Coronavirus آخرین اخبار: کودکان را تبدیل به آسیب وثیقه پزشکان هشدار می دهند

  • زخم Covid-19 می تواند برای زندگی به عنوان پزشکان هشدار می دهند از آسیب طولانی مدت به سلامت
  • آکسفورد coronavirus واکسن خواهد شد نورد در ماه اکتبر تحت عنوان ‘بهترین سناریو’
  • Heatwave می تواند پایین تر coronavirus انتقال نرخ مطالعه را نشان می دهد
  • میخانه کارفرمایان انفجار ‘bonkers’ بررسی-در طرح
  •  اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Nاولیه 300 بیمه خدمات درمانی پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی هشدار داده اند دولتی که کودکان را تبدیل به “خسارات جنبی” در مبارزه با کروناویروس.

در یک نامه سرگشاده که توسط روزنامه دیلی تلگراف نمرات از کارشناسان پزشکی تقاضای کمک مالی فوری برای 30 ساعت در هفته از تعطیلات تابستان فعالیت برای هر کودک در بریتانیا را متهم کرده که دولت اولویت بندی DIY مغازه های پارک خرید لباس و مواد غذایی سریع بالاتر از آموزش و پرورش کودکان.

در این نامه خطاب به رابرت Halfron MP صندلی از آموزش و پرورش انتخاب کمیته امضا شده است توسط بیش از 260 مشاوران و پزشکان اطفال در حال در سراسر انگلستان است.

خواستار “دوران کودکی به فوریت unlocked” نامه پرسش که چرا دولت قرار نیست همان اعتقاد به بازگشایی مدارس اشاره به این که “کودکان در بسیار کاهش خطر ابتلا به Covid-19 ویروس از افراد مسن” و “گسترش این ویروس در کمتر از بزرگسالان”.

Follow تمام به روز رسانی های زیر است.

به روز رسانی خودکار

مردان بیشتر به تولید آنتی بادی و می تواند نگه دارید و کلید Covid مبارزه

Mآل coronavirus بازماندگان هستند که خواست برای دادن خون به دلیل شواهدی که مردان بیشتر به تولید آنتی بادی است که می تواند خود را در پلاسما با ارزش تر از درمان.

این تحقیقات توسط NHS خون و پیوند نشان می دهد مردان ممکن است نگه دارید کلید در جنگ در برابر ویروس.

بهداشت و درمان ستاد اصرار مردانی که تا به حال Covid-19 به جلو آمده و اهدا خون به عنوان بخشی از یک ملی محاکمه کنید که آیا کمک های مالی می تواند افزایش بقای بیماران بدحال.

دفعات بازدید: داستان کامل

داستان بالا امروز

  • سینما موزه ها و گالری های هنری می تواند باز از پایان هفته آینده در یک فشار برای صرفه جویی در اوقات فراغت و گردشگری, صنعت بوریس جانسون می گویند روز سه شنبه.
  • میخانه ماشین پارک ها و هتل زمینه قادر خواهد بود برای تبدیل به موقت باغ آبجو تحت برنامه های کشیده شده توسط وزیران برای کمک به بخش مهمان نوازی جستن به عقب.
  • یک سوم بیمارانی که بهبود یافتن از coronavirus می تواند آسیب برای زندگی دراز مدت آسیب به ریه های خود را به عنوان به خوبی به عنوان خستگی مزمن و اختلالات روانی تحقیقات نشان می دهد.
  • آکسفورد واکسن علیه coronavirus آماده خواهد شد نورد می شود تا اکتبر محققان گفته اند.
  • داغترین هفته از سال می تواند کاهش نرخ انتقال با یک مطالعه نشان می دهد که قوی انگلیسی, تابستان, نور خورشید باعث می شود که ویروس به فروپاشی تقریبا به هیچ چیز فقط در 30 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de