Coronavirus آخرین اخبار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که همه گیر “اشتباه” و اصرار ما ناعادلانه رفتار شده است

 • مستند می توانید از آخرین تا زمانی که ممکن است
 • تجزیه و تحلیل: ‘چه خواهد بوریس انجام دهید؟’ خلاء قدرت در شماره 10
 • منحصر به فرد: پرستاران که عینک بن کیسه های تست مثبت برای ویروس
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه
 • تلگراف Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

Donald مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی کرده است یک حمله دیگر در سازمان جهانی بهداشت متهم بدن از گرفتن این بیماری همه گیر کوروناویروس “اشتباه” و ناعادلانه طرفداری از چین است.

رئیس جمهور که روز گذشته متهم کرد که از بودن “چین-محور” در حالی که تهدید به قطع کمک های مالی خود را امروز خواستار آن است که بدن “می شود و اولویت های خود را راست”.

می آید بعد از این که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus التماس کرد با رهبران جهان به politicise ویروس و به نام رئیس جمهور ایالات متحده به “صادق”.

“لطفا وحدت در سطح ملی بدون استفاده از Covid یا امتیاز سیاسی” دکتر Tedros گفت. “دوم صادق همبستگی در سطح جهانی است. و صادق رهبری از آمریکا و چین است. قدرتمند ترین باید منجر راه و لطفا قرنطینه Covid سیاست است.”

“ما در حال نزدیک شدن به هر ملت ما colour-blind,” او گفت:.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

Airbnb را مسدود رزرو به جز کلید کارگران

یکirbnb را مسدود انگلیسی, رزرو بر روی پلت فرم آن برای اکثریت قریب به اتفاق مشتریان در پنجشنبه اجازه می دهد تنها کلید کارگران به ماندن در خواص تا زمانی که اضطراری دولت coronavirus محدودیت در محل هستند.

این حرکت در می آید بعد از میزبان با استفاده از این سایت تا به حال مورد انتقاد قرار گرفته است برای تبلیغات “انزوای خلوت” با وزیر گردشگری Nigel Huddleston گفت که صاحبان اموال بودند که “فوق العاده irreponsible”.

Airbnb هفته گذشته محروم اجاره که اتاق خصوصی در خانه های مشترک و معلول فوری کتاب تابع برای تمام خواص در حالی که ارائه مهمانان بازپرداخت برای اتاق آنها دیگر آرزو را.

اما آخرین گام به شدت جلوتر که می توانید کتاب باقی می ماند بر روی پلت فرم.

“محدود کردن رزرو در Airbnb برای کارگران مشاغل کلیدی و اساسی دیگر باقی می ماند اجازه خواهد داد که میزبان به ادامه حمایت از خط مقدم کارگران در حالی که به دنبال دولت هدایت” پاتریک رابینسون مدیر سیاست عمومی در Airbnb به رویترز گفت.

آنچه دیروز اتفاق افتاده است

 • وزرا انتظار می رود به تاخیر در ساخت یک اطلاعیه در مورد چگونگی و زمانی که به بلند مستند در مورد ورود در تصمیم گیری در حالی که بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه.
 • که وزیر بهداشت وعده به طور چشمگیری سطح شیب دار بالا coronavirus آزمون به 100,000 یک روز پرتاب شده به شک بعد از NHS رهبران به او گفت خود را تست هدف قرار گرفتند “جام فردا”.
 • بیشتر مردم بیمار می تواند در حال مرگ با دور ماندن از بیمارستان در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس از کشته شدن این بیماری آمار و ارقام جدید نشان می دهد به عنوان ارشد پزشکان خواست آنها را به نگه داشتن با استفاده از بیمه خدمات درمانی.
 • موسسات خیریه فعال در خط مقدم برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس را دریافت £750 متر بسته نجات, Rishi Sunak اعلام کرده است که او اعتراف کرد او می تواند را نجات دهد “هر” سازمان است.
 • مستند ممکن است برداشته زمانی که Covid-19 موارد به طور مداوم سقوط به زیر 50 روز جهانی بهداشت کارشناس گفته است.
 • طبقات متوسط در جنوب انگلستان شد و به سرزنش برای انباشت تسکو رئیس پیشنهادی به عنوان سوپرمارکت داده ها نشان داد آن کمتر از یک موضوع در سایر نقاط کشور است.
 • یک نیروی پلیس را تهدید به جریمه بازدید کننده که وارد این شهرستان به عنوان آنها هشدار می دهند به ماندن در خانه در طول عید پاک تعطیلات بانکی.
 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای جلوگیری از بودجه سازمان جهانی بهداشت (WHO) و متهم آن را از بودن “چین-محور” را به عنوان ما شاهد بالاترین 24 ساعته افزایش coronavirus مرگ و میر در هر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im