• گردشگران داخلی اسکی در فرانسه ترسیم میان ترس آنها را به تماس با آلوده انگلیسی
  • هنگ کنگ از ساکنان آن را بر خود را به صفحه نمایش چینی mainlanders
  • چگونه برای زنده ماندن یک coronavirus قرنطینه: هیچ پیاده روی هیچ شراب و تعداد زیادی از تلویزیون
  • Coronavirus: یک راهنمای سریع به شیوع گسترده جهان

تعداد زیادی از مردم تست مثبت همچنان به صعود از جمله British خانواده پنج بودند که برای تعطیلات در کوه های آلپ فرانسه در پیست اسکی.

اجاره هواپیما حامل بیش از 200 مسافر را ترک کرده است ووهان برای انگلستان است و با توجه به رسیدن راف Brize Norton در آکسفوردشایر در حدود 5.30 بعد از ظهر روز یکشنبه.

جنوب مرکزی خدمات آمبولانس گفت: Kents هیل پارک یک مرکز کنفرانس و هتل مورد استفاده قرار خواهد گرفت به خانه عودت و آنها در آنجا باقی خواهد ماند در انزوا برای 14 روز.

تعداد مرگ و میر در مرکزی چین هوبئی استان افزایش یافته است گذشته 800 به عنوان یک بیشتر 2,147 موارد تشخیص داده شده اند در هوبئی کانون شیوع مصرف کل در استان به 27,100.

به روز رسانی خودکار

آخرین اخبار از ‘coronavirus کروز’

On مدیره الماس شاهزاده خانم کروز – کشتی قرنطینه فقط در سواحل ژاپن – یکی دیگر از شش coronavirus موارد تایید شده است.

Jan Swartz, Princess Cruises رئیس جمهور در بیانیه ای گفت که این وضعیت “بی سابقه” و “تمرکز ما کل سازمان جهانی”.

این شرکت افزود که آنها در حال همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و درمان و به طور فعال به دنبال “موثر ترین راه برای نگه داشتن مهمان سالم”.

“[این] شامل سلامت روانی ، دسترسی به تلفن چیده شده برای مهمانان با روت مشاوران. هر دو زبان انگلیسی و ژاپنی صحبت مشاوران در دسترس هستند و مهمانان می توانید تماس بگیرید به طور مستقیم از خود staterooms.

“چاپ روزنامه در 30 زبان در حال حاضر در دسترس است. کشتی سرگرمی تیم اضافه کرده است تلویزیون ماهواره ای ایستگاه های همراه اضافی 50 به علاوه فیلم اضافه شده در زبان های مختلف.

“مهمانان همچنین دسترسی به تناسب اندام و ورزش ویدئوها مانند تای چی و یوگا.”

جرمی وارنر: حتی coronavirus نمی تواند توقف وال استریت را غیر منطقی سرزندگی

Tرد جنگ شرق میانه آشفتگی و در حال حاضر coronavirus – به ظاهر هیچ چیز قادر است dislodging امریکا طولانی bull بازار در حال حاضر در آن سال دوازدهم.

وجود دارد بدون توقف آن را با S&P 500 با رسیدن به یکی دیگر از تمام زمان اوج هفته گذشته ظاهرا بی اعتنا به سلامت جهانی را بترساند.

جزئیات کامل خود ستون در اینجا.

نهایی تخلیه پرواز از ووهان اراضی در انگلستان

یک هواپیمای حامل شهروندان بریتانیا تخلیه از coronavirus-آمار شهر ووهان فرود آمد در آکسفوردشایر.

این پرواز با بیش از 200 نفر در هیئت مدیره از جمله برخی اتباع خارجی وارد راف Brize Norton مدت کوتاهی قبل از ساعت 7: 30 صبح روز یکشنبه.

خارجی و مشترک المنافع گفت: این دومین و آخرین پرواز به اجاره توسط دولت است و دولت بریتانیا کارکنان نظامی و پزشکان در هیئت مدیره.

مسافران در حال حاضر خواهد بود به Kents هیل پارک هتل و مرکز کنفرانس در میلتون کینس, Buckinghamshire, که در آن آنها خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

گسترش ویروس ممکن است نزدیک شدن به اوج

تیاو coronavirus ممکن است آلوده به حداقل 1 در 20 نفر در ووهان زمان آن قله در هفته های آینده با توجه به دانشمندان مدلسازی گسترش آن.

به طور معمول شلوغ megacity که در آن به اصطلاح 2019-nCoV ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته شده است در مستند از ژانویه 23, محدود کردن جنبش از 11 میلیون نفر است. روند در موارد گزارش شده در ووهان تا کنون به طور گسترده حمایت از مدلسازی ریاضی این دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری است که با استفاده از برای پیش بینی بیماری را انتقال پویایی است.

“با فرض اینکه روند فعلی ادامه یابد ما هنوز در حال طرح ریزی یک اواسط تا اواخر فوریه اوج” در ووهان گفت: آدم Kucharski یک دانشیار بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در یک ایمیل در روز یکشنبه. “در بسیاری از عدم قطعیت بنابراین من محتاط در مورد چیدن یک ارزش برای اوج اما ممکن است بر اساس اطلاعات فعلی ما ممکن است دیدن اوج شیوع بیش از 5 درصد است.”

پزشکی کارگران حرکت coronavirus بیمار در یک بخش جدا شده از یک تعیین شده بیمارستان در ووهان

اعتبار:
ایسنا

Coronavirus مرگ و میر پیشی سارس

تیوی مرگ و میر از coronavirus رسید گذشته 800 در سرزمین اصلی چین روز یکشنبه سبقت جهانی مرگ و میر در 2002-03 شیوع بیماری سارس حتی به عنوان سازمان جهانی بهداشت گفت: شیوع بیماری در ظاهر به “ثبات”.

با 89 بیشتر مردم در حال مرگ – بیشتر در هوبئی استان در مرکز شیوع – تلفات در حال حاضر بالاتر از 774 کشته در سراسر جهان با سندرم حاد تنفسی نزدیک به دو دهه پیش با توجه به آمار و ارقام از ملی مقامات بهداشتی.

آخرین داده ها پس از این که گفت چهار روز گذشته تا به حال دیده می شود “برخی از تثبیت” در هوبئی اما هشدار داد که “بسیار زود به هر گونه پیش بینی” و این ارقام هنوز هم می تواند “شلیک کردن”.

تقریبا 37,200 مردم در چین در حال حاضر آلوده شده است توسط ویروس, اعتقاد به ظهور در اواخر سال گذشته در بازار که به فروش حیوانات وحشی در هوبئی سرمایه ووهان قبل از پخش در سراسر کشور و به کشورهای دیگر است.

ویروس تبدیل چینی شهرستانها به شهر ارواح

آقای Qiao می پوشد یک ماسک صورت و صحبت می کند به خانواده اش در حالی که آنها تصاویر را در Jingshan پارک

اعتبار:
ایسنا

یکfter مطمئن شوید که همه ماسک صورت است و sanitiser است به دست Qiao خانواده سر به Jingshan پارک سلطنتی سابق پناهگاه در کنار شهر ممنوعه در چین, پایتخت پکن است.

برف کاهش یافته است برای دومین روز, یک رویداد نادر در شهرستان 21.5 میلیون است که به طور معمول آوردن صدها نفر از هزاران نفر از مردم برای گرفتن عکس و بازی. اما خیابان ها را خالی هستند و پارک ها خیلی آرام تنها صدا است که از غوغای پرندگان.

آن را نه فقط در پکن. شانگهای چین مرکز مالی و دیگر شهرهای جهان در پرجمعیت ترین کشور باید تبدیل به شهر ارواح پس از دولت تمدید تعطیلات و خواسته ساکنان به دلیل coronavirus.

“ما می دانیم که این وضعیت از coronavirus شدید است. اما مرکز دور است بنابراین ما فکر می کنم آن را باید خوب در اینجا … این یک فرصت خدا داده به لذت بردن از این خانواده لحظه با برف و بدون کار” گفت: آقای Qiao که دارای an 11-year-old daughter.

برنامه ای برای مسافران در آخر تخلیه پرواز

موارد در Kents هیل پارک آموزشی و مرکز کنفرانس در میلتون کینس, آمادگی پیش از ورود coronavirus evacuees

اعتبار:
PA

  • Kents هیل پارک یک مرکز کنفرانس و هتل در میلتون کینز استفاده می شود به خانه عودت – و آنها در آنجا باقی خواهد ماند در انزوا برای 14 روز.
  • این هواپیما از ووهان به RAF Brize Norton در آکسفوردشایر است که حمل بیش از 200 مسافر از جمله دولت بریتانیا کارکنان و پزشکان.
  • بیمه خدمات درمانی گفت: کسانی که در این هتل دسترسی به Netflix, مجلات, کتاب کودک, تجهیزات از جمله highchairs کودکان, اسباب بازی و بازی های گوشی های موبایل و تبلت برای خواندن و بازی و اینترنت.
  • این هتل دارای بیش از 70 اتاق جلسه و 300 و دو اتاق خواب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de