندگان تاکسی فرودگاه ورود و بیمه خدمات درمانی کارکنان

  • گلی کنار که دولت طول می کشد کنترل مستقیم از coronavirus پاسخ
  • خواستار تحقیق وزارت خزانه داری را نشان می دهد £15bn هزینه PPE
  • Sunak مینی بودجه شیفت Covid دستور کار به اقتصاد به عنوان بحران صرف بازدید £188bn
  • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

Taxi رانندگان مردم پس از رسیدن به فرودگاه و کارکنان بیمه خدمات درمانی می تواند موضوع را به جرم coronavirus تست در تلاش برای شناسایی افراد بدون علامت و مخاطبین خود جرمی هانت پیشنهاد کرده است.

سابق وزیر بهداشت گفت: برخی گروه ها در داخل جمعیت و همچنین مردم در نقاط خاصی از کشور می تواند آزمایش می شود سعی کنید به مسیر بهتر Covid-19 عفونت.

آقای شکار قبلا هشدار داده است که دولت را تست و ردیابی سیستم “خواهد شکست” مگر اینکه راه رسیدن به افراد آلوده یافت می شود.

صحبت های روز چهارشنبه در یک آنلاین گفتگو با پروفسور Sir Simon Wessely این انجمن سلطنتی پزشکی جمهور گفت: “من فکر می کنم به دنبال در کارکنان بهداشتی درمانی به رانندگان تاکسی است که گروه دیگری, فرودگاه, ورود گروه دیگری.

“من فکر می کنم ما نیاز به فکر می کنم در مورد تست توده در میان گروه های از مردم به عنوان به خوبی به عنوان نقاط کشور مانند لستر و غيره به عنوان بهترین راه برای پیدا کردن که در آن asymptomatics هستند و تغذیه آنها را به سیستم به طوری که تماس های خود را می تواند جدا شود.”

دنبال همه آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

فرماندار ونزوئلا کانون به دنبال درمان

تیاو فرماندار ونزوئلا در ایالت زولیا که رئیس جمهور نیکولاس مادورو به عنوان یک coronavirus کانون بررسی می شود تا به یک درمانگاه به دنبال درمان برای تنفسی مشکل سه منبع آشنا با این وضعیت روز چهارشنبه گفت:.

عمر پریتو بستری شد سه شنبه شب به یک کلینیک خصوصی در نزدیکی زولیا پایتخت از مرکیبو جایی که او دریافت درمان پیشگیرانه در حالی که او در انتظار نتایج یک Covid-19 آزمون با توجه به دو تا از منابع.

یک نتیجه تست مثبت خواهد تاکید شدت شیوع در زولیا که مرزهای همسایه کلمبیا و سیگنال که مقامات عالی رتبه در آقای مادورو دولت هستند در معرض خطر در این بیماری همه گیر.

زولیا شده میان کشورها سخت ترین ضربه ونزوئلا فاسد قدرت و خدمات آب مانع تلاش ها برای حفظ پایه و بهداشت و حتی در بیمارستان ها.

مقامات می گویند در بسیاری از موارد منشأ در آلاینده های مواد غذایی در بازار شناخته شده به عنوان مرکیبو بازار است که مدت طولانی است که شناخته شده برای آن ازدحام و بهداشت ضعیف.

یک کارگر شهرداری disinfects یک فروشنده که با این نسخهها کار خارج از بازار کک در مرکیبو, زولیا دولت ونزوئلا

اعتبار:
AFP

Bob Marley آهنگ reimagined برای جمع آوری پول برای یونیسف صندوق

Mاون سوی خاکستر سوخته از باب مارلی خانواده reimagined اواخر رگی ستاره آهنگ یکی عشق به جمع آوری پول برای یونیسف coronavirus صندوق.

توف گونگ بین المللی, برچسب و ضبط استودیو تاسیس Marley در 1970s و جهانی شرکت ضبط موسیقی تقویت خواهد شد ضبط در ژوئیه 17.

درآمد حاصل از این آهنگ را به Reimagine یونیسف کمپین جهانی برای جلوگیری از Covid-19 همه گیر از ماندگار تبدیل شدن به یک بحران برای کودکان.

در اصل ثبت شده در سال 1977 توسط Bob Marley And The Wailers نسخه جدید از یک عشق ویژگی های مارلی دختر Cedella پسر استفان و نوه جست و خیز و همچنین نوازندگان از مناطق جنگی و کودکان آسیب پذیر در جوامع است.

ادامه مطلب: Aftershock از Covid-19 نیروهای میلیون ها نفر از کودکان را به گدایی کار کودک و اوایل ازدواج

یک reimagination از اواخر رگی ستاره Bob Marley آهنگ یکی عشق به جمع آوری پول برای یونیسف صندوق coronavirus

اعتبار:
PA

اتنبرا تجدید نظر برای کمک به صرفه جویی در موسسه خیریه پشت باغ وحش

Veteran پخش و طبیعت دیوید مستند درخواست کرد برای کمک به صرفه جویی در حفاظت خیریه پشت دو منجر به انگلیسی, باغ وحش لندن و Whipsnade است که با چکش از نظر مالی با این بیماری همه گیر.

این کلیپ ویدئویی کوتاه که در تلویزیون بریتانیا در پنجشنبه توجه به کار علمی از انجمن جانورشناسی لندن و ویژگی های تصاویر از حیوانات و هر دو در دو باغ وحش و زیستگاه های بومی.

“انجمن جانورشناسی لندن ساخته شده است که سهم برجسته به حفاظت و درک ما از حیات وحش برای 200 سال” گفت: اتنبرا اشاره کرد که این دو باغ وحش خانه را به بیش از 20 ، 000 حیوانات برخی از آنها در معرض خطر.

“موسسه ملی است که در حال حاضر خود را در معرض خطر انقراض” گفت: اتنبرا و 94 است که مشهور در سراسر جهان خود را برای فیلم های مستند در جهان طبیعی است.

این ZSL دهکدهای از دست حیاتی درآمد و پس از همه گیر آن مجبور باغ وحش به نزدیک برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم گفت: ترغیب مردم به کمک های مالی از طریق لینک zsl.org/justgiving.

داستان بالا امروز

  • دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) به نظر می رسد شده اند به کنار به عنوان وزیران را بیشتر کنترل مستقیم از پاسخ به کوروناویروس.
  • مالیات دهندگان متوقف کرد تا £10 میلیارد دلار برای دولت bungled تست و ردیابی سیستم آن پدید آمده در شب چهارشنبه.
  • رستوران وعده های غذایی خواهد بود یارانه توسط دولت به عنوان بخشی از یک رادیکال £30 میلیارد دلار بسته نجات برای شغل و اقتصاد, Rishi Sunak اعلام کرد.
  • تقریبا یک سوم (31 درصد) از مدرسه ابتدایی سن پسران انجام می دهند کمتر از یک ساعت در روز از خانه یادگیری در مقایسه با یک چهارم (24 درصد) از زن خود را با همسالان به گفته محققان از دانشگاه ساسکس.
  • افراد بی خانمان ادعا شوراهای تشویق آنها را به خواب در خیابان به منظور دسترسی به بهداشت و درمان و اقامت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس خیریه کارگران گفته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im