• ‘مستند را کشته است 21,000 مردم’, کارشناسان می گویند
 • کمبریج دانشمندان ترس موج دوم به عنوان ‘R’ افزایش نرخ در سراسر انگلستان
 • مدونا Instagram پرچم برای گسترش اطلاعات غلط coronavirus
 • مسافران با درجه حرارت بالا هنوز اجازه پرواز از فرودگاه بروکسل
 • ثبت نام به تلگراف جهانی بهداشت امنیتی بولتن

تیوی, ایالات متحده مشخص شده تیره و تار نقطه عطف در روز چهارشنبه هنگامی که آن coronavirus مرگ و میر در صدر 150,000 – مراتب بیش از تلفات در هر بیماری همه گیر-ضربه ملت است.

افزایش 10,000 مرگ و میر گذشته بیش از 11 ماه است که سریع ترین در ایالات متحده از اوایل ماه ژوئن باعث بحثهای داغ بین آمریکا و رهبران آن بیش از بهترین دوره رو به جلو است.

برزیل دوم به ما از نظر موارد و مرگ و میر و همچنین گزارش داد یک شکل جدی به آن پیشی گرفته 90,000 مرگ و میر.

ملت ها در سراسر جهان حتی کسانی که معتقد بودند آنها تا به حال تا حد زیادی پیشتر این بیماری شاهد افزایش موارد است که در حال آسیب رساندن به اقتصاد و وادار کردن اقدامات حفاظتی است که مختل تمام جنبه های زندگی است.

حتی با تلاش های در محل برای مهار این ویروس از کشته شدن بیش از 660,000 مردم در سراسر جهان و در مجموع عفونت در حال نزدیک شدن به 17 میلیون.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

بسیاری از اولین موارد مرتبط به ایتالیا سفر

Mسنگ از یک چهارم از coronavirus-آمار کشورهای خارج از سرزمین اصلی چین گزارش اول خود را Covid-19 مورد در افرادی که به تازگی از سفر به ایتالیا, تحقیقات نشان می دهد.

از 99 کشور شناسایی شده توسط محققان به عنوان آسیب دیده در 11 هفته قبل از جهانی همه گیر اعلام شد و تقریبا دو سوم از اولین موارد مرتبط با سفر به ایتالیا (27 درصد), چین (22 درصد) یا ایران (11 درصد) مطالعه گفت.

این یافته در مجله لانست منتشر شده بیماری های عفونی, مجله, پیشنهاد سفر از تعداد کمی از کشورها قابل توجهی با انتقال این ویروس ممکن است باعث اضافی شیوع بیماری در سراسر جهان یکی از تحقیقات رهبران گفت.

این مطالعه توسط محققان مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا شناسایی موارد گزارش شده بین 31 دسامبر سال گذشته از طریق به 10 مارس – روز قبل از سوی سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بیماری همه گیر.

ایتالیا اولین درایو در سینما با قایق در آرسنال حوض در ونیز

اعتبار:
AFP

خلاصه ای از اخبار از سراسر جهان

 • گواتمالا مقامات بیمارستان می گویند که آنها تا به حال به دفن ده ها تن از Covid-19 قربانیان که هرگز شناخته شده است.
 • اسرائیل را مجلس تصویب کرده است یک طرح را به کمک های اقتصادی برای هر شهروند اسرائیلی برای کمک به اقتصاد ضعیف است.
 •  اسپانیا گزارش کرده است که کمترین روزانه تعداد زیادی از عفونت ها در تقریبا سه ماه با 1,153.
 • ایتالیایی نمایندگان مجلس با تصویب گسترش ایتالیا وضعیت اضطراری برای coronavirus از طریق اکتبر 15.
 •  هند را بلند on Aug. 1 شب حکومت نظامی شده است که در نیروی از اواخر ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.
 • گامبیا را معاون رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و در حال رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته به عنوان یک احتیاط.
 • برزیل ثبت رکورد روزانه تعداد از عفونت و مرگ و میر در روز چهارشنبه با 69,074 جدید مورد تأیید و 1,595 اضافی مرگ و میر.
 • در مایک جمهوریخواه مجلس که عادت راه رفتن در اطراف کنگره بدون ماسک آزمایش مثبت به عنوان او آماده برای ترک خود بومی تگزاس با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
 • اکوادور کیتو پایتخت را تجربه کرده است یک هشدار دهنده افزایش موارد پس از دولت بازگشایی اقتصاد در ماه گذشته با 82,300 تایید عفونت در اکوادور و در مورد 5,600 مرگ و میر.

یک مقام بهداشتی جمع آوری یک سواب نمونه ای از یک زن در موقت مرکز آزمایش در دهلی نو

اعتبار:
AFP

نامزد جایزه اسکار نویسنده نوبت خود Covid-19 به تئاتر قطعه

Oاسکار-نامزد دریافت جایزه نویسنده David Hare می گوید او خود را تبدیل Covid-19 بیماری به مرحله تک صدایی در مورد پایدار “این کاملا فوق العاده است”.

“ضرب و شتم شیطان” را در لندن به عنوان به زودی به عنوان مسئولان تشخیص آن را امن برای تئاتر برای بازگشت به کسب و کار, خرگوش گفت: در روز چهارشنبه.

“من فکر نمی کنم هر کسی که تا به حال نه آن را (ویروس) کاملا می فهمد که چگونه فوق العاده غیر قابل پیش بینی آن است که نه فقط در روزانه اما تقریبا یک ساعتی اساس گفت:” تونی نامزد دریافت جایزه نمایشنامه نویس انگلیسی (“مقدار زیادی” “مسابقه شیطان” “پنجره سقفی”).

خرگوش 73 گفت: یک بازیگر بازی است “صرفا” در مورد تجربه خود را با این بیماری که او قراردادی در اوایل بیماری همه گیر و در حالی که او در حال کار بر روی یک تلویزیون درام “Roadkill”.

صریح نویسنده در حال حاضر در حال پخش نظر در کشور خود در پاسخ به کوروناویروس. در مارس انگلستان مصاحبه رادیویی او ناودان دولت خود را برای دست زدن به بحران و به نام در مقامات به خود به اشتباهات خود و صادقانه با مردم است.

بیشتر بخوانید: تئاتر منتقد Dominic کاوندیش چرا این بدترین روز برای این صنعت پس مارس

داستان بالا امروز

 • مردم با علائم کروناویروس گفته خواهد شد به ماندن در خانه به مدت 10 روز در میان ترس است که بریتانیا با آن مواجه است موج دوم ویروس.
 • تقریبا از 2700 نفر در هفته فوت کرده اند به دلیل اثرات مستند و تحلیل داده های رسمی نشان می دهد.
 • ترس از موج دوم در انگلستان مطرح شده توسط دانشمندان دانشگاه کمبریج که هشدار داده اند که تولید مثل ‘R’ رای است که در حال حاضر نزدیک به یک در هر بخشی از کشور است.
 • بعد از ظهر به راه اندازی یک بخش دولتی استخدام رانندگی به عنوان بخشی از چشم انداز خود را به “ساخت بهتر” پس از coronavirus بیماری همه گیر.
 • هزاران نفر از مسافران در حال اجرا متوسط شده اند مجاز به گرفتن پرواز در بروکسل اصلی فرودگاه به عنوان بریتانیا آماده برای تحمیل جدید قرنطینه محدودیت در بلژیک.
 • مدونا تا به حال Instagram post سانسور پس از او به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از یک نظریه پرداز توطئه دکتر واعظ این ادعا که هیدروکسی کلروکین درمان Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im