Coronavirus آخرین اخبار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت مسافرت به آمریکا از اروپا

تلگراف | No comments

  • ما تعلیق تمام سفر از اروپا
  • تام هنکس بستری شدن ویروس در استرالیا
  • خیلی دیر حاوی ویروس دولت اذعان می کند
  • بودجه: صدراعظم می اندازد ویروس-آمار کسب و کار تاسیسات
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
  • دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را

Donald مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ایالات متحده به حالت تعلیق در تمام سفر از اروپا در تلاش برای توقف شیوع کروناویروس در یکی از دراماتیک ترین آدرس به مردم آمریکا در تاریخ معاصر است.

شروع در نیمه شب روز جمعه (7 صبح شنبه به وقت تهران) برای 30 روز هیچ اتباع خارجی می توانید با ما از اروپا هر چند مسافران از بریتانیا هستند معاف از ممنوعیت. محدودیت های اعمال شده نیز اعمال خواهد شد به “مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل” آقای ترامپ گفت.

رئیس جمهور گفت که Covid-19 به عنوان یک “خارجی ویروس” در سخنرانی خود به ملت. او همچنین گفت که او خواهد بود اعلام اقدامات به لحاظ مالی کمک به کارگرانی که در منزل نگهداری می شوند از آنجا که از virus.

“ما همه در این با هم” آقای ترامپ گفت. “ما باید سیاست کنار جلوگیری از تعصب و متحد با هم به عنوان یک ملت و یک خانواده است.”

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

قیمت پرواز موشک پس از سفر بان کی مون

یک راه پرواز به نیویورک از هیترو با BA در حال حاضر هزینه بیش از £1,500

اعتبار:
استیو پارسونز/PA

تیوی قیمت پرواز از لندن به آمریکا فلک کشیده در پشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام David Millward گزارش.

یکی از راه اقتصاد پروازها در خطوط هوایی بریتانیا از فرودگاه هیترو به نیویورک در ماه مارس در حال حاضر هزینه بیش از £1,500. ویرجین آتلانتیک پروازهای حاشیه ای ارزان تر بیش از £1,400. خطوط هوایی آمریکا است که به نقل از یکی از راه کرایه بیش از 1800 دلار (£1,400) و در روزهای خاصی در بیش از $2,000.

خطوط هوایی با استفاده از آنچه شناخته شده در صنعت به عنوان “قیمت گذاری پویا” با هزینه افزایش تقاضا رشد می کند. خیلی از کار های انجام شده توسط کامپیوتر کار بر روی الگوریتم های پیش بینی تقاضا به احتمال زیاد. قیمت موج ها باعث جستجوهای اینترنتی در مسیرهای خاص.

با بریتانیا که تنها مسیر خروج از اروپا به آمریکا و تقاضا انتظار می رود که سنگین و با ده ها هزار نفر از مسافران در تکاپوی پیدا کردن یک راه از عبور از اقیانوس اطلس.

مارس به طور معمول آرام زمان از سال به اقیانوس اطلس سفر و سنبله خاصی را به دنبال اتهامات از قیمت سنگ آهن در بازار توسط این صنعت است.

ما محدودیت نیز اعمال خواهد شد به محموله

Donald مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که محدودیت های مسافرتی نیز “اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل” و “چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب.”

از رئیس جمهور گرفته آتش برای چه منتقدان می گویند آهسته پاسخ به گسترش این ویروس که تاکنون بیش از 4500 زندگی در سراسر جهان است.

Mr جرمی که گفته می شود وجود معافیت برای آمریکایی ها که تحت تست مناسب است بارها و بارها بازی کردن این تهدید در ابتدا ادعا می کنند که تنها تعداد انگشت شماری از آمریکایی ها در معرض خطر بودند.

او افزود که اروپا دیدم بیشتر موارد از آنجا که دولت موفق به متوقف کردن سفر از چین که در آن Covid-19 اپیدمی آغاز شد.

NBA تعلیق نجومی

تیوی انجمن ملی بسکتبال در ایالات متحده اعلام کرده است که آن را به حالت تعلیق در بقیه فصل “تا اطلاع ثانوی” پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت روز شنبه برای coronavirus یک حرکت آمد که تنها چند ساعت پس از این که اکثریت لیگ صاحبان تکیه نسبت به بازی بازی های بدون فن در عرصه.

در حال حاضر وجود خواهد داشت هیچ بازی در همه حداقل برای زمان حال. جاز بازیکن که تست مثبت است و اعتقاد بر این مرکز رودی Gobert.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به دنبال کاهش مالیات

یکs و همچنین ممنوعیت سفر از اروپا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره خواست برای تصویب مالیات بر اقدامات امداد به عنوان اقتصاد قرقره از شیوع کروناویروس که توقیف کسب و کار و فرستاده وال استریت انداخت.

“من می خواهم در کنگره به ارائه آمریکایی ها با فوری حقوق و دستمزد مالیات امداد. امیدوارم آنها را در نظر بگیرید این شدت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک آدرس به ملت.

در ضمن, او گفت که او را دستور خزانه داری آمریکا برای تاخیر در پرداخت مالیات “برای برخی افراد و کسب و کار منفی نهفته” با این بیماری همه گیر یک حرکت او گفت: آیا تزریق بیش از $200 میلیارد دلار نقدینگی به اقتصاد آمریکا است.

تام هنکس بستری شدن ویروس

Tom هنکس و ریتا ویلسون باید در بیمارستان بستری شده است با کروناویروس در استرالیا.

برنده جایزه اسکار, بازیگر, 63, شده در استرالیا فیلمبرداری آینده الویس پریسلی biopic و گفت: او شروع به تجربه علائم ویروس.

هنکس گفت که او احساس او تا به حال سرما در حالی که ویلسون همچنین 63 دچار لرز.

او در توئیتر خود نوشت:

وزیر که ملاقات Dorries خود جدا

ادوارد Argar خود منزوی “را به عنوان یک اقدام احتیاطی”

Edward Argar بهداشت وزیر خود منزوی در خانه پس از صرف ناهار با نادین Dorries اولین MP به آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

یک منبع تایید کرد که دو وزیر در وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی در تماس آمد و روز شنبه بعد Ms Dorries شروع به احساس ناخوشی.

“اد خود جدا به عنوان یک اقدام احتیاطی” این منبع گفت: PA.

“او تا به حال تماس با نادین در روز پنج شنبه. او خطاب به افسر ارشد پزشکی و بهداشت عمومی انگلستان و آنها تعیین می شود که او تا به حال شده است در تماس مستقیم با توجه به این که او در کنار او نشسته در ناهار.

“او است نه ناخوشی اما توصیه این است که او باید خود جدا برای چند روز, بنابراین او در حال حاضر کار از خانه است.”

استرالیا اعلام کرد هزینه های افزایش

یکustralia پرده برداری کرده است عظیم A$17 میلیارد دلار (£8.5 میلیارد دلار) هزینه های طرح طراحی شده برای جلوگیری از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس و جلوگیری از کشور در رکود اقتصادی در 29 سال.

اسکات موریسون اعلام کرد بسته – معادل کمتر از یک درصد از تولید ناخالص داخلی – که در درجه اول حمایت از کسب و کار.

“این برنامه است که در مورد نگه داشتن استرالیایی در شغل. این طرح در مورد نگه داشتن یک کسب و کار در کسب و کار” آقای موریسون گفت. “این برنامه است که در مورد حصول اطمینان از اقتصاد استرالیا پرش به عقب تر در طرف دیگر از این.”

کبرا جلسه امروز به بحث در مورد گام های بعدی

یک جلسه کبرا است که انتظار می رود به بحث در مورد جدول زمانی برای بریتانیا از ورود به “تاخیر” در مرحله از آن ویروس استراتژی است که می تواند شامل درخواست از سالمندان در خانه بمانند و تشویق کار از خانه به عنوان به خوبی به عنوان سخت جداسازی توسط کسانی که با علائم.

وزرای امیدوارم که پمپاژ مبالغ قابل توجهی را در کسب و کار از جمله پرداخت بیمار پرداخت هزینه برای شرکت هایی که کارگران نیاز به زمان را به خود منزوی – معنی کارکنان هستند احتمال بیشتری برای تطابق با چنین اقداماتی.

تعداد موارد تایید شده در انگلستان شروع به پریدن کرد بیش از یک پنجم یک شبه بودجه حصول اطمینان از پایبندی به چنین اقداماتی به امید آن می تواند فشار بدترین اپیدمی به اوایل تابستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>