Coronavirus آخرین اخبار: موارد ثبت شده در سراسر جهان منجر به برتری 4 میلیون

 • اقامت هشدار: بوریس جانسون جدید پیام به ملت
 • تفکر پشت PM شعار برای فاز دو از Covid-19 همه گیر
 •  بیش از 60 هشدار داد که آنها ممکن است قادر به تعطیلات در خارج از کشور برای یک سال
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای هفت روز
 • تلگراف Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

تعداد رمان coronavirus موارد ثبت شده در سراسر جهان پیشی گرفته و چهار میلیون در روز شنبه با توجه به آخرین برآورد از مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 4,008,497 موارد coronavirus در سراسر جهان با 278,135 مرگ و میر.

ایالات متحده شده است سخت ترین-آمار کشور با 1,305,544 موارد و 78,618 مرگ و میر. در انگلستان در حال حاضر وجود دارد 215,260 موارد و 31,587 مرگ و میر.

شمارش رسیده بود که بوریس جانسون جدید پرده برداری Covid-19 سیستم هشدار دهنده به عنوان بخشی از نقشه راه به تدریج شکوفا کردن اقتصاد است.

جدید پنج لایه سیستم هشدار دهنده شبیه به این طرح استفاده می شود به کشتزارهای ترور تهدید سطوح استفاده می شود به پرچم تا این ویروس در معرض خطر و تشویق عمومی پایبندی به قوانین است.

دنبال آخرین به روز رسانی در زیر

به روز رسانی خودکار

برزیل تلفات پیشی 10,000

برزیل سخت ترین-آمار کشور آمریکای لاتین

اعتبار:
ایسنا

برزیل سخت ترین-آمار کشور آمریکای لاتین در گیر پیشی گرفته است 10,000 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در روز شنبه توسط وزارت بهداشت ،

این کشور در حال حاضر ثبت 10,627 مرگ و میر و 155,939 موارد تایید شده.

در حالی که برزیل آمار و ارقام بالا هستند دانشمندان فکر می کنم واقعی تلفات می تواند 15 یا حتی 20 برابر بدتر داده است که این کشور را به ناتوانی در انجام گسترده تست.

Sao Paulo, ایالتی در جنوب شرقی برزیل تقریبا با 46 میلیون نفر جمعیت دیده می شود بیش از 3,600 مرگ و میر و بیش از 44,400 موارد است.

همسایه, Rio de Janeiro, دولت به بیش از 16 میلیون نفر زیر با 1,653 مرگ و میر و 16,929 عفونت. پرجمعیت کمتر متحده مانند Ceara, Pernambuco, و, Amazonas در حال حاضر حدود یک هزار مرده هر.

شاعر برنده جایزه قلم lockdown شعر

سیمون آرمیتاژ می گوید او احساس وظیفه برای نوشتن در مورد کوروناویروس و متعاقب آن مستند.

شاعر برنده جایزه, 56, دارای قلم مستند آغاز می شود که با بودن قادر به “فرار از بیدار شدن از خواب آلوده کک”.

صحبت کردن در جزیره دیسک های او نشان داد: “من احساس نوعی وظیفه برای نوشتن به این لحظه چیزی در مورد در حال حاضر.

“و نه بیش از حد دشوار است. تصاویر و زبان بودند و صف بندی می شود در مورد نوشته شده است.

“به اند و نه نوشته اند در مورد آن من احساس به عنوان اگر من تا به حال واقعا شدت و چالش ملاقات کرد”.

ژاپن هیتمن آخرین قربانی

ژاپن ظالم متحرک هیتمن تبدیل شده است و آخرین قربانی به عنوان کشور طولانی ترین در حال اجرا مانگا کمیک اعلام کرد آن را به اول آن وقفه در آن 52 سال سابقه به عنوان محدودیت های اجتماعی برای مهار این ویروس را ساخته اند آن را دشوار است به تولید دست کشیده مجموعه.

این 599th قسط از Golgo 13 منتشر شده در مارس 25 شماره از کمیک خواهد بود آخرین آن “برای هم بودن”, مانگا, مجله منتشر شده دو بار در ماه توسط Shogakukan گفت: در روز شنبه با استناد به محدودیت های رفت و آمد.

“با توجه به تقسیم کار بین مجموعه کارکنان بیش از 10 آن را تبدیل به طور فزاینده دشوار برای ادامه تولید این مجموعه” مجله ویراستاران گفت: در یک صفحه کامل با اعلام اين موضوع که فروش رفت در روز شنبه.

“من امیدوارم که شما را در درک” Golgo 13 خالق Takao سایتو نوشت: در یک امضا آدرس در پایین صفحه.

“ما نمی خواهد به این ویروس و ما در حال حاضر برنامه ریزی 600 قسط. لطفا مراقبت.”

اوباما انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر

رئیس جمهور سابق باراک اوباما به شدت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک “هرج و مرج مطلق فاجعه” در گفتگو با اعضای دولت او با توجه به یک ضبط به دست آمده توسط اخبار یاهو.

آقای اوباما نیز در واکنش به وزارت دادگستری انداختن آن پرونده جنایی علیه آقای ترامپ اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گفت که او نگران است که “درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است.”

آقای اوباما دیدگاه در جمعه تماس با 3000 اعضای اوباما Alumni Association, افرادی که خدمت در دولت او. آقای اوباما خواست هواداران خود را به بازگشت معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن که در تلاش برای سرنگون کردن Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

دفعات بازدید: داستان کامل

داستان بالا امروز

 • بوریس جانسون را بپرسید کشور به “اقامت هشدار و کنترل این ویروس و نجات” او به عنوان جلوه ای جدید Covid-19 سیستم هشدار دهنده به عنوان بخشی از نقشه راه به تدریج باز کردن قفل اقتصاد
 • Coronavirus می تواند محدود کردن برنامه های تعطیلات-بیش از 60s برای یک سال و کارشناسان هشدار داده و پس از سفر بیمه تغییر جمله بندی از سیاست های حذف آن
 • نیویورک پزشکان می گویند تجربه خود را در خط مقدم بحران تا به حال به طور غیر منتظره آنها را متقاعد شهرستان باید بازگشایی مارس 15
 • انگلیس به طور مخفیانه پرواز ده ها هزار نفر از coronavirus آزمون به آمریکا آن را به عنوان تلاش برای بلند کردن روزانه تست رای بیش از 100,000 یک روز در انگلستان
 • آمریکا و سازمان های اطلاعاتی در حال گزارش بررسی تلفن همراه داده ها نشان می دهد وجود دارد می توانست اضطراری خاموش شدن در ماه اکتبر در ووهان موسسه ویروس شناسی
 • هتل ها در اسپانیا تعطیلات سلیمان شده اند اجازه داده می شود به بازگشایی – حتی اگر هیچ کس می تواند آنها را در رسیدن به

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de