Coronavirus آخرین اخبار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آمریکایی ها به پوشیدن ماسک صورت اما هیچ 10 اصرار انگلیسی ها نیازی به

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است توصیه های جدید برای همه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک زمانی که آنها رفتن به خارج برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اما شماره 10 است تصریح کرد که انگلیسی ها نیست و نیاز به پوشیدن ماسک صورت در امتناع خود را تغییر دهید ارشاد با وجود هر دو سازمان جهانی بهداشت با توجه به حرکت می کند.

پروفسور جاناتان ون-Tam انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی گفت: در حالی که عمل به “سیمی به” برخی از کشورهای جنوب شرق آسیا وجود دارد و شواهد آن کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19.

آقای ترامپ گفت: کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی که ما مقامات بهداشت عمومی بودند با اصرار مردم به پوشیدن هر صورت پوشش مانند روسری, اما برای حفظ پزشکی-درجه ماسک رایگان برای سلامت کارگران است.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

بانک جهانی با هشدار نسبت به ‘عمده رکود جهانی’

گروه بانک جهانی رئیس جمهور David Malpass روز جمعه گفت: به سرعت در حال گسترش Covid-19 همه گیر شد و انتظار می رود به علت “اصلی رکود اقتصادی جهانی” است که به احتمال زیاد ضربه فقیرترین و آسیب پذیرترین کشورها سخت ترین.

“ما قصد داریم برای پاسخ به زور و انبوه با حمایت از برنامه به خصوص برای کشورهای فقیر” آقای Malpass گفت: در یک ارسال روی لینک سایت های شبکه های, و اضافه کرد که او برنامه ریزی شده به صحبت می کنند به زودی با رهبران اتیوپی و کنیا و دیگر کشورها

بعد از نماز و روزه برای ‘رایگان برزیل’

بrazilian جمهور Jair Bolsonaro توافق به یک درخواست از مسیحیان انجیلی گفت: روز جمعه بود که او خواستار یک روز ملی از روزه و نماز این جمعه به “free برزیل از این بد” coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان تلفات مانت را در این کشور با انتقاد از اداره بهداشت عمومی بحران Bolsonaro ملاقات با پنطیکاستی کشیشان پروتستان در خارج از اقامتگاه رسمی. پروتستان های انجیلی شده اند در میان جناح راست رهبر وفادار ترین هواداران است.

“با کشیشان و رهبران مذهبی ما تماس بگیرید برای یک روز روزه توسط برزیلی ها به طوری که برزیل می تواند خود را از این شر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” او بعدا گفت: در ایستگاه های رادیویی Jovem Pan.

روز جمعه این کشور coronavirus مرگ و میر افزایش یافته و به 359 از 299 در حالی که موارد تایید شده شروع به پریدن کرد به 9,056.

آنچه دیروز اتفاق افتاده است

ثانیهقبل از اینکه در حال جمعه مهم ترین تحولات:

  • دولت هشدار داده است انگلیسی ها به ماندن در خانه و حتی به عنوان چرخش آب و هوا گرم تا آخر این هفته
  • مت هنکاک به نام برای دادگاه پزشکی داوطلبان
  • ملکه را از آدرس ملت از قلعه ویندسور در شب یکشنبه
  • تعداد مرگ و میر در انگلستان افزایش یافت و به بیش از 3,600
  • نیویورک مرگ و میر افزایش یافت که بالاترین میزان در یک روز
  • که هشدار داده است که بلند کردن اجسام مستندات می تواند طولانی بحران
  • تقریبا 53,000 که مردم در سراسر جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im