• مدارس ممکن است باقی بماند بسته فراتر از سپتامبر مت, Hancock, سیگنال
  • تصاویر ماهواره ای از ووهان نشان می دهد شیوع شروع زودتر از تصور
  • دندانپزشکی لیست انتظار رشد 40,000 یک روز
  • انگلستان دوره نقاهت بعد آهسته تر از کشورهای دیگر ؟
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Doctors و فعالان راه اندازی یک دادگاه عالی به چالش در برابر دولت بیش از آن عدم برگزاری فوری تحقیقات PPE کمبود.

ادعا می کنند برای بررسی قضایی بوده است تسلیم دادگاه توسط پزشکان’ Association UK, ساعت شنی – یک موسسه خیریه است که با این نسخهها کار برای جلوگیری از سوء استفاده و غفلت از مردم و حقوقی گروه فشار قانون خوب پروژه است.

آنها استدلال می کنند وزیر بهداشت مت هنکاک امتناع متعهد به افزایش تحقیق و تفحص به این که آیا شکست در تهیه و انباشت و توزیع و تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ممکن است منجر به مرگ و میر یا بیماری های جدی بیمه خدمات درمانی و مراقبت در منزل کارکنان و بیماران از Covid-19 غیر قانونی است.

این گروه که crowdfunding در مورد آن می گوید پرس و جو که مطابق با ماده 2 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر (ECHR) حق زندگی باید اتوماتیک و لازم است در شرایطی که در آن مرگ و میر و بیماری شده اند “ایجاد می شود و یا کمک به” توسط دولت است.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

تئاتر نیاز به کمک فوری می گوید Tennant

UK تئاتر خواهد نیاز به کمک دولت اگر آنها برای زنده ماندن از بیماری همه گیر کوروناویروس بازیگر David Tennant هشدار داده است.

سالن های سراسر کشور بسته شده در مارس به عنوان یک ملی مستند تحمیل شد در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. برخی از برجسته صنعت ارقام از جمله نمایشنامه نویس جیمز گراهام ترس آن ممکن است یک سال برای تئاتر به بازگشایی درهای خود را.

Tennant گفت: یکی از بزرگترین موانع بود و مخاطبان ایمنی.

در مصاحبه با رادیو فردا گفت: “مخاطبان مسئله بزرگتر است. شما درخواست مردم به پرداخت مقدار زیادی از پول به طور بالقوه کسی که سرفه به خود بسته آب پز شیرینی و آلوده کردن آنها.

“من نمی دانم چه جواب است هنوز. آن را فوری به این دلیل که هنرهای نمایشی در این کشور وجود ندارد با حاشیه سود.”

دکتر سابق که ستاره Tennant گفت: برخی از تئاتر شد “teetering,” اضافه کرد: “ما نیاز به مداخله دولت تا زمانی که تئاتر می تواند با خیال راحت بازگشایی و مخاطبان خوشحال هستند برای رفتن به عقب است.”

Tennant گفت: برخی از تئاتر “teetering”

اعتبار:
گتی ایماژ

داستان بالا امروز

  • تیوی وزیر بهداشت در روز دوشنبه شد اولین وزیر دولت به تن است که تمام مدارس ممکن است قادر به بازگشایی به طور کامل حتی در ماه سپتامبر

  • لیست انتظار برای درمان دندان است که افزایش بیش از 40000 نفر در روز این حرفه را به رهبری نشان داده است در میان هشدارهای هرج و مرج به عنوان جراحی بازگشایی

  • وجود هرج و مرج و سردرگمی در فرودگاه های بریتانیا روز دوشنبه به عنوان تازه واردان دست و پنجه نرم با قوانین قرنطینه

  • Coronavirus ممکن است شکسته در چین در شهر ووهان بسیار زودتر از آنچه قبلا فکر می کردم با توجه به جدید ما مطالعه به دنبال در تصاویر ماهواره ای و جستجوهای اینترنتی

  • سازمان جهانی بهداشت کشور خواست به مطبوعات با تلاش برای جلوگیری از coronavirus روز دوشنبه با اشاره به همه گیر شد و بدتر شدن در سطح جهان و نه تا به حال به اوج خود رسید و در آمریکای مرکزی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de