Coronavirus آخرین اخبار: حیوان خانگی نیست غریبه سگ کارشناسان هشدار می دهند

  • اختصاصی: مدارس خصوصی به چشم پوشی از دولت و باز در ماه سپتامبر
  • 2m مردم مجبور به سپر منتشر خواهد شد در پایان ماه ژوئیه’
  • ‘عمده دستیابی به موفقیت’ به عنوان بیمه خدمات درمانی رول £5 استروئید است که باعث کاهش مرگ و میر
  • نقشه برداری: مناطق سخت ترین ضربه از بحران بیکاری در حال رشد
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

تیوی ما آژانس بهداشت عمومی هشدار داد مردم به رعایت اجتماعی فاصله خارج از منزل – حتی با سگ.

غذا و داروی آمریکا (FDA) صادر کرده است راهنمایی های جدید برای اقامت دو متر از سگ و برای صاحبان سگ برای نگه داشتن حیوانات خانگی خود را در کوتاه قلاده خارج از زمانی که به عنوان حیوانات در معرض خطر ابتلا به Covid-19 از انسان است.

در حالی که انسان نمی تواند قرارداد این ویروس از حیوانات خانگی با توجه به تمام شواهد موجود و حیوانات می تواند به آلوده شدن از مردم است.

“هر چند به نظر نمی رسد مانند حیوانات می تواند به شما ویروس به نظر می رسد شما می توانید آن را به آنها بدهد. بنابراین اگر شما بیمار اجتناب از تماس مستقیم با حیوانات خانگی خود را. اگر ممکن است کسی دیگری برای مراقبت از آنها را تا زمانی که شما به خوبی دوباره” FDA می گوید: در روز دوشنبه منتشر شد.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

امروز صفحه اول

ثانیهقبل از اینکه شما دیلی تلگراف در چهار شنبه, ژوئن 17.

استرالیا مرزی به احتمال زیاد به ماندن بسته تا 2021

یکustralia بعید است که به بازگشایی مرز خود را به مسافران بین المللی تا سال آینده خواهد شد اما نگاه به استراحت ورود قوانین برای دانش آموزان و دیگر دراز مدت بازدید کنندگان تجارت وزیر سیمون بیرمنگام گفت: در روز چهارشنبه.

استرالیا شده است تا حد زیادی موفق در مهار گسترش این رمان coronavirus که این ویژگی به محدودیت در مسافرت های بین المللی و دشوار اجتماعی-دورى قوانین.

آقای بیرمنگام گفت: قرنطینه قانون برای بازگشت شهروندان می تواند به دانش آموزان بین المللی و سایر بازدید کنندگان که قصد اقامت برای یک دوره طولانی از زمان.

پرش در هند تلفات

منndia را coronavirus مرگ و میر افتاده است بیش از 2000 تا رسیدن به 11,903 دولت چهارشنبه اعلام کرد.

بمبئی آن تجدید نظر مرگ و میر تا 862 به 3,165 به دلیل “اختلاف” در حسابداری و میر در حالی که دهلی نو را دیدم بیش از 400 مورد مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع آن به بیش از 1800.

داوطلبان از حزب سوسیال دموکرات هند پوشیدن دنده محافظ حمل رها شده در بدن یک قربانی که درگذشت از Covid-19

اعتبار:
AFP

رئیس جمهور هندوراس, همسر و 2 آزمون مشاوران مثبت

ثانیهonduran جمهور, خوان اورلاندو هرناندز گفت: اواخر روز سه شنبه او تشخیص داده شده است با رمان coronavirus دریافت درمان و کار از راه دور و از طریق دستیاران خود را.

“به عنوان رئیس جمهور ملت و یک شهروند مسئول من می خواهم برای برقراری ارتباط است که در طول تعطیلات آخر هفته من شروع به احساس ناراحتی و امروز من مبتلا به بیماری مبتلا شده است با Covid-19” آقای هرناندز گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی.

“آنها توصیه می شود بقیه اما من ادامه خواهد داد تا کار از راه دور و از طریق مشاوران,” او گفت:.

او گفت که او تجربه شده است علائم خفیف و شروع به دریافت درمان و احساس بهتر است.

هرناندز همسر و دو تن از دستیاران خود را نیز تشخیص داده شده است با کروناویروس و همه آنها درمان می شود.

پکن لغو پروازها در میان شیوع جدید

Chinese رسانه ها می گویند بیش از 60 درصد از پروازهای تجاری در داخل و خارج از پکن لغو شده اند, به عنوان شهر افزایش سطح هشدار در میان جدید شیوع کروناویروس.

وب سایت حزب کمونیست جهانی بار گفت که از ساعت 9 صبح پنج شنبه در مجموع 1,255 پرواز به و از پایتخت دو فرودگاه عمده شده اند scrapped.

که حساب برای 67 درصد از پروازهای خروجی و 68 درصد از پروازهای ورودی جهانی بار گفت.

دو میلیون نفر مجبور به سپر منتشر خواهد شد ‘پایان ماه ژوئیه’

Mسنگ معدن از 2 میلیون نفر که تحت دستور به ماندن در خانه و به طور کامل “محافظ” گفته خواهد شد که آنها می تواند به توقف منزوی در پایان ماه آینده آن پدید آمده است.

پس از اینکه مجبور به “پیله” خود را در خانه پس از آغاز مستند, اعضای عمومی طبقه بندی شده به عنوان بسیار آسیب پذیر به Covid-19 بنا به گزارش منتشر شود از خود انزوا در پایان ماه ژوئیه.

در حالی که خیابان داونینگ اصرار داشت که هیچ تصمیم نهایی ساخته شده بود دیگر منابع دولت گفت: گزارش هایی که از این سیاست خواهد بود آرام در جولای دقیق بودند.

دفعات بازدید: داستان کامل

NZ نظامی برای نظارت بر امکانات قرنطینه

New نیوزیلند روز شنبه گفت که نیروی دفاع را در حال حاضر نظارت بر این کشور قرنطینه امکانات و تقویت مرز مورد نیاز پس از یک لغزش مجاز دو نفر با کروناویروس به حرکت در اطراف کشور است.

نیوزیلند روز سه شنبه خود را از دست داده Covid وضعیت زمانی که دو زن که تا به حال اجازه داده شده است به ترک قرنطینه در اوایل دلسوز زمینه پس از ورود از بریتانیا آزمایش مثبت برای coronavirus.

نظر: نیوزیلند است و هیچ مستند داستان موفقیت

استرالیا متهم به چین و روسیه از ویروس دروغ

Cهینا و روسیه بودند با استفاده از افزایش اضطراب در اطراف همه گیر به تضعیف دموکراسی های غربی با انتشار دروغ آنلاین, استرالیا, وزیر امور خارجه گفت:.

این دروغ باعث “آب و هوا از ترس و بخش” هنگامی که جهان نیاز به همکاری و درک وزیر خارجه Marise Payne گفت: در یک سخنرانی در دانشگاه ملی استرالیا یک متن منتشر شده توسط دفتر او در اواخر روز سه شنبه.

“Concerningly اند و دروغ تحت فشار قرار دادند و ترویج حدود coronavirus همه گیر و در اطراف برخی از فشارهای اجتماعی شده اند که تشدید این بیماری همه گیر” MS Payne گفت.

“این مشکل است که برخی از کشورها با استفاده از این بیماری همه گیر به تضعیف لیبرال دموکراسی برای ترویج خود را بیشتر استبدادی مدل,” او اضافه شده است.

پین با اشاره به اتحادیه اروپا گزارش کمیسیون در هفته گذشته گفت: “بازیگران خارجی و برخی از کشورهای ثالث به ویژه روسیه و چین” در حال جاری شدن سیل در اروپا با “هدفمند تاثیر عملیات و دروغ مبارزات”. آن را ذکر خطرناک اطلاعات غلط مانند ادعا می کند که نوشیدن سفید کننده می تواند به درمان این بیماری و این که شستن دست ها کمک کند جلوگیری از گسترش آن.

ادامه مطلب: تایوان می سازد ‘nerd ایمنی’ به مقاومت در برابر چینی دروغ مبارزات

جرایم مواد مخدر تا 27pc با وجود مستند

Dفرش جرائم در انگلستان و ولز افزایش 27 درصد در طول مستند با وجود مجموع ثبت, جرم, انداختن یک چهارم آمار و ارقام نشان می دهد.

اطلاعات به دست آمده توسط انجمن مطبوعات تحت قوانین مربوط به آزادی اطلاعات نشان داد که بیش از هزاران جنایات مرتبط با مواد ممنوع شد و ثبت شده توسط پلیس بین مارس 23 و 25 مه از در همان نه هفته از آخرین دوره سال است.

نیز وجود دارد یک افزایش از 9 درصد در مقایسه با تعداد ثبت جرائم بین ماه های ژانویه 20 و 23 مارس این سال است.

در مجموع 26 نیروهایی که در پاسخ ثبت شده و در مجموع 25,297 جرایم مواد مخدر از جمله قاچاق انسان و اختیار بین مارس 23 و 25 مارس این سال در مقایسه با 19,840 در همان دوره در سال 2019. وجود دارد 23,113 جرایم مواد مخدر ضبط شده بین ماه های ژانویه 20 و 23 مارس این سال است.

آخرین مجموع چهره های ملی برای همه جرایم گزارش شده توسط ملی روسای پلیس اسلامی نشان داد 25 تن نمی تونم رها در انگلستان و ولز در چهار هفته دوره آوریل تا 10.

جرم و جنایت کاهش یافته است در طول coronavirus بحران

اعتبار:
گتی ایماژ

بیشتر آمریکایی از Covid-19 از در جنگ جهانی اول

With 740 جدید کروناویروس مرگ و میر در 24 ساعت بیشتر آمریکایی ها کشته شده اند از این بیماری همه گیر از کشته شده در جنگ جهانی اول با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

شکل جدید به ارمغان آورد و کشور را در مجموع Covid-19 مرگ و میر به 116,854.

و 23,351 موارد جدید در همان دوره 24 ساعته به ارمغان آورد و در مجموع ما تعداد به 2,134,973 ساخت آن تا کنون سخت ترین ضربه از هر کشور در جهان است.

در این کشور همه گیر مرگ و میر در حال حاضر به تصویب رسید که در آن سربازان در جنگ ویتنام در اواخر ماه آوریل است.

پکن موارد افزایش دوباره

بeijing شهر دولت گزارش 31 جدید تایید coronavirus موارد که از 16 ژوئن تا از 27 مورد گزارش یک روز زودتر به شهر حرکت می کند برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

این شهر اقتدار بهداشت گفت: در بیانیه ای که در آن Weibo حساب رسانه های اجتماعی است که 19 مورد جدید گزارش شده در جنوب غربی Fengtai که در آن یک خوشه از عفونت پدید آمده در هفته گذشته.

ادامه مطلب: پکن دستور بسته شدن مدارس در میان ‘شدید’ شیوع کروناویروس

آمازون روستاییان درمان علائم با “دندان درد گیاهی’

Some روستاییان در شرق آمازون در حال نادیده گرفتن دولت برزیل مشاوره به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای حفظ رمان coronavirus در خلیج و در حال نوشیدن چای از jambu, همچنین شناخته شده به عنوان دندان درد گیاهی.

Maria de Nazaré Sajes, 65, در تصویر زیر, آزمایش مثبت برای coronavirus و معتقد است او در مبارزه علائم با نوشیدن تزریق تلخ برگ.

“من ساخته شده jambu چای و احساس سالم دوباره. مردم گفت: ‘نگاهی به ماریا او چگونه بهبود است او بدون تب یا دردهای’,” ماریا گفت: آب جوش بر روی اجاق گاز در خانه های چوبی.

روستای خود را در بانک ها از یک انشعاب از آمازون بازدید شده توسط بهداشت عمومی کارگران برای تست ساکنان برای این ویروس است که ravaging برزیل در جهان دوم بدترین شیوع پس از ایالات متحده است.

ما رگولاتور انصراف تصویب این هفته به صورت اضطراری استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماران مبتلا به Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. آن است که هنوز در حال مقرر در برزیل به عنوان دانشمندان در سراسر جهان در حال تلاش برای توسعه یک واکسن و درمان موثر.

Maria de نظر آماده یک فنجان داغ jambu

اعتبار:
ایسنا

رو به جلو برای مقابله با صرفه جویی در حمل و نقل هوایی, مشاغل کارگری خواستار

Lدرباره رهبر, آقا, Keir Starmer از دولت خواست به جلو را نجات مقابله به نجات هزاران نفر از حمل و نقل هوایی شغل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چند شرکت هواپیمایی اعلام کرده اند کاهش شغل در حالی که عوام حمل و نقل کمیته مارک بریتیش ایرویز “ملی رسوایی” در طول درمان آن از نیروی کار خود را.

آقا Keir خواستار یک بسته که نیاز به شرکت های هواپیمایی برای توقف حرکت به گونی swathes از کارکنان را آب و هوا تعهدات و برای اطمینان از خود را پایه مالیاتی در انگلستان است.

او گفت: “کار به نام و استقبال کردند طرح اما آن است که یک راه حل دراز مدت به اینده شغل بحران است. حمایت وزرای وعده داده شده برای صنعت هوانوردی ماه پیش است نه محسوس و هزاران شغل در حال حاضر بر روی خط.

“رفتار بریتیش ایرویز در خاص شده است هولناک, تهدید دهها هزار نفر از کارگران با استفاده از افزونگی در اوج بحران است. دولت بیش از حد آهسته برای پاسخ به بحران بهداشت و درمان و در حال حاضر آن را از خطرات بودن بیش از حد آهسته در پاسخ به این شغل بحران است.

“وزرا باید قانون در حال حاضر و ارائه قوی برنامه ریزی برای حفاظت از این بخش حیاتی از اقتصاد است.”

Keir Starmer به نام انجام بریتیش ایرویز “هولناک”

اعتبار:
ایسنا

دو سوم از خانواده های جهانی اعتباری مجبور به بدهی

Ministers تحت فشار هستند به ارائه مالی “راه نجات” به خانواده ها دریافت اعتبار جهانی به عنوان تحقیق پیشنهاد حدود دو سوم مجبور شده اند به بدهی در طول coronavirus مستند.

این یوسف Rowntree بنیاد و نجات کودکان مورد بررسی 3,105 والدین کودکان زیر 18 ادعا یا جهانی اعتبار و یا اعتبار مالیاتی کودک در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است.

آن را یافت که 60 درصد از خانواده ها دریافت مزایای تبدیل شده بود به payday در وام و یا استفاده از کارت های اعتباری به قرض گرفتن پول.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 86 درصد از خانواده ها مواجه شده اند فوق العاده هزینه های خانوار به عنوان یک نتیجه از Covid-19 گیر با نصف می گفتند که با اجاره یا لوایح دیگر. برخی از 70 درصد از خانواده ها گفت: آنها را قطع کرده و بر روی مواد غذایی و سایر ملزومات.

داستان بالا امروز

  • مدارس خصوصی در حال آماده سازی به بی اعتنایی دولت هدایت و باز در آغاز سال تحصیلی جدید “بیا چه ممکن است” تلگراف می کنه
  • بیش از 2 میلیون نفر که تحت دستور به ماندن در خانه و به طور کامل “محافظ” گفته خواهد شد که آنها می تواند به توقف منزوی در پایان ماه آینده آن پدید آمده است
  • تیاو اولین coronavirus درمان است که به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر مرگ است که با توجه به بیمه خدمات درمانی بیماران زیر پیشگامانه آزمایش توسط دانشمندان انگلیسی

  • پکن دستور تعطیلی تمام مدارس پایتخت در روز سه شنبه به مقامات درهم شامل ‘شدید’ شیوع کروناویروس

  • نیوزیلند گزارش اولین موارد جدیدی از کروناویروس در تقریبا یک ماه در روز سه شنبه زمانی که دو مهاجران اخیر از بریتانیا آزمایش مثبت پس از اینکه اوایل منتشر شده از قرنطینه به بازدید از مرگ نسبی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im