Coronavirus آخرین اخبار: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند تعرفه های جدید در چین

 • محمد مرسی به فاش کردن نقشه راه از مستند
 • جانسون به میله های این اسکریپت به عفونت باعث زنگ
 • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید شواهد لینک coronavirus به ووهان آزمایشگاه در چین
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای هفت روز
 • Coronavirus درخواست تجدید نظر: پیوستن به ما در کمک به کسانی که سخت ترین ضربه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سخت مبارزه معامله تجارت با چین شد و در حال حاضر از اهمیت ثانویه به بیماری همه گیر کوروناویروس و او را تهدید تعرفه های جدید در پکن به عنوان دولت او گردد اقدامات تلافی جویانه بیش از وقوع.

آقای برگ برنده را تیز لفاظی علیه چین منعکس شده خود را در حال رشد نا امیدی با پکن بیش از همه گیر است که هزینه دهها هزار نفر از زندگی در ایالات متحده به تنهایی موجب یک انقباض اقتصادی و تهدید شانس خود را برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

آقای ترامپ نیز روشن ساخته است که نگرانی های خود را در مورد نقش چین در پیدایش و گسترش coronavirus بودند در نظر گرفتن اولویت در حال حاضر بیش از تلاش های خود را برای ساخت اولیه توافق تجاری با پکن که به مدت طولانی تحت سلطه خود در ارتباط با جهان و دومین اقتصاد است.

دنبال آخرین به روز رسانی در اینجا.

به روز رسانی خودکار

تنش شعله ور شدن دوباره در نیویورک مراسم تشییع جنازه

ساکنان محله ویلیامزبرگ از بروکلین ایستاده در فرار از آتش به عنوان صدها نفر از عزاداران جمع آوری به رعایت یک مراسم تشییع جنازه برای خاخام خایم Mertz

اعتبار: تاد Maisel

تنش بین پلیس و اعضای شهر نیویورک Hasidic جامعه یهودی هایش دوباره در روز پنج شنبه به عنوان افسران قطع شلوغ بارداري به سرکوب اجتماعی فاصله متخلفان.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد ماموران در ماسک محافظ در تعقیب یک وانت از طریق بروکلین قصبه پارک محله به عنوان آن را به انجام بدن مرحوم خاخام. افسران شنیده می شود فریاد در ده ها تن از مردم راهپیمایی در پشت ون به خارج شدن از خیابان و پیاده رو.

پنجشنبه رویارویی آمد و دو روز پس از شهردار, بیل د Blasio دامن زده بخش با یک سری از توییت پس از او به بروکلین برای نظارت بر پراکندگی هزاران نفر از مردم که شلوغ خیابان های ویلیامزبرگ برای تشییع جنازه یکی دیگر از خاخام.

ژاپنی سرپیچی از درخواست تجدید نظر به ماندن در خانه

تحت ژاپن coronavirus وضعیت اضطراری مردم خواسته شده است در خانه بمانند. بسیاری از آنها نیست. برخی هنوز هم به رفت و آمد به شغل خود را با وجود خطرات ناشی از عفونت در حالی که دیگران همچنان به ناهار خوردن پیک نیک در پارک ها و جمعیت به فروشگاه های مواد غذایی با اندک توجه به اجتماعی فاصله.

روز چهارشنبه اولین روز از تعطیلات هفته طلایی است که از طریق مه 5 توکیو برگ Shiba پارک بود بسته بندی شده با خانواده با بچه های کوچک بعد کمپینگ در چادر.

فریب عنوان را برای تعطیلات هفته طلایی آزمایش های عمومی را به اتحاد در برابر دشمن مشترک به عنوان سلامت کارگران هشدار می دهند افزایش موارد قریب به اتفاق سیستم پزشکی در بعضی از نقاط. کارشناسان می گویند یک حس فوریت از دست رفته است با تشکر از مخلوط پیام از دولت و عدم انگیزه به ماندن در خانه.

بالیوود می تواند سال به بازیابی

هنرمندان با پوشیدن coronavirus به شکل کلاه ایمنی و حفاظتی مناسب پیاده روی در یک خیابان به عنوان آنها درخواست مردم برای ماندن در خانه در طول تمدید مستند در New Delhi, هند

اعتبار:
ایسنا

هند صنعت فیلم اذوقه رسان از آهنگ-و-رقص عینک برای میلیون ها نفر را حداقل به مدت دو سال به بهبود مالی از این بیماری همه گیر است که تهدید بزرگ-بلیط پروژه های در معرض ابتلا ده ها هزار نفر از مشاغل است.

که حزن انگیز ارزیابی از حدود ده بالا تولید کنندگان و توزیع کنندگان و بازیگران از بالیوود صنعت فیلم در هند بمبئی پایتخت تجاری در طی یک ویدئو کنفرانس در این هفته یکی از شرکت کنندگان گفت.

“ساخت فیلم همواره قمار و در حال حاضر برخی از ما می بسته تا برای سال آینده گفت: یک فیلم ساز مسئول بسیاری از موفق, فیلم اکشن خواست نامش فاش نشود. “ما باید به التماس مردم برای آمدن به سالن سینما.”

چنین دورنمای حتی پس از مستند برداشته است, تهدید جعبه دفتر takings را تشکیل می دهند که 60 درصد از صنعت درآمد ترغیب تولید کنندگان به گفت: بودجه فیلم ها و شاخه های عجیب در مکان های خارجی کنار گذاشته خواهد شد.

ما تلفات همچنان رو به صعود

ایالات متحده ثبت شده بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته برای روز سوم در حال اجرا با توجه به آخرین زمان واقعی شمارش شنبه گزارش شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کشور – سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر از نظر تعداد مرگ و میر ثبت 2,053 مرگ و میر در روز پنج شنبه پس از 2,502 مرگ و میر در روز چهارشنبه و 2,207 در روز سه شنبه.

حداقل 62,906 مردم در حال حاضر در درگذشت ما با توجه به بالتیمور مستقر در دانشگاه.

مکزیکی, اعتراض هنرمندان در تصاویر

به عنوان تعدادی از بیماران در مکزیک همچنان به افزایش هنرمندان به خیابان آمده اند به تقاضای دولت کمک کند.

هنرمندان شده اند قادر به کار در خیابان برای ماه گذشته با توجه به محدودیت.

مکزیکی, مقامات بهداشت در روز پنج شنبه گزارش داد 1,425 موارد جدید از رمان coronavirus و 127 جدید و میر آوردن مجموع به 19,224 موارد 1,859 فتح کرد گرفته شد و مرگ و میر.

دلقک ها با پوشیدن ماسک صورت در اعتراض

اعتبار:
AFP

برخی از 150 نفر از هنرمندان خیابانی در لباس نشان

اعتبار:
خوزه مندز/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

هنرمندان مبدل به عنوان شخصیت های داستانی و دلقک ها در اعتراض

اعتبار:
AFP

معترضان در میشیگان تقاضای پایان دادن به مستند

تظاهرکنندگان از جمله برخی از حمل اسلحه وارد ساختمان کاپیتول در ایالت میشیگان در روز پنج شنبه و خواستار فرماندار دموکرات آسانسور سخت coronavirus مستند سفارشات به عنوان برخی از قانونگذاران گزارش ملبس به جلیقه های ضد گلوله.

ده ها تن از تظاهرکنندگان شلوغ لابی ساختمان در لنسینگ که در آن آنها خواستار اجازه داده می شود در داخل خانه و اتاق.

دولت پلیس با پوشیدن ماسک های مسدود شده از ورود آنها. هیچ یک از معترضان به نظر می رسد به پوشیدن ماسک.

“به طور مستقیم در بالا من مردان با تفنگ فریاد ما ایم” سناتور Dayna Polehanki همراه با یک عکس نشان دادن چهار مرد حداقل یکی از آنها به نظر می رسد به حمل سلاح است.

اکثر ایالات آمریکا شروع به بازگشایی به امریکا وارد کروناویروس جدید فاز

بیشتر انگلیسی ها به نوبه خود به بانک های مواد غذایی

Coronavirus بحران موجب افزایش عظیمی در مردم با استفاده از مواد غذایی بانک ها برای لوازم ضروری با توجه به سازمان های خیریه.

این Trussell اعتماد گفت: شبکه خود را تا به حال دیده می شود آن شلوغ-تا کنون دوره با 81 درصد بیشتر اضطراری مواد غذایی بسته های داده شده در دو هفته آخر ماه مارس است.

مردم مبارزه با میزان درآمد آنها دریافت از کار و یا مزایای شد دلیل اصلی برای افزایش اعتماد گفت.

مستقل غذا کمک شبکه (IFAN) نیز گزارش داد یک رکورد سطح نیاز با میانگین 59 درصد افزایش از ماه فوریه تا مارس – 17 برابر بیشتر از این زمان در سال گذشته است.

ائتلافی از سازمان های خیریه از جمله Trussell اعتماد IFAN کودک فقر اقدام گروه (CPAG) کودکان جامعه یوسف Rowntree بنیاد StepChange و Turn2us – اصرار دولت به انجام بیشتر برای کمک به محافظت از مردم از بودن “را به جاروب فقر” در میان یک افزایش بزرگ در برنامه های کاربردی برای جهانی اعتبار در هفته های اخیر.

ایمیل سلطنتی ادای احترام پرداخت به بیمه خدمات درمانی

Finlay غوطه دادن و خواهر خود را Orla با postbox در ادینبورگ تزئین شده در ادای احترام به بیمه خدمات درمانی

اعتبار:
PA

ویژه تزئین postboxes ایجاد شده توسط ایمیل سلطنتی به عنوان یک راه ضمن تشکر از بیمه خدمات درمانی کارگران برای تلاش های خود را در طول زمان بحران.

پنج postboxes رنگ آبی و خرس پیام: با تشکر از شما بیمه خدمات درمانی.

آنها در واقع به سنت توماس ” بیمارستان در لندن, Trafford بیمارستان عمومی در منچستر سلطنتی ادینبورگ, بیمارستان, بیمارستان دانشگاه ولز در کاردیف و سلطنتی ویکتوریا بیمارستان در بلفاست.

ایمیل سلطنتی گفت: postbox مکان انتخاب شدند برای اطمینان به نمایندگی از تمام چهار کشور انگلستان و به مناسبت Trafford, بیمارستان عمومی, زادگاه بیمه خدمات درمانی تاسیس توسط Aneurin “نای” بیوان در منچستر در ماه جولای سال 1948.

لمبرت و ملکه قهرمان کارگران در خط مقدم

Adam Lambert و برایان ممکن است همراه با bandmate راجر تیلور به تازگی جمع آوری شده تقریبا به رکورد یک نسخه جدید از یک ملکه کلاسیک

اعتبار:
Invision

ملکه و خواننده Adam Lambert یک پیام برای کارگران در خط مقدم از Covid-19 مبارزه با: “شما قهرمان هستند.”

Brian May, راجر تیلور و لمبرت به تازگی جمع آوری شده تقریبا به رکورد یک نسخه جدید از ملکه کلاسیک ما قهرمانیم.

شما در حال قهرمانان منتشر شد در اوایل روز جمعه در تمام پخش آنلاين و دانلود خدمات با درآمد حاصل از رفتن به سازمان بهداشت جهانی Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق.

“من فکر می کردم این یک راه عالی برای استفاده از این میراث است که ما باید برای انجام برخی از خوب در جهان” می گفت.

“شما می دانید که ما واقعا نیاز به پول ندارد. ما نمی نیاز به هر گونه بیشتر معروف است. ما نیاز به استفاده از آنچه که ما را در بهترین راه ممکن است.”

ممکن است برای انتشار در یک زمان می آید از غم و اندوه بزرگ. گیتاریست در اوایل این هفته از دست یک دوست که او تشبیه بود مثل یک برادر به او به ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه یخ برای کسانی که بازدید ونزوئلا

ساکنان ایستاده در خارج از آشپزخانه سوپ اجرا توسط راهبه, در حال انتظار برای آن را به باز کردن و گرفتن برخی از مواد غذایی در کاراکاس پتر زاغه در ونزوئلا

اعتبار:
AP

تا آنجا که $110 میلیون دلار در آمریکا سرمایه گذاری برای پیشگیری از بیماری در آمریکای لاتین و همچنین حمایت آمریکا از ونزوئلا مهاجران پرتاب شده به شک به عنوان بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی بیش از آن در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

تشکر. الیوت انگل دموکرات و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس با ارسال نامه ای در روز پنج شنبه به, وزیر امور خارجه مایک Pompeo شکایت که انجماد بودجه برای سازمان بهداشت پان آمریکا (PAHO) تهدید به بدتر شدن وضعیت از ونزوئلا درد و رنج در دست نیکولا Maduro.

“اعتقاد ما آن است که خطرناک و کوته بینانه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای توقف ما بودجه برای این کار صرفه جویی در زندگی” توسط PAHO در ونزوئلا نیویورک از حزب دموکرات نوشت: در این نامه که به امضا رسید با تشکر. Albio سیلمی رئیس کمیته فرعی متمرکز در آمریکای لاتین است.

PAHO گفت: در این هفته که ما تا به حال تعلیق مشارکت خود را به عنوان یک فرمت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه یخ برای که.

خلاصه ای از داستان بالا

 • بوریس جانسون خواهد طرح خود را “نقشه راه” برای خروج از coronavirus مستند هفته آینده پس از اعلام کرد که بریتانیا “گذشته اوج و در شیب رو به پایین”
 • افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin هشدار میدهد که یک دوم coronavirus موج در زمستان ممکن است بدتر از اول
 • به عنوان Covid-19 بحران میکشد و در “R” ارزش – نرخ که در آن ویروس در یک جامعه ممکن است دیکته آزادی های فردی ما و چشم انداز اقتصادی
 • دانشمندان در حال کار بر روی یک واکسن علیه coronavirus می دانید که ظرف شش هفته که آیا آن کار خواهد کرد
 • کاپیتان تام تبدیل 100 و کل کشور خواست او شاد از تولد
 • برخی از مستند محدودیت می تواند برداشته شود در اوایل تا اواسط ماه مارس پس از آنکه دولت تغییر یکی از آن 5 کلید آزمون
 • اکثر ایالات آمریکا شروع به بازگشایی به امریکا وارد فاز coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر