Coronavirus آخرین اخبار: حیوان خانگی نیست غریبه سگ کارشناسان هشدار می دهند

  • اختصاصی: مدارس خصوصی به چشم پوشی از دولت و باز در ماه سپتامبر
  • 2m مردم مجبور به سپر منتشر خواهد شد در پایان ماه ژوئیه’
  • ‘عمده دستیابی به موفقیت’ به عنوان بیمه خدمات درمانی رول £5 استروئید است که باعث کاهش مرگ و میر
  • نقشه برداری: مناطق سخت ترین ضربه از بحران بیکاری در حال رشد
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

تیوی ما آژانس بهداشت عمومی هشدار داد مردم به رعایت اجتماعی فاصله خارج از منزل – حتی با سگ.

غذا و داروی آمریکا (FDA) صادر کرده است راهنمایی های جدید برای اقامت دو متر از سگ و برای صاحبان سگ برای نگه داشتن حیوانات خانگی خود را در کوتاه قلاده خارج از زمانی که به عنوان حیوانات در معرض خطر ابتلا به Covid-19 از انسان است.

در حالی که انسان نمی تواند قرارداد این ویروس از حیوانات خانگی با توجه به تمام شواهد موجود و حیوانات می تواند به آلوده شدن از مردم است.

“هر چند به نظر نمی رسد مانند حیوانات می تواند به شما ویروس به نظر می رسد شما می توانید آن را به آنها بدهد. بنابراین اگر شما بیمار اجتناب از تماس مستقیم با حیوانات خانگی خود را. اگر ممکن است کسی دیگری برای مراقبت از آنها را تا زمانی که شما به خوبی دوباره” FDA می گوید: در روز دوشنبه منتشر شد.

Follow آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

دو سوم از خانواده های جهانی اعتباری مجبور به بدهی

Ministers تحت فشار هستند به ارائه مالی “راه نجات” به خانواده ها دریافت اعتبار جهانی به عنوان تحقیق پیشنهاد حدود دو سوم مجبور شده اند به بدهی در طول coronavirus مستند.

این یوسف Rowntree بنیاد و نجات کودکان مورد بررسی 3,105 والدین کودکان زیر 18 ادعا یا جهانی اعتبار و یا اعتبار مالیاتی کودک در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است.

آن را یافت که 60 درصد از خانواده ها دریافت مزایای تبدیل شده بود به payday در وام و یا استفاده از کارت های اعتباری به قرض گرفتن پول.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 86 درصد از خانواده ها مواجه شده اند فوق العاده هزینه های خانوار به عنوان یک نتیجه از Covid-19 گیر با نصف می گفتند که با اجاره یا لوایح دیگر. برخی از 70 درصد از خانواده ها گفت: آنها را قطع کرده و بر روی مواد غذایی و سایر ملزومات.

داستان بالا امروز

  • مدارس خصوصی در حال آماده سازی به بی اعتنایی دولت هدایت و باز در آغاز سال تحصیلی جدید “بیا چه ممکن است” تلگراف می کنه
  • بیش از 2 میلیون نفر که تحت دستور به ماندن در خانه و به طور کامل “محافظ” گفته خواهد شد که آنها می تواند به توقف منزوی در پایان ماه آینده آن پدید آمده است
  • تیاو اولین coronavirus درمان است که به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر مرگ است که با توجه به بیمه خدمات درمانی بیماران زیر پیشگامانه آزمایش توسط دانشمندان انگلیسی

  • پکن دستور تعطیلی تمام مدارس پایتخت در روز سه شنبه به مقامات درهم شامل ‘شدید’ شیوع کروناویروس

  • نیوزیلند گزارش اولین موارد جدیدی از کروناویروس در تقریبا یک ماه در روز سه شنبه زمانی که دو مهاجران اخیر از بریتانیا آزمایش مثبت پس از اینکه اوایل منتشر شده از قرنطینه به بازدید از مرگ نسبی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de