Coronavirus آخرین اخبار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اورژانس اقتصادی برای کمک به کارگران

تلگراف | No comments

  • چگونه بریتانیا می توانید از همان راه مرگبار ایتالیا
  • بازارهای تازه ها: آسیایی سهام جست و خیز کردن دوباره پس از وحشت روز در وال استریت
  • زمینه ای شرایط بهداشتی که تحت تاثیر قرار چگونه شما مقابله با ویروس
  • ثبت نام در اینجا به صورت روزانه به روز رسانی coronavirus
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن را بپرسید کنگره به تصویب اضطراری اقتصادی امداد به عنوان او تلاش می کند برای مبارزه با گسترش این کروناویروس در ایالات متحده و ارائه کمک به کارگران ضربه آسیب این ویروس به شکل دراورده شده در وال استریت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز دوشنبه شب که او را به دنبال رهایی از مالیات بر حقوق و دستمزد و کمک به کارگران برای اطمینان از آنها “نمی خواهید به دست یک چک” و “نمی تنبیه کنید برای چیزی که تقصیر آنها نیست”. رئیس جمهور همچنین در دفاع از خود و پاسخ به بحران گفت: ویروس “blindsided جهان است و من فکر می کنم ما آن را به کار گرفته است.

بازارهای جهانی به شدت کاهش یافت و دیروز به عنوان یک قیمت نفت باعث بزرگ فروش-آف. FTSE سقوط 7.69 درصد در بدترین حالت آن روز پس از بحران مالی و داو جونز فرو 7.79 درصد است.

در همین حال دولت بریتانیا می تواند رو به یک مسابقه در برابر زمان برای متوقف کردن این کشور زیر همین مرگبار مسیر ایتالیا به عنوان کارشناسان هشدار داده بود, دیروز به رم دستور ملی مستند.

به روز رسانی خودکار

کاخ سفید از کارکنان خود در قرنطینه

تیوی جدید کاخ سفید از کارکنان خود قرنطینه بعد از او ممکن است در تماس با یک فرد که تست مثبت برای coronavirus, او گفت:.

علامت مراتع است نه برگزاری نمایشگاه علائم و پیشگیرانه آزمون برگشتم منفی گفت: در توییتر.

“علامت گذاری به عنوان مراتع توصیه شد این آخر هفته که در حال حاضر 12 روز قبل در CPAC او ممکن است در تماس با COVID-19 تست مثبت فرد” توییت گفت: با اشاره به یک محافظه کار کنفرانس در اواخر فوریه.

“او می تواند خود قرنطینه تا 14 روز می گذرد شنبه.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد او تا به حال انتخاب آقای مرغزار به رئیس جدید کارکنان – چهارمین فرد به نگه داشتن موقعیت را از او گرفت ،

ویروس می تواند آلوده مردم 4.5 متر دور’

تیاو coronavirus معطل می تواند در هوا به مدت حداقل 30 دقیقه و سفر تا 4.5 متر – بیشتر از “فاصله ایمن” توصیه بهداشت جهانی مقامات با توجه به مطالعه انجام شده توسط یک تیم از دانشمندان چینی.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که می توانید آن را برای روز گذشته بر روی یک سطح که در آن قطرات تنفسی زمین بالا بردن خطر انتقال. این ویروس می تواند زنده ماندن در 37C برای حدود دو روز در شیشه و فلز و پلاستیک یا کاغذ رسمی محققان از استان هونان گفت. یافته های چالش مشاوره است که “یک فاصله امن” برای مردم در مورد 1-2 متر است.

اين پژوهش بر اساس یک مورد که در آن یک اتوبوس مسافر سوار یک بسته بندی شده از راه دور مربی آلوده همکار مسافران نشسته 4.5 متر دورتر.

غرق 4,000

تیوی جهانی مرگ و میر از این کروناویروس جدید به تصویب 4,000 روز سه شنبه به چین گزارش شده 17 جدید مرگ و میر.

تلفات رسیده 4,011 در شیوع و گسترش یافته است که به بیش از 100 کشور جهان با بیش از 110,000 موارد عفونت است.

بازارهای آسیایی جست و خیز کردن دوباره

Markets در آسیا همچنان به سقوط یک روز پس از لندن بازار سهام دچار بزرگترین سقوط پس از بحران مالی و بازارهای سهام سقوط بیش از 7 درصد است.

در ژاپن توکیو کلیدی شاخص کاهش یافته است 3 درصد در اوایل تجارت در حالی که در استرالیا ASX 200 از دست 3.7 درصد است.

دنبال بازارهای ما زنده وبلاگ برای آخرین اخبار

کشتی کروز انگلیسی ها به خانه می آیند

انگلیسی, مسافر کشتی خانه پرواز خواهد کرد در این شب

اعتبار: کیت MUNSCH/ایسنا

بritons به دام افتاده در گرند شاهزاده خانم است که از منوی view در اوکلند در نزدیکی سان فرانسیسکو در کالیفرنیا خانه پرواز خواهد کرد امروز.

هفته گذشته آزمایش نشان داد که 21 از کسانی که در هیئت مدیره کشتی کروز تا به حال coronavirus از جمله 19 خدمه و دو مسافر از 46 که مورد آزمایش قرار گرفتند. وجود دارد بیش از 3500 نفر در هیئت مدیره از جمله 140 انگلیسی شهروندان است.

تنها 17 مورد جدید در هوبئی

یک مرد به فروش می رساند صبحانه به پرستاران در ووهان که در آن بسیاری از شهرستان است که در مستند

اعتبار:
گتی ایماژ

ثانیهubei استان چینی منطقه خانه به شهر ووهان که در آن coronavirus اعتقاد بر این است که اولین فوران گزارش شده تنها 17 مورد جدید دیروز. آن است که کمتر از نیمی از تعداد موارد جدید از روز قبل را نشان می دهد و یک افت در میزان موارد جدید.

چین تحریک سختگیرانه قرنطینه اقدامات در ووهان برای کنترل گسترش ویروس.

17 نفر را در استان دیروز از 21 روز یکشنبه و افت قابل ملاحظه ای از ماه ژانویه که میزان مرگ و میر بیش از 100 در هر روز. چین در گزارش جدید محلی منتقل coronavirus موارد خارج از هوبئی برای سومین مستقیم بعد.

آیا تهمت باید این ویروس ؟

یکlarm در حال رشد در ایالات متحده پس از حداقل دو جمهوری خواه کنگره که به تازگی رئیس جمهور تهمت و گفت: آنها به خود قرنطینه ترس که آنها در معرض ویروس در یک محافظه کار کنفرانس فقط در خارج از واشنگتن است.

یکی از آنها نماینده مت Gaetz سفر با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نیروی هوایی در روز دوشنبه.

دیگر نماینده داگ کالینز بود با رئیس جمهور در روز جمعه در coronavirus جلسه.

پرسید: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تست شده برای این ویروس مایک پنس آمریکا معاون رئیس جمهور گفت: “من صادقانه نمی دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>