Coronavirus آخرین اخبار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کشد بهداشت جهانی, سازمان بودجه و متهم به بدن از ویروس ‘پوشش’

 • تهمت می کشد که بودجه بیش از ‘خطرناک’ ویروس نقایص
 • بریتانیا چهره بدترین بحران اقتصادی در 300 سال
 • همه ساکنان خانه نشان دادن علائم تست خواهد شد, وزرای تعهد
 • تاریخ تلگراف جامعه Facebook, گروه
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
 • تلگراف Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ایالات متحده را متوقف خواهد کرد بودجه سازمان جهانی بهداشت آن را متهم به پوشش جدیت از شیوع کروناویروس در چین قبل از گسترش آن در سراسر جهان است.

به گفته آقای ترامپ که مانع شفافیت بیش از شیوع و ایالات متحده آمریکا سازمان ملل متحد بدن بزرگترین حامی مالی ارائه شده است که 400 میلیون دلار در سال گذشته – در حال حاضر خواهد شد “بحث در مورد چه چیزی برای انجام با آن پول می رود که به چه کسی است.”

او گفت که که تا به حال فرستاده کارشناسان به چین به سرعت به اندازه کافی زمانی که شیوع اول پدید آمده و در زمان اطمینان از که کشور با رهبران “در ارزش اسمی”.

آقای ترامپ گفت: حال که “انجام کار خود را” با گرفتن کارشناسان به چین به سرعت پس از آن “وقوع می توانست موجود در آن منابع بسیار کمی مرگ”. رئیس جمهور ایالات متحده پیشنهاد جان هزاران نفر را می تواند ذخیره شده توسط چنین عمل است.

در ضمن, رسمی, انگلستان, مرگ و میر, آمار 12,107 روز سه شنبه به عنوان یکی دیگر از 778 نفر با منابع دولت تاکید می تواند وجود داشته باشد بدون بحث از یک استراتژی خروج “قبل از ما رسیده اند اوج”.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

پزشکان آمریکایی بگویید مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب ‘خطرناک’ است که تصمیم

تیوی انجمن پزشکی آمریکا است بلافاصله به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تجدید نظر در تصمیم خود برای قطع کمک های مالی به کلمه سلامت سازمان است.

“در بدترین بحران بهداشت عمومی در قرن توقف کمک های مالی به [که] خطرناک است گام در جهت اشتباه است که نمی خواهد را شکست Covid-19 ساده تر” پاتریس A. Harris, AMA رئیس جمهور در بیانیه ای گفت.

خانم هریس گفت: همکاری های بین المللی نیاز است برای مبارزه با این ویروس همراه با علم و اطلاعات.

“برش بودجه به این که به جای تمرکز بر روی راه حل این است که یک حرکت خطرناک در لحظه مخاطره آمیز برای جهان است,” او گفت:.

سردبیر این مجله لانست مجله پزشکی معتبر, به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت “جنایت علیه بشریت”.

“هر دانشمند, هر کارگر سلامت هر شهروند باید مقاومت و شورش در برابر این هولناک خیانت همبستگی جهانی” ریچارد هورتون گفت در توییتر.

ادامه مطلب: تهمت می کشد که بودجه بیش ویروس شکست

پزشکان به نام تهمت حرکت “خطرناک”

اعتبار:
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

هزاران نفر جان چرا که نقایص تهمت ادعا

Donald مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بودجه سازمان جهانی بهداشت که به مقدار بين 400 میلیون دلار و 500 میلیون دلار در سال خواهد بود به حالت تعلیق در انتظار بررسی چگونه است که انجام شده بیش از شیوع بن رایلی اسمیت می نویسد.

آقای ترامپ این اظهارات را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که در آن او به عنوان خوانده شده یک لیست از انتقاد و اتهام نقایص این که بسیاری با محوریت اتهام عدم سرعت در آن در واکنش به coronavirus را ظهور.

او گفت که که تا به حال فرستاده کارشناسان به چین به سرعت به اندازه کافی زمانی که شیوع اول پدید آمده و در زمان اطمینان از که کشور با رهبران “در ارزش اسمی”.

آقای ترامپ گفت: حال که “انجام کار خود را” با گرفتن کارشناسان به چین به سرعت پس از آن “وقوع می توانست موجود در آن منابع بسیار کمی مرگ”.

رئیس جمهور ایالات متحده پیشنهاد جان هزاران نفر را می تواند ذخیره شده توسط چنین عمل است. او گفت که “شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند”. که بلافاصله نظر انتقاد و یا تعلیق کمک های مالی.

داستان بالا امروز

 • بریتانیا چهره خود را بدترین بحران اقتصادی از 300 سال به دلیل coronavirus دفتر بودجه مسئولیت است گفت:
 • آن را پس از صندوق بین المللی پول گفت: جهان مجموعه خود را برای بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ
 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ما را متوقف خواهد کرد بودجه سازمان جهانی بهداشت
 • وزرای متعهد شده اند که تمام مراقبت از ساکنان خانه نمایش coronavirus علائم تست خواهد شد پس از اتهاماتی که عمومی شده است گمراه بیش از مقیاس از بحران
 • Coronavirus مرگ و میر گذشت 12,000 در انگلستان در روز سه شنبه اما اطلاعات جدید نشان می دهد مرگ و میر می تواند 50 درصد بالاتر
 • دولت آینده زیر فشار دوباره باز مدارس ابتدایی قبل از نیمی از مدت
 • آن پدید آمده است که از 4000 تخت موقت بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل در شرق لندن فقط درمان 19 بيمار در طول آخر هفته عید پاک
 • در ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم شده است اقدام مانند یک پادشاه و خطر “بحران قانون اساسی” پس از ادعای خود را به “کل” اقتدار بیش از زمانی که ایالات متحده می تواند بازگشایی از مستند
 • امانوئل پاکسازی شده است و ستایش برای اعتراف است که فرانسه “به اندازه کافی آماده” برای شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de