Coronavirus آخرین اخبار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه تعلیق مهاجرت به آمریکا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان تعلیق بخشی از مهاجرت به ایالات متحده آمریکا با این استدلال که این اقدام شدید به حفاظت از مشاغل در طول coronavirus بحران است.

“به منظور حفاظت از بزرگ ما کارگران آمریکایی من فقط امضا فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده” آقای ترامپ گفت. “این اطمینان خواهد داد که بیکار آمریکایی ها در تمام زمینه خواهد بود اولین بار در خط شغل به عنوان اقتصاد ما بازگشایی.”

تعلیق بازدید مردم تقاضا برای اقامت دائم یا گرین کارت برای 60 روز. کارگران فصلی مانند مهاجران حیاتی برای ایالات متحده مزرعه کار هستند و هنوز اجازه ورود به.

در همین حال بریتانیا تلفات به رشد 18,100 دیروز به عنوان افسر ارشد پزشکی هشدار داد که اجتماعی فاصله می تواند اقامت در نیروی برای یک سال دیگر.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

مشاور در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از موج دوم

آنتونی Fauci بالا ما بیماری های عفونی متخصص در تضاد پیشنهادات توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ایالات متحده ممکن است صورت ظهور مجدد coronavirus موارد در پاییز بن رایلی اسمیت می نویسد.

آقای ترامپ که برای انتخابات مجدد در ماه نوامبر گفت که وجود دارد ممکن است موج دوم از موارد بعد از این سال اما آقای Fauci داد کاملا متفاوت نظر که خواسته. “ما باید coronavirus در پاییز من متقاعد شده است که” دکتر Fauci به خبرنگاران گفت:.

سردرگمی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان انتقاد فرماندار جمهوری خواه برای باز کردن کسب و کار

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتقاد گرجستان فرماندار اجازه می دهد کسب و کار از جمله تو سرو و چشمه های معدنی به بازگشایی در روز جمعه گفت که او “به شدت” پیشنهاد مخالفت بن رایلی اسمیت می نویسد.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت که او به صحبت برایان کمپ که برنده پست در سال 2018 به عنوان سرسخت تهمت وفادار در روز چهارشنبه و ابراز مخالفت از برنامه است.

“من می خواهم او را به انجام آنچه که او فکر می کند درست است اما من مخالفت با او در آنچه که او انجام” آقای ترامپ گفت: در طول روزانه خود را در کاخ سفید در نشست خبری. اظهارات مطرح شده ابرو به عنوان آقای کمپ یک جمهوری خواه فرماندار و رئیس جمهور صحبت کردن نیاز به بازگشایی کسب و کار پس از انتشار دستورالعمل جدید در هفته گذشته.

آقای ترامپ گفت که با او اختلاف نظر با آقای کمپ در زمان گفت که شاید فرماندار باید تصمیم به باز کردن چنین غیر ضروری کسب و کار به سرعت.

رئیس جمهور همچنین گفت که نیروی هوایی ایالات متحده را Thunderbirds و نیروی دریایی ایالات متحده را فرشتگان آبی را انجام می دهد نمایش فوق شهرهای آمریکا برای ادای احترام به ما بهداشت و درمان کارگران و او ابراز امیدواری کرد که جمعیت می تواند جمع آوری در واشنگتن DC مرکز در تاریخ 4 ژوئیه جشن روز استقلال.

داستان بالا امروز

  • بریتانیا شده است گفت: برای آماده شدن برای یک سال دیگر از “مخل” اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان افسر ارشد پزشکی
  • ده ها تن از شرکت ها گفت: دولت تا به حال نادیده گرفته و پیشنهادات خود را برای عرضه لباس و ماسک صورت
  • وزیران در حال حاضر به تضمین می کنند که مردم بریتانیا خواهد بود که برای اولین بار تحت درمان با واکسن اگر انگلستان-مالیات دهندگان بودجه برنامه موفق ثابت می کند
  • حداقل 400 نفر در روز در حال مرگ هستند از coronavirus در مراقبت از خانه آمار و ارقام جدید نشان می دهد در میان هشدارهای که در خانه مراقبت مرگ و میر می تواند پیشی کسانی که در بیمارستان ها
  • دولت توصیه کرده است هر کس به در نظر گرفتن یک مکمل ویتامین D در مستند چرا که آنها بعید است به اندازه کافی آفتاب
  • انگلستان coronavirus مرگ و میر افزایش یافته 759 دیروز آوردن به تعداد کل مرگ و میر در بیمارستان ها به 18,100

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru