Coronavirus آخرین اخبار: پزشکان گزارش بیشتر نوزادان مشکوک به سوء استفاده-مربوط به ضربه به سر در مستند

 • متخصصان هشدار می دهند از افزایش سوء استفاده از کودکان در طول coronavirus مستند
 • تعطیلات امید به عنوان سفر قرنطینه شود و در هفته آینده
 • فراموش نکنید محلی مستندات ما باید محدودیت های بلند در ‘نه لکه
 • چه زمانی می توانم اقامت شبانه با خانواده و چه زمانی می توانم در آغوش گرفتن نوه من ?
 • کشورهایی که Covid-19 به افزایش است
 • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

یک افزایش در نوزادان با آسیب به سر مشکوک به تواند ناشی از سوء استفاده گزارش شده توسط یک متخصص کودکان بیمارستان در طی این بیماری همه گیر.

ده نوزادان از سن 17 روز به 13 ماه مشکوک به سوء استفاده و ضربه به سر تحت درمان قرار گرفتند در Great Ormond Street بیمارستان در طی اولین ماه از مستند, با توجه به مجله نامه.

در همان دوره بیش از سه سال گذشته (23 مارس – آوریل 23), لندن, بیمارستان دیدم به طور میانگین 0.67 موارد یک ماه.

نویسندگان هشدار می دهند که این ارقام به احتمال زیاد به یک زیر برآورد با توجه به اجتناب از بیمارستان ها به دلیل ترس از ابتلا Covid-19.

آنها هشدار می دهند که جامعه پزشکی باید باقی می ماند هشدار به “بیشتر سکوت همه گیر” داخلی سوء استفاده از کودکان در حالی که شیوع کروناویروس همچنان ادامه دارد.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

تنها 9 درصد از برزیل موارد بدون علامت مطالعه نشان می دهد

کمتر از 10 درصد از افراد آلوده به این رمان coronavirus در برزیل بودند بدون علامت و اکثر کسانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری تنفسی خفيف علائم یک نظرسنجی از تقریبا 90,000 مردم از همه مناطق نشان داد این هفته است.

یکccording به تحقیقات اپیدمیولوژیک بودجه توسط برزیل را وزارت بهداشت و انجام شده توسط دانشگاه فدرال پلتس در جنوب ایالت ریو گرانده دو سول, افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس نشان داد پنج اصلی علائم: تب و سرفه تغییر بوی/طعم درد بدن و سردرد است.

در مجموع 2,064 از 89,387 مردم نظر سنجی بین 14 ماه مه و ژوئن 24 در سه مرحله آزمایش مثبت آنتی بادی از آنها 91 درصد نشان داد علائم Covid-19.

“ادبیات تبدیل شده اند عادت کرده اند به گفتن است که بسیاری از بیماران بدون علامت هستند. مطالعه ما نشان می دهد که بسیاری از بیماران دارای علائم خفیف اما نه بدون علامت” پدرو Hallal استاد در دانشگاه فدرال پلتس و هماهنگ کننده تحقیقات گفت: در یک کنفرانس خبری.

این تحقیق همچنین نشان داد که سرعت انتقال کاهش طی سه مرحله مطالعه است. پس از رشد 53 درصد از اواخر ماه مه تا اوایل ماه ژوئن نرخ انتقال آهسته به 23 درصد از اوایل خرداد تا پایان همین ماه Hallal گفت.

این نظرسنجی همچنین تأیید میکند برخی از کارشناسان ادعا می کند که شیوع این بیماری در برزیل بسیار بزرگتر از آمار و ارقام رسمی نشان می دهد با این تفاوت بين تعداد موارد تایید شده و درصد از جمعیت با آنتی بادی به اندازه شش برابر در مناطق مورد مطالعه.

رفتار خودتان بوریس جانسون هشدار به میخانه بازگشایی نزدیک

در هارد راک کافه اروپایی گل سرسبد رستوران در Piccadilly سیرک لندن آماده بازگشایی محوطه

اعتبار:
ویکتوریا جونز/PA

Prime وزیر بوریس جانسون به خواست انگلیسی ها به عمل مسئولانه که بارها بازگشایی آخر این هفته هشدار داد که کسب و کار و معیشت و آینده کل اقتصاد به آن وابسته است.

آخرین مرحله در یک بازگشایی تدریجی از اقتصاد فردا را ببینید بارها در انگلستان باز کردن درهای خود را برای اولین بار از اواسط ماه مارس و همچنین بازگشایی رستوران ها و موزه ها و هتل ها و کسب و کارهای دیگر.

بسیار در انتظار رویداد شده است لقب “سوپر شنبه” جرقه نگرانی که پس از ماه cooped در داخل خانه می تواند انجام دور و خطر گسترش Covid-19.

سالن را به نگه داشتن یک رکورد از مشتریان در مورد شیوع ویروس و وجود خواهد داشت هیچ جمعیت بدون در نوار ایستاده و بدون موسیقی زنده.

آقای جانسون قبلا گفت که او به دنبال به جلو به بازدید از منشور خود اعلام کرد که کاربران باید به چوب به قوانین جدید.

رئیس سیاسی خبرنگار کریستوفر امید اتحاد بیشتر در اینجا.

داستان بالا امروز

 • افت قابل ملاحظه در coronavirus عفونت پرسش بیش از نیاز به محلی مستندات با میزان عفونت در حال حاضر در حال سقوط در لستر
 • دانش آموزان به صورت گسترده تغییرات در برنامه درسی زمان استراحت و کلاس های درس و به هنگام بازگشت در ماه سپتامبر به عنوان جدید کروناویروس دستورالعمل برای مدارس نشان داد
 • سفر هوایی امن ترین شکل از حمل و نقل عمومی در طول coronavirus بحران می گوید: مشاور با یک محیط منظم افزایش پاکیزگی و ماسک صورت تمام کمک به محدود کردن گسترش ویروس
 • نخست وزیر بوریس جانسون پدر متهم به نقض توصیه های سفر به عنوان استنلی جانسون می گوید خود را در خانه برای تعطیلات سفر برای کسب و کار ضروری به عنوان آن نیاز به ‘Covid تصحیح’
 • با مستند محدودیت های تعیین شده به سهولت در این آخر هفته فوق العاده, شنبه قوانین در اینجا توضیح داده شده: چه شما می توانید و نمی تواند و نباید از 4 جولای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net