Coronavirus آخرین اخبار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو جمهوریخواه کنوانسیون گفتار بیش ویروس ترس

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو جمهوریخواه کنوانسیون گفتار
  • سوپر مارکت ها حاضر به اجرای ماسک صورت قوانین
  • نیمی از انگلستان ارائه خواهد شد رایگان آنفولانزا jabs برای مبارزه با موج دوم
  • فریزر نلسون: خواهد جانسون یادگیری واقعی درس از سال اول خود را در دفتر ؟
  • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

Donald مغلوب ساختن پیشی جستن را لغو کرده است, او خواه کنوانسیون سخنرانی در فلوریدا به دلیل شیوع کروناویروس وجود دارد گفت که او نمی خواست “به هر گونه شانس”.

رئیس جمهور ایالات متحده نقل مکان کرده بود سخنرانی خود را به دولت از کارولینای شمالی ادعا فرماندار وجود دارد که اجازه نمی دهد او را نگه دارید و با یک جمعیت بزرگ اما در حال حاضر به لغو این طرح.

آقای ترامپ گفت: او هنوز هم می خواهد انجام یک سخنرانی پذیرش رسمی حزب نامزدی اما جزئیات هنوز مشغول به کار شده است را نشان می دهد ممکن بود آن را می تواند به صورت آنلاین تنها.

“من هنوز هم یک کنوانسیون سخنرانی در فرم های مختلف اما ما نمی بزرگ, شلوغ, کنوانسیون نفسه. آن را نه تنها زمان مناسب برای که” آقای ترامپ گفت.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

Pompeo: غرب باید با پیروزی بر ‘فرانکشتاین چین’

Mآیک Pompeo, ایالات متحده, وزیر امور خارجه, به نام چین “فرانکشتاین” کشور و اعتراض به امریکا و متحدان به پیوستن به مبارزه علیه “استبداد”.

در فصاحت و بلاغت است که تکرار جنگ سرد Mr Pompeo در مقایسه با چین به اتحاد جماهیر شوروی و اعلام کرد آمریکا از تعامل با آن را ملال انگیز شکست.

او گفت که ناتو و سازمان ملل متحد G7 و “آزادیخواه ملل” باید “استفاده خلاق تر و قاطعانه راه” به فشار حزب کمونیست چین را تغییر دهید.

آقای Pompeo افزود: “ما تصور تعامل با چین تولید یک آینده روشن را وعده داده است. اما امروز همه ما هنوز هم با پوشیدن ماسک و تماشای همه گیر بدن به دلیل افزایش تعداد CCP شکست خورده در وعده های خود را به جهان است.”

ادامه مطلب: Pompeo رمپ تا جنگ سرد به سبک و بلاغت در گفتار حمله به ‘استبداد” از چین

داستان بالا امروز

  • Major سوپر مارکت ها و قهوه های زنجیره ای از جمله Sainsburys, Asda, Co-op و کاستاریکا قهوه می گویند که آنها نمی خواهد اجرای قوانین جدید که می گویند مشتریان باید پوشیدن پوشش صورت از جمعه

  • بیش از نیمی از کل جمعیت انگلستان ارائه خواهد شد رایگان آنفولانزا jabs این زمستان برای اطمینان از بیمه خدمات درمانی قادر به مقابله با موج دوم ممکن است از coronavirus

  • گردشگران داخلی به دلیل سفر خارج از کشور هشدار داده شده است که می تواند آنها را مجبور به قرنطینه در بازگشت خود را تحت یک سیستم جدید است که می تواند نگاه کنید به “پل هوایی” سقوط در کوتاه مدت متوجه

  • دانشگاه در حال ممنوع کردن خانه احزاب و شبه باقی می ماند به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله قوانین

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را لغو کرده است, او خواه کنوانسیون سخنرانی در فلوریدا به دلیل کروناویروس گفت: افزایش موارد در این منطقه ساخته شده و برگزاری این رویداد بیش از حد مخاطره آمیز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im