Coronavirus آخرین اخبار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع دکتر شعار هیدروکسی کلروکین

 • هیترو رئیس خواستار مسافر در آزمون ورود به صرفه جویی در گردشگری نجومی
 • چگونه می هیترو را coronavirus تست کار می کند ؟
 • پروازها به مقصد اروپا ارائه شده برای عنوان کمی به عنوان £1
 • دولت خواست به تمرکز بر افزایش غیر قابل توضیح و غیر Covid مرگ و میر در خانه
 • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

Donald مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از خود حمایت از یک بحث تگزاس دکتر که تبلیغ اثبات نشده داروها برای درمان coronavirus تحت فشار قرار دادند و دیگر نظریه غیرعلمی.

رئیس جمهور ایالات متحده روز دوشنبه به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو در توییتر دکتر استلا امانوئل ترویج استفاده از ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین برای Covid-19 موارد است. در تصویری که گرفته شده بود در این مرحله از دادگاه عالی در واشنگتن در یک به اصطلاح “کت سفید نشست” دکتر امانوئل توصیه می شود هیدروکسی کلروکین که مطالعات نشان داده اند موثر است برای درمان این رمان coronavirus. او توضیح داد که مطالعات مصاحبه با تردید به مواد مخدر به عنوان “جعلی علم” اسپانسر شده از طرف “جعلی شرکت های دارویی.”

آقای ترامپ گفت: “او در هوا همراه با دیگر پزشکان و آنها طرفداران بزرگ هیدروکسی کلروکین و من فکر کردم او بسیار چشمگیر بود. او می گوید: او تا به حال موفقیت فوق العاده ای با صدها نفر از بیماران متفاوت است. من فکر کردم صدای او مهم بود صدای, اما من می دانم که هیچ چیزی در مورد او.”

پسر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Jnr نیز به اشتراک گذاشته شده کلیپ توصیف آن به عنوان یک “باید” و در روز سه شنبه صادر شده و با توقیف موقت توسط توییتر.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

مستند درایوهای جستجو برای باغ

Searches برای خانه با باغ در دو برابر از سال گذشته به عنوان خریداران خانه آینده نگر جای اهمیت بیشتری در فضای زیر مستند, املاک کارشناسان گفته اند.

خانه جنوبی-رو به باغ شد و بیشترین تقاضای فروش با سرعت بیشتری تقریبا در تمام مناطق انگلستان و اسکاتلند و ولز یک نظرسنجی که توسط ملک سایت Rightmove یافت.

این مطالعه نشان داد که خانه آگهی با جنوبی, هوای آزاد, مناطق به فروش می رسد دو روز سریع تر و با قیمت مناسب در حدود £23,000 بیشتر از کسانی که بدون.

املاک کارشناسان در Rightmove گفت: داده ها نشان داد که با جستجو در سایت برای خانه با یک باغ در حال افزایش بیش از 100 درصد در ماه ژوئن نسبت به ماه ژوئن 2019 – با مجموع خریدار جستجوهای تا 56% برای همان دوره است.

و یک بررسی انجام شده توسط این شرکت در بر داشت ممکن است که با داشتن یک باغ بزرگتر و یا حداقل دسترسی به, یک, بود, بالا مورد نیاز برای خریداران خانه است که تا به حال تغییر به عنوان یک نتیجه از مستند.

جستجو در Rightmove برای خانه با یک باغ در حال افزایش بیش از 100 درصد در سال ast

اعتبار:
کلر MOLDEN

ما واکسن امیدوارم که به عنوان دادگاه نشان می دهد افزایش پاسخ ایمنی

US بیوتکنولوژی شرکت مدرن را Covid-19 واکسن ناشی از یک پاسخ ایمنی قوی و مانع از coronavirus از تکرار در بینی و ریه ها از میمون ها, یک مطالعه جدید در مجله پزشکی انگلستان گفت.

این واقعیت است که این واکسن مانع از ویروس از تکرار در بینی دیده می شود که به ویژه مهم در جلوگیری از آن را از منتقل می شود بعد به دیگران.

همان نتیجه نمی رخ می دهد که دانشگاه آکسفورد واکسن مورد آزمایش قرار گرفت میمون هر چند که واکسن را جلوگیری از ویروس از ورود حیوانات’ ریه ها و ساخت آنها بسیار بیمار است.

نویسندگان گزارش داد که این واکسن نیز ناشی از تولید های مختلف سلول های ایمنی شناخته شده به عنوان سلول های T که ممکن است کمک به افزایش کلی پاسخ.

بیشتر بخوانید: زمانی که یک coronavirus واکسن آماده می شود ؟

یک پرستار اداره یک واکسن به یک داوطلب در مدرن محاکمه

اعتبار:
AP

هیترو رئیس خواستار مسافر ویروس آزمون در هنگام ورود

تیاو, مدیر اجرایی فرودگاه هیترو خواسته است به دولت اجازه می دهد تا مسافران به آزمایش می شود برای Covid-19 در بدو ورود در یک دادگاه به نجات فصل گردشگری تابستانی.

John Holland-کی به تلگراف گفت که هیترو می تواند یک آزمون “تا و در حال اجرا” در دو هفته معنای گردشگران داخلی که فقط تنظیم کردن برای اسپانیا را می توان بررسی می شود – در هزینه £150 – هنگامی که آنها وارد خانه.

آنها خواهد بود تست شده بر روی ورود و اگر نتیجه منفی بود آزمایش دوباره پنج یا هشت روز بعد ، دوم تست منفی خواهد اجازه می دهد آنها را به بیرون آمدن از قرنطینه تا شش یا نه ماه اولیه بسته به اینکه چگونه به سرعت تست پردازش می شوند.

فرانسه و آلمان در میان حداقل 20 کشور در حال حاضر با استفاده از چنین آزمون هایی برای کاهش قرنطینه برای ورود از کشورهای با سطح بالایی از coronavirus و وجود دارد در حال رشد فشار بر بوریس جانسون به دنبال کت و شلوار.

ادامه مطلب: هیترو می خواهد برای تست آزمایش از ورود

داستان بالا امروز

 • تیاو, مدیر اجرایی فرودگاه هیترو خواسته است به دولت اجازه می دهد تا مسافران به آزمایش می شود برای Covid-19 در بدو ورود در یک دادگاه به نجات فصل گردشگری تابستانی

 • بریتیش ایرویز ارائه پروازهای بازگشت به اروپا برای فقط £1 تحت وفاداری خود طرح به عنوان شرکت های هواپیمایی به دنبال نجات تعطیلات تابستانی

 • یک سه گانه whammy از سال 2008 سقوط, مبارزه با تروریسم در اروپا و کاهش هزینه در حال حاضر کاهش تقاضا برای فضای اداری قبل از همه گیر آمار اما coronavirus تبدیل شده است و شهر لندن به شهر ارواح

 • دو بار به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر در حال مرگ در خانه از غیر قابل توضیح علل به جای Covid-19 با کارشناسان تماس به صورت فوری رسیدگی به آنچه که باعث مرگ و میر بیش از حد

 • کارشناسان خواست احتیاط بیش از افزایش امید که کلانشهر زده سخت Covid ممکن است سیستم ایمنی از موج دوم از عفونت

 • اولدهام اعلام کرده است موج جدیدی از مستند محدودیت پس از یک افزایش شدید عفونت در میان شهر “خانواده بزرگ خانواده”

 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دشمنی با خود بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci بار دیگر افزایش یافت که این جفت ارز معامله نظرات عمومی در مورد چگونگی مقابله با شیوع کروناویروس

 • توییتر محدود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Jnr حساب پس از او نوشته شده “گمراه کننده و مضر اطلاعات” در مورد هیدروکسی کلروکین یک بحث مواد مخدر است که مطالعات نشان داده اند بی اثر است در درمان Covid-19

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de